Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
6. aug 2009

jarka hej, v stupave 😉
balambi a kde byvate?

balambi
6. aug 2009

janetka - som čítala o tom tvojom...mi to bolo tak lúto...ale tento malý ryšavček je vážne milý, taký šibal, aj by som si ho zobrala, ale mám psíkov a tí si akosi nechcú dať vysvetliť, že mačka nie je nepriateľ...
bezaz - my bývame na záhradníckej...

bezaz
6. aug 2009

balambi niekde v rodinnych? a co mate za psov?

janetka
6. aug 2009

aj ma to laka... neviem co by na to povedal mm... skuste mi poslat fotku... a ako sa sprava k detom? no ze sibal, budem mat stres, ze mi niekde utecie...

janetka
6. aug 2009

ja kvoli detom, strasne maly Percyho radi... a boli taki hrdi, ze mame macicku...

bezaz
6. aug 2009

jarka poslala som ti to v sprave na FB 😉

janetka
6. aug 2009

hej, dik, vies mi na tu kocku pripadne dat kontakt, ja jej neviem napisat, kedze ju na nemam ako priatelku na FB

bezaz
6. aug 2009

jarka mozes jej napisat spravu na FB, ale poslem ti do IP jej cislo na mobil 😉

janetka
6. aug 2009

bez: mm nechce zatial ☹

janetka
6. aug 2009

ja uz som sa aj navnadila...

balambi
6. aug 2009

bezaz - ano, v rodinnom. kupili sme starší domček a pomaličky si ho prerábame...ale fakt len veľmi pomaly 😀 😀 😀 u nás je to so psíkmi trošku "veselšie" keďže s nami ešte býva moja sestra, tá má paron rasel teriérov, ja mám border teriéra a asi pred 2 mesiacmi k nám prišiel taký malý zatúlanec, niečo medzi čivavou a ratlíkom a kedže sa nikto k nemu nehlásil už u nás ostala. 😅 okrem toho tu občas pobehuje border kólia, naháč, kokre a leonberger...to keď niekomu strážime psíka...takže asi tak... 😀 😀 😀
a Ty odkiaľ poznáš Andrejku? ona raz písala na FB, že bola na návšteve v šamoríne...xixixi a keď si písala o tom kocúrikovy,...ale je ten svet malý... 😀
janetka - a býval by vonku či dnu? a ukázala si mm fotku?

tilly
6. aug 2009

balambi a občas okolo vás prebehne aj retriever... ten náš keď zdrhne, tak ide do vašich končín... hajzlík jeden

bez, plánujem cisarák, plánujem zas zlobra, veľkého obra a to tlačiť nemienim...

janetka
7. aug 2009

balambi - byval by vonku.... ale nebudem to silit....
jej zlate, tak psickujete... aspon sa tam nenudia ti psici....

bezaz
7. aug 2009

balambi jeeej, ja tam vzdy okukujem tie domky, by som hned nejaky brala.. mozeme sa niekedy prist pozriet na psikov? ninka ich ma strasne rada 🙂
adu poznam tu z kona, nase baby su narodene v rovnaky mesiac..

janne6969
7. aug 2009

Dobre ranko 😀

chruminka
7. aug 2009

dobre ranko
Tak ja uz som slamena vdova 😒 alebo 😀
Ale ste toho vcera stihli popisat 🙂

janne6969
7. aug 2009

Chrumi ved mas cicu 😀

kira0039
7. aug 2009

dievcata....krasny piatok vam prajem 🙂

janetka
7. aug 2009

kira: aj tebe..
ja dnes skusam piect zemlicky v tej domacej pekarne, nemam kedy ist do obchodu....

balambi
7. aug 2009

tilly - my máme samé feny, tak si asi hladá známosť 😀 takže ak náhodou zasa pôjde okolo mám odchytiť? 😅 a kde sa chystáš rodiť?

janetka - máš pravdu, netreba to siliť a možno sa k vám niejaké malé klbko zatúla a bude...

bezaz - my sme chceli pôvodne stavať, ale potom sme čisto náhodou natrafili na tento domček a bolo...nie je síce celkom podľa mojich predstáv, ale však možno raz bude...a jasne, kľudne dobehnite, len teraz su psiky na pretekoch a sústredení, ale keď sa vrátia napíšem a dohodnme sa 😀

janetka
7. aug 2009

chrumi: a kde ho mas?
bez: ake bolo to prekvapko vcera??

tilly
7. aug 2009

balambi, tak preto uteká k vám 😀 😀 on je taký záletník 😀 rodiť budem asi v ružinove, ešte neviem

som bola dnes v operatíve, celkom dobré ceny mali, ale nič pre mňa, jedine tepláčiky pre domča 2 ks za 4 eurá 😀 a tehugate, čo som už raz zafarbila za 5 eur a pod. a stretla som bez a janne 😀

bezaz
7. aug 2009

cafte
jarka spravila som mu rezne, co mal slubene uz asi 3 mesiace 😀 aska bola taka zlata a postrazila mi malu, aby som si mohla navarit 😅
balambi supis, tesim
misi tak aj my sme nakupili, ninke polokoselu, sebe suknu a dve trika, janka myslim len tie dve tielka.. pre takych malych tam nemali moc..

balambi
7. aug 2009

janetka - mne to dnes akosi nemysli 🙄 , čo kde mám? 🙂

janetka
7. aug 2009

balambi: to bolo pre chrumi.. ze kde ma muza?

tilly
7. aug 2009

super 😉

tilly
7. aug 2009

to sú aké opraváky??? kurnik šopa!!!
Občianske právo - 29. 9. 2009
Trestné právo - 20. 10. 2009
Správne právo - 11. 11. 2009
správko mám deň po TP (termíne pôrodu), takže si pekne štúdium o rok natiahnem a budem zas o 330 eur ľahšia, do prdeleeeeee, ale keď som blbá, tak musím platiť...

bezaz
7. aug 2009

miska nic si z toho nerob, ja mam spravko 13.11., je to piatok trinasteho 😅 😔

tilly
7. aug 2009

no pekne... inak som si všimla, že zo 40 ľudí od nás, čo robí opraváky, má 25 všetky tri... sila... no asi nám nezostáva nič iné, len drtiť sa a držať si palce... ozaj, tie vypracované otázky z občana ešte niekde máš? ja by som sa v tom potrebovala trošku zorientovať, lebo oni to tam strašne poprehadzovali a to urobili určite pre "inteligentov" ako som ja... lebo ja som z toho úplne mimo, vôbec sa v tom nevyznám...

bezaz
7. aug 2009

jasan, len musim pohladat.. sa mi cosi mari, ze som to videla minule niekde povalovat sa.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre