Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
19. aug 2009

miska 😎 bahamy

tilly
19. aug 2009

hlavne, že sa tešia a bláznia aha a teraz akože stavajú dom, hlavne, že vybrali silikón zo špár dlažby okolo bazéna, no tatino bude rád... 😅

janne6969
19. aug 2009

To su zlate deticky 🙂

janne6969
19. aug 2009

chrumi som nasla ten tvoj kocik. Ale cierny: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

chruminka
19. aug 2009

jani ja viem ale cierny urcite nechceme som zasadne proti ciernym kocikom a tento je este aj zvnutra cierny,nech sa na mna nikto nehneva ale posobi na mna ako pohrebak a este je to aj kolekcia 2009 a tu nechceme,ten zeleny bude ok 😉

janne6969
19. aug 2009

Ja som najprv chcela cierny, ale muzo mal na to presne taky isty nazor ako ty, takze mame taky ako mame 😉
Ale asi ho odtrepem k nasim a necham ho tam. A sem si kupim nejaky lahky sportak, lebo mala je cim dalej tym tazsia a ja uz ozaj nevladzem trepat ju aj s kocikom hore. To sa mi ani von nechce chodit, ked si to predstavim 🙄 Ked bude vediet ako-tak sediet, tak kupim ten sportak a bude po probleme 😵

chruminka
19. aug 2009

baby tak mi potom dajte vediet koli tomu piatku ,uz je to viac ako iste ze sme od zajtra bez netu,doteraz sa nam nikto neozval a dufam,ze sa ozvu na mobil tak ako som im napisala v staznosti kedze pristup na net nemame!! 😖

jani nikdy som nemyslela ze vyber kocika je tak tazky,vzdy som si myslela ze to vybereme sup sup,ale to sa lahko hovori ked to vyberas len tak akoze.....potom na ostro je to uz ovela tazsie a takto to je so vsetkym aj s menami......

janne6969
20. aug 2009

Dobre ranko. Vsetky este spite?

chruminka
20. aug 2009

dobre ranko 🙂
takze este nas neodpojili 😅 som zvedava kedy nas odpoja ale dnes pridu ty motaci co mali prist vcera a zapoja to chello len teda dufam,ze fakt dnes uz pridu,ale ked uz aj volali....

erika1983
20. aug 2009

ahojte
chrumi vcera som ta videla s muzikom isli ste z tesca ja som bola kaurat v arene
janne ten aerobic mozme spolu 🙂
ja uz prezivam tazke chvile bez malej ale uz len den a idem ku nej.

angua27
20. aug 2009

ahojte,

zuzkka, my moc v Šamku von nechodíme. 2x týždenne som v práci, to je malý v BA u dedkovcov a keď máme voľno, lietame po návštevách. takže v Šamku sme vonku tak raz týždenne. ale možno sme sa stretli. 😉

chrumi, veru s kočíkmi je to ťažké. tak ako so všetkým, čo už kupuješ naostro. 😎 a včera som vás s Dodom videla, išli ste k Tescu a Dodo Ti niečo strašne vysvetľoval. 😀 som bola v aute.

jani, ja som presne kvôli váhe dosť rýchlo vymenila kočík, aj keď v BA som ho nemusela trepať našťastie hore schodmi, ale do MHD mi bol ťažký. ja mám Cam portofino, má cca. 7kg (v čase kúpi, jeden z najhľahších na trhu) a dá sa dať až do ľahu, takže Maťko v ňom aj krásne spinkával. môžeme niekedy dať stretko, keby si si ho chcela obzrieť. 😉 a neboj, svaly Ti budú budú rásť spolu s malou. ja teraz v poho zdvihnem kočík s malým, čo je 7+15kg a vytrepem hore, či dole schodmi. ale v poslednej dobe si dávam na to pozor, kvôli tej mojej blbej chrbtici.

inak, včera som bola večer v BA v Tescu a ma tak vytočili, ani jeden košík sa mi nedal odmontovať od ostatných a to som vystriedala 3 mince a 3 stanovištia. takže som 12l mlieka trepala k pokladni a od pokladne do auta ručne. 😠

janne6969
20. aug 2009

Kika sikovna. Tiez toho dost odnesies 🙂
Mozme niekedy skusit ten kocik. Ked budes mat cas 🙂

beznadejna
20. aug 2009

chrumi kde ste si vybavovali to chello a kolko to vyde?
nam bude tiez koncit septembri t com a nevieme ci ho predlzit
a ked sme sa stahovali do samorina v ba v chelle nam povedali ze tu v samorine chello neni a ani kable natahane 😀 tak sme si teda mysleli svoje

kedy sa cvici ten aerobic? ak vide tak sa aj ja rada pridam

arusska
20. aug 2009

tak co zajtra ideme na obed, lebo eventualne dam potom iny program

chruminka
20. aug 2009

baby tak my uz mame novy internet 😀 a nebudeme teda of....sa tak tesim...vsak to je moj jediny kontakt so svetom 😀
ale nechali tu chlapici taky bordel ze ma poraza,najhorsie je ze je to na takych miestach kde sa treba s vysavacovou rurou zohnut a taketo cviky ja uz nezvladam tak to pocka do vecera na Doda a mna zatial v tomto bodeli porazi 😠

beznadejna tak to ti napisem vecer ked pride Dodo domov lebo ja vobec netusim co a ako,toto organizuje on ,ja som tu dnes bola len ako dozor 😀 ,ale viem ze to objednaval cez net cez ich UPC stranku,tusim mame daky ze chello silver alle viac uz netusim...

beznadejna
20. aug 2009

chrumi dakujem 😀
ja sa teda tiez v tom moc nevyznam,ale len tak pre zaujimavost , nech vieme aky net si dat
nam tu aj nejake kable kopali a aj sa hovorilo ze net tam bude ale zatial je okolotoho nejak ticho 😒
a ak si do septembra nevyberieme tak budeme bez netu zatial
chrumi a to az taky bordel urobili?
aj ked ste mali predtym net
ci aj nieco vrtali
ako pekne si to napisala ze net je tvoj jediny kontakt so svetom
ja som na tom nejak podobne 🙂

erika1983
20. aug 2009

no naozaj ako obed dame zajtra aj ja by som dosla.

janne6969
20. aug 2009

Ja by som tiez prisla, ak nam do toho nic nepride.
Dnes vecer sa chystam na korcule do Hamuliakova, tak dufam, ze aj to sa podari 😉

zuzkka
20. aug 2009

chruminka, vzdy som sa chcela spytat nejakej dvojickovej mamicky na ich kociky - vidim ze aj ty chces ten typ, kde su deti vedla seba; ako sa zmestis do dveri?

janne6969
20. aug 2009

U nas dnes strasi. Vzdy som si myslela, ze ryby su tiche stvorenia, ale ako dnes to akvarko buchoce, normalne nechapem. By ma zaujimalo co vydava ten zvuk. Znie to akoby sa nejaka ryba chcela dostat von cez ten plastovy kryt 😕

chruminka
20. aug 2009

ozaj baby nechceli ste dnes vecer nahodou vybehnut dakam von?Sme sa nieco minuly piatok na obede bavili ze vo stvrtok vecer.....ci nie? 🙂

chruminka
20. aug 2009

zuzkka nas kocik bude mat len 75cm sirku a dvere su väcsinou 80-90cm takze takto jednoducho prejdeme 😉

angua27
20. aug 2009

čaute, ja by som zajtra tiež na obed niekam prišla s malým. 😉 jani, zajtra sme celý deň v Šamku a v nedeľu tiež, tak môžeme niečo spáchať. viac dopredu neviem povedať, keďže nám sa tie plány dosť rýchlo menia a upravujú. niekedy si v pondelok poviem, že okrem práce v utorok a štvrtok nič nemám a bum už večer to nie je pravda a celý týždeň nabitý. 😀

beznadejna, pred dvoma rokmi kopali v Šamku Orange káble a cca. pred pol rokom myslím UPC. no a Orange sa zobudil až teraz a u nás (Gazdovský rad) robia ponuku na zavedenie netu, telky a telefónu. ideme do tej telky, konečne budeme mať viac ako 5 programov. 😎

tilly
20. aug 2009

hej, jarka chcela dnes večer niekam vybehnúť, ale nejako sa odmlčala, má tu svokru 😅

chrumi, ale tá kočka v tom inzeráte píše, že sa nezmestí do výťahu... a nechceš radšej ojazdený, čo ona predáva? či len nový?

inak, ja som mala čierny kočík, na jar a začiatkom leta a v poho... a bol celý čierny, elegantný, krásny, teraz mám oba kočíky tmavomodré 😀 a práve tá čierna robí super tieň, čiže na deti nepraží

erika1983
20. aug 2009

kika ale ked chcete kablovku tak UPC ma lepsiu ponuku, podla mna, ja som to obvolavala min. tyzden lebo aj nam konci viazanost. a podla prieskumu je UPC lepsie.
no naozaj aj na dnes sa nieco planovalo, jaaaarka kde si????

tilly
20. aug 2009

jarka nemá doma auto, čiže sa niekde fláka so svokrou 😉

janne6969
20. aug 2009

Miska aky prehlad. Skoda ze nebyvam v Mliecne. 😀 😀
Kika zavolaj mi zajtra, ked budes mat chvilku cas 😉

chruminka
20. aug 2009

baby co ste rodili stacia mi dva baliky tych velkych vloziek? jeden bal 20ks.

babulka123
20. aug 2009

chruminka a budes na nadstandarde??? lebo ak ano tak tam davaju vlozky inak si zober aspon 3 bal. ja som si menila vlozku zakazdym ked som isla na wc...

janne6969
20. aug 2009

Chrumi mne stacili, dokonca mi este aj zostali na doma. Ale je to asi individualne. Baba co bola so mnou na izbe uz rodila treti krat a ta krvacala ovela viacej.
Ozaj sa mi to snivalo, alebo bola v noci pustena sirena? Lebo ju zasa pocujem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre