Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
19. jan 2010

my sme boli peso v tescu, v arene maju v tom sportovom dobre zlavy...
taka prechadzka je super, sme sa vyvetrali, porozpravali, potom sme isli pre domca, dobre to padlo, aj max mal radost, kedze bol s nami a este aj spekacky dostal 😀

tilly
19. jan 2010

ozaj a obed mozem kedykolvek

janne6969
19. jan 2010

Ale v tom sportovom maju strasne slaby vyber. Vzdy tam idem s nejakou poziadavkou a este som tam nikdy nic nekupila 😅

tilly
19. jan 2010

maju tam skor znackove veci, hlavne bundy tam mali pekne... my sme tam domcovi kupili korcule...

janne6969
19. jan 2010

Ved to. Prisla som, ze chcem Bauery Vapor x30 a tam mali len take nejake obycko. A potom som chcela pre Viki tenisky a take male tam nemali. Potom som zasa hladala pre seba Nike supravu a ano to nic....

arusska
20. jan 2010

bre ranko

tilly
20. jan 2010

bre, krasne svieti slniecko, ideme von haji...

chruminka
20. jan 2010

krasne slnecne ranko 😎
dnes uz musim ist von lebo tu zakrpatiem,vsak nemozem stale len daco doma robit,ale vcera som aspon vytriedila vsetky veci co su nam uz male a vytriedila vsetky 68-ky ,vyprala a dnes by som mala zehlit,ale sa mi pokazila zehlicka ,teda len sa upchala od vodneho kamena,tak skusame ocot a uvidime co to spravy...

tilly
20. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5409806

toto je super, mate niekto nieco take?

tilly
20. jan 2010

nedame ten obed zajtra?

arusska
20. jan 2010

ja by som mozno aj sla...

janne6969
20. jan 2010

Tilly my mame odtlacky nozicie. Ale kupili sme to v Auparku za 33 evri.

janne6969
20. jan 2010

Ja obed asi nestiham, lebo o 12:40 idem do DS.

bezaz
20. jan 2010

my tiez zajtra nemozeme, mame plafco 😅

tilly
20. jan 2010

jani, ved predtym stihas, ale mozme to nechat na piatok, v poho

janne6969
20. jan 2010

No ja som skor za piatok, lebo ako sa poznam, tak zacnem balit plavky o pol jednej a potom aj tak nebudem stihat 😉

tilly
20. jan 2010

mozme aj v piatok... mne je to jedno, fuj, zajtra idem k ciernemu 😝

arusska
21. jan 2010

no a nezasnezii a nezasnezii... 🙄 🙄

erika1983
21. jan 2010

ahojte tak ja sa ozyvam po dlhom case, ten obed by som mozno stihla aj ja v piatok, ked mi nepride nejaky uzasny klient, ale zatial tam nemam nikoho,
gabi ako skolkujete ?
my mame trochu soplika ale je to do poohody 🙂 učiteľka mi vravela nech sa netrapim, že to deti mavaju kým si zvyknu na skolku, lebo ona má len taky biely soplik a sem tam, ale pocuj ten misko vcera som si vsimla, je poriadne zasopleny to uz unho nevyzeralo len na taky sopel, dufam ze nic nezchytame od neho ☹
a ako steniatka niekedy by sme aj dosli pozriet, alebo ak mas dnes po skolke cas, tak aj dnes by nam to vyhovovalo a mohli by sme aj snehulaka postavit, ked bude takto krásne vonku, bude takto snezit

arusska
21. jan 2010

erika jasne pridite, pride aj Lubka s troma detmi (Oslar, Leo, Tereska) tak budeme mat skolku.
😀
😀 Hafani su uz taky velky ze ich ani nespoznas 🙂
No tak to mi ani nehovor ze tam bol taky usopleny... Uz mam toho dost, kurnik tak ked ma chore decko tak nech s nim laskavo ostane doma, uz to vidim ze to chytime. My sme taky ze furt vsetko pochytame....

erika1983
21. jan 2010

No ok tak prideme 🙂 OKolo 16:115 sme u vas 🙂 uz sa tesime
no aj my patrime medzi tych co to schytaju ☹

tilly
21. jan 2010

riešite sople? 😀 neriešte, ten prvý rok si na to musia zvyknúť, potom to už prejde...

nechápem, našo tu tak sneží a v tatrách nič... naši idú v pondelok na tri dni lyžovať (niečo na spôsob s tebou mne bavi svet 😀 ) a v tatrach nie je sneh... otras

chruminka
21. jan 2010

tak co zajtra dame ten obed?

janetka
21. jan 2010

zajtra o 11tejv pizzke?

erika1983
21. jan 2010

ja mozem 🙂 ako vravim ked mi do toho nieco nedojde 😀

chruminka
21. jan 2010

ok tak o 11:00h v pizzerke,dufam,ze mi baby cestou zaspia

janne6969
21. jan 2010

Ak sa dovtedy milostiva zobudi, tak prideme aj my. V poslednej dobe zacala normalne spavat. Niekedy spala maximalne pol hodku a teraz obcas aj hodinu a pol 😉

chruminka
21. jan 2010

moje jezibaby spia pod oknom uz od 14:15h som im uz bola zavriet okno a otvorit dvere

tilly
21. jan 2010

ja pridem asi tiez, musim ist aj na postu a potom asi skocim do tesca, dufam, ze mi aduso zaspi cestou a v klidku sa najem 😀 asi ho necham spat vonku pred restikou 😀

bezaz
21. jan 2010

aj my sa zajtra pridame, tesim sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre