Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
8. júl 2009

gabi to by chcelo nejaku personalistku z velkej firmy
a next week mozeme asi len v pondelok, v utorok idem pre tetu s rodinou na letisko
adi mam pre teba zasa za igelitku veci, dobehni
jani a o kolkej mozeme dojst? 😉

majusa
8. júl 2009

ahojte,

my bývame v šamoríne 2 roky, presťahovali sme sa z BA a tiež by som sa tam už nevrátila. Síce je na prd ranné dochádzanie, ale zvykli sme si. A vlastne mne je to teraz jedno, keď som doma s malou 😀

babulka, aj my bývame na gazdovskom rade? V ktorej časti bývaš?

dnes bolo tak hrozné počasie, že som normálne nevedela malú obliecť. Tak sme sa naobliekali jak na severný pól a po chvíľke sme sa vrátili domov a prezliekli. Nikdy to neviem odhadnúť. Z okna to vyzeralo, že je zima, ale ani nebola. Už by som vás aj ja rada videla na živo, aspoň niekoho nech tu poznám ☹ 😉

angua27
8. júl 2009

čaute,

tak ja sa hlásim po dlhšej dobe. dovolenka bola super a už som zase v jednom kole a mám pocit, že som ani nedovolenkovala. 😀

vítam nové tváre. ja som tu jedna z mála rodených Šamorínčaniek. ale bývala som dlho v BA a rada by som sa tam vrátila. Šamorín je fajn, ale na mňa príliš malomesto. mne by tak najviac vyhovoval asi New York. 😀 😀 😀 a tiež bývam na Gazdovskom - a to v tej časti, kde je blízko pizzerka, čo predávajú pizzu na ulicu. 😉

ja by som vás tiež rada všetky videla. ale ja môžem iba v utorok. v pondelok začínam v novej práci. 😉

majusa
8. júl 2009

angua, tak to si presný opak mňa. Ja som bola rada, keď som z BA vypadla. A v New Yorku by som asi umrela 😀 . My bývame úplne na opačnom konci gazdovského radu - pri tom veľkom parkovisku oproti Tatra banke.

janetka
9. júl 2009

angua: takze si uspela...super, blahozelam 😉
Tak my dnes odchadzame do skalice, uvidime ako to cele dopadne s tatkom, ctcko, biopsia a podobne, nebudem mat net, tak sa ozvem az v sobotu

chruminka
9. júl 2009

dobre ranko
zuzi ja dobehnem rada,len sa musime dohodnut kedy....ty mas tento tyzden navstevu (svokru) tak to nechame na dalsi tyzden,ja mozem buduci tyzden hoci kedy nemam absolutne nic naplanovane, uz sa strachujem ze ako sa budem nudit 😀 , mozem ist s dakym kocikovat ked budete chciet 😉

kika ja som nevedela ze budes mat daku novu pracu?! 😨

majusa tak sa musis dakedy ku nam pridat vsak sa poslednu dobu dost casto stretavame 😵

jarka ocinovy vsetko dobre nech to nie je nic vazne a skoro je doma!!!

arusska
9. júl 2009

tak baby davam definitivne v pondelok od 9,00 stretko u mna, kto ma zaujem, cas a chut tak sa dostavte 😵

erika1983
10. júl 2009

ahojte
gabi vcera som si zabudla telefon v kabelke tak som nevedela ze mi pises , ale dnes nepojdete do mesta????
a este jedna nemate niekto rozpravky Chip a Dale ??? mala to zacala pozersat a uz asi 15 krat pozera tie iste casti 😅

arusska
10. júl 2009

to co je dnes za pocasie? No hruuuza 😒

janne6969
10. júl 2009

Ja sa tesim, ze nieje tak nechutne horuco.
Aj ked trochu slnka by nezaskodilo.
Prajem Vam vsetkym pekny vikend. 😀

babulka123
10. júl 2009

ahojte.. no ja byvam na konci.. ako je tatrabanka.. alebo ako je ... no bol tam kedysi eurotel, teraz tam predavaju dvere..

a pocasie.. tym ze som tehu tak neznasam horucavy. pre mna by takto mohlo byt aj do konca jula..

majusa
10. júl 2009

babulka, aj ja tam bývam 😵 . V ktorom vchode budete bývať. My sme v prvom od toho parkoviska. Super, sa teším, že tu bude niekto aj poblízku 😵
... dnešné počasie nekomentujem, najprv som sa prechádzala štýlom pláštenka, bez pláštenky, pláštenka, bez pláštenky, potom sme vyšli ešte po štvrtej, to zasa lialo ... hrôza

arusska
11. júl 2009

😀 😀 baby tak v tom panelaku v prvom vchode sme kedysi aj my bývali, uplne hore, ked vyjdete po schodoch tak vpravo

tilly
11. júl 2009

ahojte, už sme doma 😢
škoda 😢 ešte by som sa člapkala v mori...

bolo dobre, takú lenivú dovču som ešte nezažila, chystali sme sa na výlety, chceli sme si na tri dni požičať auto, chceli sme ísť do aquaparku... nakoniec to dopadlo tak, že sme sa zmohli na jeden deň si požičať auto, prebehnúť celý ostrov a potom nič... už sme sa na nič nezmohli... mali sme taký denný rituál, ráno sme sa zobudili akurát tak, že sme ledva dobehli na raňajky, potom pláž, potom obed, trojhodinový šlofík, podvečer ešte dvojhodinová kúpačka, potom večera, nejaký ten večerný program a zas spať... bolo tam asi päť animačných tímov, dve rôzne miesta, kde bolo minidisco a večerný kabaret, my sme ledva to minidisco vždy stíhali, vždy sme došli na posledné tri pesničky, ale večerné programy boli nenormálne, boli tam profi tanečníci a speváci, robili väčšinou muzikály a tak a chlapík neskutočne spieval a keď spievali pesničku z moulin rouge... nechápala som...
domčo bol strašne zlatý, stále sa máčal v mori, pil slanú vodu, vôbec mu to nevadilo, vôbec nechcel rukáviky, že on už vie plávať, v piesku na brehu sa zahral, no takúto dovolensku teraz najbližšie tri štyri roky mať nebudeme...

jari ako tatko?

achojka
11. júl 2009

Ahojte baby, pocula som, ze v Samorine je aj nejake kupalisko. Je to pravda? 🙂

babulka123
11. júl 2009

achojka.. nooo bolo , teraz je rozbombardovane.. vraj ho prerabaju.. co ja viem tak uz 5 rokov.. hehehe

no porodim a neni problem .. susedy tu uz mam ako tak vidim tak sa tesim ..

achojka
11. júl 2009

Hmmmm. Uz 5 rokov???? No skoda......

janetka
11. júl 2009

caute,
ja len v skratke, teraz sme dorazili....
tilly: s tatkom je to zle, porozpravam, len revem stale

janetka
11. júl 2009

arus: my dobehneme.... pondelok rano

bezaz
11. júl 2009

jarka chudatko, myslim na teba aposielam strasne vela pozitivnej energy, dnes jej mam nastastie na rozdavanie

my sme dnes mali krstiny, bolo fajnovo, ved porozpravam, kazdopadne hostina dopadla uplne perfektne, baby, tak sa vsetci nazrali, dokonca aj konecny ucet nam nespravil dieru v rozpocte 😉

arus neviem, ci my dobehneme, svokrovci ostavaju az do pondelka, ale snad nas pustia aspon na hodku

bezaz
11. júl 2009

este ma napadlo, gabi, sesterka s muzom su pravnici a obaja sa venuju pracku, takze keby si nieco potrebovala helfnut.. jediny problem je, ze posobia v rakusku.. ma tak napadlo, ci by si tu starostlivost neurobila komparaciu Sk a AT a mas hned krasnu velku taziskovu kapitolu 😉

janetka
11. júl 2009

beez: dakujem, kto to nezazil, si to nevie ani predstavit /nenarazam teraz na tvoje posielanie energie/, vzdy tieto veci sli tak mimo mna a zrazu som toho sucastou...

super, ze vam dobre dopadli krstiny a boli ste spokojni aj s jedlom ...

arusska
12. júl 2009

oka takze jarka a mozno bezi, no kazdopadne ak este niekto bude mat cas tak sa stavte aspon pokecame chvilku

jarka je mi luto, drz sa..

bezii dobry napad, v pondelok mam volat Mackovej tak sa s nou chcem dohodnut ze o com mam pisat.

Inak v stredu pravdepodobne odchadzame do Slovinska a odtial obden do Chorvatska, vraciame sa az v pondelok 🙂 sa tesiiiim

chruminka
12. júl 2009

jarka drz sa ,mozno to nebude take zle ako to vyzera

zuzi tak super uz to mate za sebou a hlavne ze ste boli vsetci spokojni

Gabika ja by som tiez mohla dobehnut aspon sa nebudem nudit

ozaj piatkove 3D ukazalo zevraj dve baby ,ale neukazali nam kde to vidia 😠 , celkovo som nahnevana lebo dvd za tie prachy je uplne o nicom,ledva som vybrala dve ako take fotky do albumu , ale na zivo to bolo super,baby su natlacene jedna na druhu takze tam bola sama ruka sama noha a stale su v pohybe.

bezaz
12. júl 2009

gabi, tak svokrovci dnes odisli, zajtra moooozeme, kedy mozeme dojst? 😉 pokecame aj o diplomke neboj
adka podla mna ten pipik tam niekde schovany bude 😵

majusa
12. júl 2009

ahojte,
ja by som vás tiež rada videla, len neviem, kde sa to stretko koná? A môžme vôbec prísť? Nie je to síce isté, lebo naša Viki spinká stále ináč, niekedy sa zobudí o deviatej, niekedy aj o pol jedenástej.

angua27
12. júl 2009

babuľky, stretko si užite. a myslite na mňa, budem zarezávať v novej robotke. 😎

jarka, moc na Teba myslím a posielam pozitívnu energiu. 😔

arusska
13. júl 2009

majusa jasne, no stretko je v Mliecne, c.domu 595 (je to v tej novej stvrti pri zidovskom cintorine, jedina slepa ulica na konci s kruhovym objazdom, biely dom s tehlickami, za plotom veeeelky biely pes)

a baby kedykolvek my sme uz hore 😠 😀 😀 😀

arusska
13. júl 2009

angua a kde si zacala robit ak to nie je tajomstvo???

janetka
13. júl 2009

my sme tiez uz hore, dame ranajky a pribehneme....

baby, dik za povzbudenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre