Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
18. dec 2009

aruss, gratulko. tak hádam ešte nejaký drobci sa vyklbú na svetlo sveta. 😉

tilly
18. dec 2009

jeeej, arus, super, gratulujem

janetka
18. dec 2009

arus: jej, super, dojdeme pozriet klbka po novom roku.... 😉

janetka
18. dec 2009

tilly: 1 hera, 40 dkg muky, 14 dkg cukru, 14 dkg orechov, 1 PL kakaa a škorice, /1 vajce/ na 180 stupnov

tilly
18. dec 2009

dik 😉

tymto asi zacnem, teda spolu s lineckymi, potom slane a potom take tie, co zaberu cely plech, napr. zltkove rezy...

tilly
18. dec 2009

to čo tam je to jedno vajce? to je na potretie?

arusska
18. dec 2009

no caute, tak este pribudli tri baby: Azira, Abbie a Angela

tilly
18. dec 2009

takže 6 šteniec? 😀 no teda, gratulujeme 😉

arusska
18. dec 2009

dakujeme tilly, som myslela ze este nieco z nej vyleze, lebo je strasne nekludna ale asi len potrebuje ist vyvencit 🙂 je uplne uzasna mamina, som na nu pysna

janetka
19. dec 2009

tilly: netusim, takto to tam mam napisane 😀 checkni este na nete niekde a porovnaj
arus: a trapila sa? alebo to ide hladko? sup a je von... sup a je von.....

arusska
19. dec 2009

janetka: no prve chudatko kym vytlacila nevedela co to je, preco z nej nieco leze von, vytlacila ho pred osmou, druhe prislo po 2 hodinach, tretie hned po 20min, a to sme si mysleli ze je vsetko, lebo stvrte ani bohovi, vyslo az po 4 hodinach a dalo jej zatrapit lebo bolo v opacnej polohe a potom tie dalsie dve uz v pohode 🙂))

bezaz
19. dec 2009

jaj gabi, chuda aruska.. aj tak je macherka, ze 6steniatok na prvy vrh 😉
aj my sa hlasime na obzeranie steniatok 😀

janetka
19. dec 2009

tilly, arus: nemate take lyze pre matka pozicat na topanky? sice mame lyziarky pre neho, ale neviem, ci nie je skoro ho davat do lyziarok....

tilly
19. dec 2009

maťka ešte určite nedávaj do lyžiarok, čo si... my máme také plastové lyže s "viazaním" na topánku

janetka
19. dec 2009

a mozme si pozicat na bartosku?

arusska
19. dec 2009

janetka my este nelyzujeme, hoci Ivo s nim ide 28 niekam na tyzden, tak budem slamena vdova 🙂

tilly
19. dec 2009

aru, ty budeš silvestrovať sama?

jari, jasne

harvy sa už 4 dni niekde túla...

arusska
19. dec 2009

tilly sama? Nie, s Arusou, cinou a 6timi stencami 😀 😀 😀 ale to uz bude dva a pol tyzdna tak to uz by mali byt samostatne. Najhorsie je prvych 10 dni lebo tam je vysoke riziko zalahnutia stenata nakolko je taka tazka a by ich zadusila. Dnes uz jedno zalahla, nastastie som tam prave bola 😒 uz by bolo po jednom 😨 ☹ ☹

arusska
19. dec 2009

tilly ved harvy sa uz posledne dva tyzdne vkuse niekde mota a tula, niekto tu uz aj nadaval ze furt je vonku, uz ani neviem kedy sused to bol, sa my zda ze ten s tym malym tam na vasej ulici...

tilly
19. dec 2009

všetci nadávali, že sa stále túla, každý deň mi tu niekto zvonil, čo si mysleli, že je to max 😅 ale 4 dni, to je dosť...

to fakt môže fena zalahnúť šteňa?

janetka
19. dec 2009

tilly: no pekne, dnes sme boli vsetci vonku so sankami a potom v krcme na varenom vinku, peso, deti total vymrznute....
suseda vravela, ze max tiez niekde zmizol....tak to asi myslela harvyho....

babulka123
19. dec 2009

ahojte.. ja len na skok. aky je Harvy pes??

arusska
19. dec 2009

tilly hej, ona ma teram 65kg tak si predstav ze lahne na 500g stena

babulka - zlaty retriver - HARVY aj MAX

babulka123
19. dec 2009

aha tak nic.. teda super tesim sa.. ja len preto ze pred nasim barakom sa uz 2 alebo 3 den stale tula taky maly .. myslim ze je to yorksir..

babulka123
19. dec 2009

inak akurat som minule rozmyslala ze uz by som sa s vami mohla aj zoznamit.. elbo moje kamosky akosi zleniveli a vobec nechodia von a mna to samu moc nebavi..
ale nie chodia von, len v inom case ako my.. nejako sa nevieme zosuladit..

babulka123
19. dec 2009

si to dam ako novorocne predsavzatie.. hehehe spoznat vas.. teda ak mi to dovolite.. 😅 😕 😅 😅

majusa
19. dec 2009

babulka, my sa dosť často stretávame, tak sa môžme niekedy dohodnúť. Tiež chodím väčšinou sama 😉

bezaz
20. dec 2009

baby jasne, dame zoznamko neee? 😀
ozi, nemate niekto cele orechy? potrebovala by sm asi 15-20ks 😅

tilly
20. dec 2009

my sme sa boli prejsť o ôsmej večer s kočíkom, ani nebola moc kosa, za to teraz... -8, brrr

babulka, ja som ťa raz videla u čierneho aj s malou si bola 😉

veď môžme ísť niekedy pokočíkovať 😉

domčo sa teraz lyžuje, som zvedavá čo povie, keď prídu domov... len mi dotrepú aj svokru, čo sa teda fakt teším 😖

škoda, že sa oteplí a bude pršať...
ak bude pršať, tak vybehneme do viedne medzi sviatkami... pôjdeme pozriež do haus des meeres konečne

arusska
20. dec 2009

bezi ked si prides tak aj cele vedierko ti dam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre