Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
15. júl 2009

Vidim, ze zijete mackou 😀 Mne ta moja stale chyba. Ale cez vikend pojdem k nasim a trochu si ju uzijem...
Celkom pekne sme si pospali 😀 😀 Asi tak dve hodinky som spala. A mala je uz dve hodinky hore. Len pozera okolo seba a rozhadzuje rukami. Som zvedava, kedy konecne zaspi.

tilly
16. júl 2009

no čo jeee??? kde ste všetky? ja som dnes bola u čierneho, uzv nerobil, čiže nič neviem...

janetka
16. júl 2009

jaj, a preco?????? nerobil?

bezaz
16. júl 2009

caveste.. jarka, dnes nerobis akcosku na zahrade? peklo v byte 😝 {jmenuji se vterka...}

janetka
16. júl 2009

bez: ...hic jak hovado na tej terase ... ideme si teraz lahnut... a dam ti vediet, lebo potom zas o tretej odchadzam ku kamoske... ale zajtra dopoludnia okolo tej 9tej dobehnite .. budeme urcite doma

tilly
16. júl 2009

totálne sa mi točí hlava dnes, idem pre malého a ideme domov, dnes nebudem nič robiť, seriem na všetko, urobím to zajtra z domu, domča vyhodím do bazéna, sadnem na terasu a budem makať...

jari, ja som tuším ešte ani raz nebola s ním spokojná... ale na narodky som si dala darček, objednala som sa na 4D do HC 😉

bezaz
16. júl 2009

oki, ja len keby nahodou.. sa mi nechcelo s malou ist von v takom teple, ale asi budem musiet, nech ma nezozerie 😅

tilly
16. júl 2009

jari, zajtra odchádzate?

tilly
16. júl 2009

môžme aj my o deviatej prísť??? a večer pôjdete von? domčovi chýbajú už deti

janetka
16. júl 2009

tilly: jasne dojdite.... nejdeme zajtra prec, lebo tatka pustaju domov, hurraa... aspon na ten tyzden do oficialnych vysledkov, potom uvidime co dalej, ale tym padom sme cez vikend doma, len v sobotu ho pojdeme kuknut na otocku...
A vecer budeme vonku, kubko bude tiez rad ze uz je s niekym z velkych, aj ked dnes ma v plane ist k tomaskovi dovnutra...ale vies ako oni chodia neskoro... inak je taky dobry, cely den sa prehra..

janetka
16. júl 2009

Miska, Hlohovec Ta potesi... 😀

janetka
16. júl 2009

Miska, Hlohovec Ta potesi... 😀

bez: zajtra dobehnite ranko...

bezaz
16. júl 2009

misi, ides na 4D do HC? ten doktor mi prisiel uplne trafeny, ale videjko aj fotky mame velmi pekne
jarka oki, uvidim, kedy my zajtra budeme vyrazat, ideme hore k svokrovcom 😉 ale v zasade prideme.. upeciem nieco?

janetka
16. júl 2009

bez: dame kafco, v takom teple aj tak nechuti... nerob si starosti.. zajtra ma byt najbrutalnejsie teplo... dones si aj plavky, mozes ist s ninkou aj do bazenika

bezaz
16. júl 2009

juuu supis 😀 ninka vcera dokonca neplakala vo velkom bazene 😉 hadam z nas aj plavci budu

tilly
16. júl 2009

prečo bol trafený ten doktor??? ideme tam o dva týždne, ale ešte to môžem zrušiť, uvidím, večer sa porozprávam s tým mojim ziapačom... len došiel domov a hučí a hučí... 😠

janetka
16. júl 2009

bez: tak sme sa dohodli zajtra s babami o 9.30

chruminka
16. júl 2009

caute mne mala zajtra dojst kamoska s malym ,ale volala ze nedojde 😖 , tak sa doobeda vtirknem aj ja ak mozem nech tu nekysnem a Janka s malou nedojde? By som ich rada videla 🙂
Samozrejme sa tesim aj na vas a tillyne brusko 😀

janetka
16. júl 2009

bez: a dones aj strojcek pllls.....

chrumi: dondi

bezaz
16. júl 2009

jarka plz este rano pripomen, to vies, laktacna demencia 😅
miska nie vysetrenie v pohode, len na prvy pohlad taky slizos, potom uz ok, sem tam zapotil nieco uplne odveci.. ako som pisala, ja som s vysetrenim bola absolutne spokojna, mame 45minutove videjko, pekne fotecky

arusska
16. júl 2009

dnes som sa mala ako prasatko v zite 😀 😀 😀

janne6969
16. júl 2009

Ahojte.
no uvidim, kedy mala vstane. By som mozno prisla na chvilku.

angua27
16. júl 2009

tak si to zajtra užite. ja budem zase mrznúť v práci. ale dúfam, že nabudúce už budem môcť prísť. 😉

arusska
17. júl 2009

ahojte, tak dnes ma byt prisernych 33stupnov. Aj my by sme prisli ale uz sme sa slubili kamoske do Bacu, tak mozno buduci tyzden. Inak od zajtra sa ma ochladit, tak sa trosku aj tesim 🙂

bezaz
17. júl 2009

gabi ty sa nam vyhybas ze 😀
adi 9.20 pred barakom, dufam, ze stihnem vyvesit pradlo, tak potom kukaj hore na balkon, ci este nevesiam 😉

janetka
17. júl 2009

arus: tak next time...
bez. nezbaudni strojcek 😉 a plavky
ja som od pol siestej hore s matkom, tak som navarila, upratala... puding pripravila, ale som uz total vo vlastnej stave...brr

bezaz
17. júl 2009

jarka - super zena
ja len cakam, ze pri tom druhom dietati budem takato schopna.. teraz som zmakla tak osprsit sa, spravit si kavu a naranajkovat
ninka tu vtlaca nektarinku do koberca 😅

chruminka
17. júl 2009

zuzi ok 9:20h pred domom 😉

chruminka
17. júl 2009

co vsetky spite? 😀

janetka
17. júl 2009

kubko odpadol o tretej, ja som sa este teraz s matkom okupala, vylupala mu supinky vsetky a cakam na steva... to bol akcny den...my sme este skoncili do tretej u misky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre