Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
4. máj 2009

zuzi a môžem aj tak, že zajtra ráno o ôsmej (nespíte)? a poobede okolo tretej by som ti to doniesla...
alebo keď pôjdem dnes pre domča okolo tretej do škôlky a zajtra po robote by som ti to doniesla...

bezaz
4. máj 2009

miska kludne, to sme uz hore, ved mi dopredu cinkni 😉 idem to hlavne pohladat 😀

tilly
4. máj 2009

OK, cinknem, buď keď pôjdem pre malého do škôlky, alebo keď ho zajtra ráno keď ho tam hodím...

ja už som hotová, som v takej depke z toho správka, taaak by som chcela mať aspoň jednu štátnicu hotovú... ako to budem potom na jeseň robiť??? ☹

angua27
4. máj 2009

ja štvrtok zatiaľ potvrdzujem, ale zase asi bez malého. 😉

janne6969
4. máj 2009

Ja som tiez chcela ist vo stvrtok s Vami, ale idem rano do Viedne a pridem potom domov az v sobotu, takze zasa nic 😅

arusska
4. máj 2009

😀 Miska tak moja statnica zo spravka bola taka ze na 1. termin som bola taka naucena ze ma Zloch zlozil ako knedlu zo stola, na druhy termin som nebola naucena tak som vyletela este na pisomnej a na tretiu som isla s tym ze ma nevyhodi a ani nevyhodili 😀 😀

arusska
4. máj 2009

a arus na 99percent caka, v sobotu ideme na sono, chcela som ist aj ktorykolvek den tento tyzden ale Ivo chodi neskoro teraz a ja ju do mojho auta nenarvem a peso alebo na cajgli sa mi neceee - musim OP4 drvit teraz.. ozaj v stredu mam kriminalistiku a v piatok kriminologiu, v pondelok pracko2 a o tyzden v piatok OP4 tak uz zarezavam 🙄 🙄

tilly
4. máj 2009

ja tu sedím nad tým správkom, snažím sa z toho vysomáriť, ale ani za boha, prečo oni každý rok menia otázky, už im totálne drbe???

tilly
4. máj 2009

bez budeš to najbližší týždeň potrebovať? lebo vypisujem si z toho potrebné veci a veľa toho nie je... my máme teraz úúúplne iné otázky, inak ma serú, čo keď dajú iné otázky ako sú na nete? s kým sa budem potom hádať...

a oni sú schopní všetkého, to poznáme...

bezaz
4. máj 2009

miska nemyslis vazne? to sa z coho budem ucit??? 😲

arusska
5. máj 2009

jezis baby vobec vam to spravko nezavidim, boze este raz keby som mala robit tak ma z toho slak trafi, ozaj kedy mate termin???

tilly
5. máj 2009

jaaaj, tak ti to donesiem... len dnes som to zabudla doma, lebo sme zaspali 😅 tak si to dám niekde v šamáku pofotiť a donesiem ti to 😉 či si myslela, že otázky sú iné? 😅

ty sa máš, že to máš za sebou...

bezaz
5. máj 2009

miska myslela som tie otazky 😉

tilly
5. máj 2009

uff, dobre, takže ti stačí to vypracované vo štvrtok? či odchádzate už ráno? síce by som ti to mohla aj ráno doniesť...

tilly
5. máj 2009

neviem, či sa mi podarí hodiť link, ale tu sú nové otázky... hajzli ich menia každý rok...

http://www.flaw.uniba.sk/fileadmin/user_upload/...

len oni sú takí, že keď tam budú mať na kôpkach aj staré otázky, tak ich to nezaujíma, že sme mali iné, tak teraz neviem, mám drtiť všetko cakumprásk??? aj tak to nestíham, takže zbytočnááá otááázka, aj tak som v prdeliiiii

arusska
5. máj 2009

tilly kedy to mas???

janne6969
5. máj 2009

Sranda kolko stresu z ucenia 😀 Ja som na otazke 50 zo 120 a nejako ma to zatila ukludnuje. Aj ked postupujem rychlostou tak 3 otazky za den a tymto tempom to isto nestiham, ale nevadi. Nemozem vedeit vsetko. A spolieham sa na stastnu ruku, ze vyvtiahnem tu najlahsiu otazku 😉

bezaz
5. máj 2009

miska ale sak to su tie, co mam spracovane, ci nie?? staci jasne aj vo stvrtok, len by som ich teda chcela mat, vyzera, ze ostanem u nasich cely tyzden, tak nech sa "nenudim"

tilly
5. máj 2009

jasne, kým pôjdeš k vašim ich určite budeš mať 😉

nie sú, sú úplne iné... 😠

ja si to robím, tak ak to bude zrozumiteľné, tak ti to posuniem... len ja to robím takým svojim štýlom 😅

jani, to keby to aj u nás tak bolo so štátkami... u nás je to ohubu...

tilly
5. máj 2009

no, mám depku z toho správka...

janne6969
5. máj 2009

Tilly nedepkuj, bude aj horsie 😀

tilly
5. máj 2009

hej, v októbri so 100 kilovým banderom bude horšie... alebo v novembri, keď mi príde vyrozumenie o vyhadzove...

janne6969
5. máj 2009

Vyhadzov? tak to znie vazne horsie 😅

tilly
5. máj 2009

to aj bude, po 8 rokoch...

taká otázka, že metódy verejnej správy, hmmm lahoda, väčšie pi... som v živote nevidela...

bezaz
5. máj 2009

miska, n oto som sa este aj ja ucila, pekna pakaren
baby, tak mam doma novy kociar, je superovy 😵

erika1983
5. máj 2009

no ahojte
no tak ja som dnes prisla do roboty na 13 , bola som u dokiny, lebo mam cele usta od herpesu a strasne ma to boli no a uz ani nehovorim ako to vyzera ☹

janne6969
5. máj 2009

Tak moja otazka č. 43 s menom Investičné ozhodovanie a invesetičné plánovanie je podla mna tiez pekna 🙄 Idem si asi lahnut, lebo ma to strasne uspava. A potom nieco uvarim a operiem a potom sa zacnem znova ucit. Teda aspon dufam 😅

tilly
5. máj 2009

uuužžžž??? sranda, to ti dobre rýchlo došiel, paráda, čo to bolo za obchod???

au, erika, to je nepríjemné, rýchlo sa uzdrav

bezaz
5. máj 2009

miska normalne z ebay, peto objednal myslim 30.4. a dnes je uz tu.. aj s weekendom a sviatkom.. z nemecka 😉 posielali to kurierom, si mohla na stranke tej spolocnosti priebezne sledovat, kde je balik
erika skore uzdravenie zelam.. inak som sa snazila najst toho somarika a nenasla som 😅

tilly
5. máj 2009

super a koľko boli náklady na poštu, platbu a pod? aká spoločnosť ti to doviezla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre