Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

majusa
14. júl 2009

ahojte,

janetka, áno bola som vonku a mám zelený kočík. Nášmu drobcovi nevysvetlíš, že vonku aspoň 50 stupňov. Vnútri nechce byť ani keby čo bolo, no a v kočíku sa tiež jeduje. Už nech tie blbé zuby povychádzajú, lebo ma picne. Celý deň v jednom kuse len mrnčí a jeduje sa. Kde je to zlaté dieťa z pred týždňa 😢 . Aj som rozmýšľala, či ju nebolí niečo iné, ale prdká, kaká, keď sa s ňou bláznim tak sa aj zasmeje, ale kto by ju vyhadzoval celý deň do vzduchu (podotýkam, že včera som ju vážila a má 7850 g). Nabudúce do mňa drcni. Kde sme sa stretli? A to som bola vonku druhýkrát od jednej do tretej. Akurát najvhodnejší čas ... Už vyzerám jak z afriky, jaká som opálená na ramenách ...

... angua, tak je to iná firma. Ale robilo sa tam presne to isté. Už som ti chcela bonzovať na kolegyne 😀

... babulka, stále rozmýšľam, do ktorého bytu sa vy tu idete sťahovať. Obzerám okná, že ktoré vyzerá ináč, ale neprišla som na to ... Všetky sa mi zdajú také ako do teraz ....

angua27
14. júl 2009

majusa, skús kúpiť v lekárni homeopatiká na zuby pre deti. neviem teraz presný názov, ale majú ich na 100% v lekárni, ktorá je oproti parku na rohu. ja moc homeopatikám neverím, ale malému pomohli, keď bol taký nervózny zo zubov. 😉

a teplota podvečer klesla, takže uvidíme čo bude zajtra. 😒

bezaz
14. júl 2009

hajte
babuchy nejdeme zajtra na kupko, sak toto teplo sa neda doma vydrzat 😝
majusa tie homeo su chamomilla 15CH, ak si dobre pamatam.. a su aj cipky, tiez homeo viburkol

janetka
15. júl 2009

bez: ja by som rada sla, ale myslim, ze by tom nezvladla s dvomi detmi.. matko je jak blesk a tym padom, by som sa kubkovi vobec nemohla venovat, ani s nim ist do vody.... prezila by som to, ale v strese....
to ich ja radsej supnem na dvore do bazena a cez niektory vikend absolvujem kupko s muzom

chruminka
15. júl 2009

ja by som s vami sla ,mohla by som trochu pomoct,len neviem ci su kupaliska vhodne pre tehotne 😖 ,myslim hlavne vodu koli infekciam,ale nechce sa mi skvarit cely den doma 😠

bezaz
15. júl 2009

jarka, je to vyzva, ja som si tiez zabezpecila spolocnost 😀

chruminka
15. júl 2009

vlastne ja nemam asi plavky vsak neviem ci by som sa do nejakych netrepala ☹ ,myslim,ze som vsetky odlozila do nejakej krabice hore do skrine s vecami co teraz uz neobleciem 😖

beznadejna
15. júl 2009

bez a kam na kupko chodite
majusa a ty kedy chodis s malou von mozno by som sa pridala
🙂

bezaz
15. júl 2009

tak idem s kamoskou do rakus na kupko 😉

chruminka
15. júl 2009

zuzi tak dobru zabavu 🙂 ,ja sa nudim doma 😒

tilly
15. júl 2009

chrumi, ja by som verejné kupko neriskovala... aj na dovči som sa len v mori máčala...

janetka
15. júl 2009

caute...vraj su nejake tampony pre tehotne na kupanie....
deti sa omocili u nas v bazene, chrumi, ak chces dobehni okolo 15.00 na kavu

babulka123
15. júl 2009

majuska.. ja tu uz byvam.. si si ma pomylilal s tou druhou holkou ..
takze u nas sa nic nemeni.. heheheh

tilly
15. júl 2009

zajtra držte o desiatej palce 😉

janetka
15. júl 2009

tilly: jasne, budeme.....
inak gatoure su mi dobre, trosku volne, ale pocas MD vynosim 😉

chruminka
15. júl 2009

jarka a budem vas otravovat? 😉 aj ked ja rada 😀 a vlastne mam aj kolacik mozem doniest ak sa mi cestou neroztopi 😅

tilly
15. júl 2009

ja som úplne utopená vo vlastnej šťave 😝

tilly
15. júl 2009

ozaj, babka mi poslala tekvicu (aspoň myslím, že je to tekvica 😅 ) čo s ňou?

janetka
15. júl 2009

chrumi: kludne sa k nam prejdi, matko uz bude hore, tak mozme pokecat na dvore pri macicke

tilly: privarok 😝

janetka
15. júl 2009

chrumi: idem si lahnut na 30 minut s kubkom, tak nebudem na nete, o tretej budeme ready pre navstevu

chruminka
15. júl 2009

ok dobru noc 😉 o 15:00h sa prejdem ku vam

tilly
15. júl 2009

privarok by som si mohla sama jesť... 😝

tilly
15. júl 2009

som teraz volala s mamkou, zdala sa mi dosť unavená... domčo je OK, hral sa, práve vyšiel z vody, sú na zlatých pieskoch... teraz neviem, či mám ísť pre neho alebo čo... ona hovorila, že nie, že to zvládnu, tak neviem...

janne6969
15. júl 2009

Ahojte.
Teda tu to zije. Ja si tiez idem lahnut, lebo som uplne mrtva. mala sa mi nejako vyhadzala na pusinke, tak sme boli u lekarky a doteraz chudatko plakala. -Asi ju to stipe. No hadam uz bude lepsie. Pekny zvysok dna.
Tilly zajtra budem drzat.

tilly
15. júl 2009

chudiatko malilinké

dík 😉

janetka
15. júl 2009

tilly: a je tam s nim sama? ci s tatkom? tak tam za nimi zbehni a potom dobehni k nam 😉

to som si pospala, asi 10 minut driemania, kubko vobec a matko sa zobudil ako sme si lahli...takze tak

janetka
15. júl 2009

tiez neznasam ten privarok a vobec tekvicu nelubim....

chruminka
15. júl 2009

jarka tak to si si moc nepospala 😒
tak mozem dobehnut na chvilku? Idem nakrajat kolac a pohladat daco na seba 😅

janetka
15. júl 2009

chrumi: netrap sa s kolacom, mame zo vcera este kusok... pod.... potom mozes s nami autom "zbehnut" do areny kupit macke krmivo a hracku 😉

arusska
15. júl 2009

tak toto co je uz za teplooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre