Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
16. sep 2008

Preboha to je divne.
A nepovedali Ti ze preco? Predali sme golfa. Doteraz ho nikdo nechcel a dnes sa o neho dvaja skoro pobili. Jasne, ze kdo viac dal, ten aj bral 😉

bezaz
16. sep 2008

miska ty si iny morbidak, smiat sa na takej veci 😅
mne akurat mimco skace po mechure, asi sa pocuram 😝
jani pytam sa, lebo by sme mali ist do miloslavova pre skrinu

tilly
16. sep 2008

janne, to poznám, keď mám niečo pár mesiacov v ponuke, ani pes po tom neštekne, keď to predám, tak mi zrazu vyvolávajú všetci naraz, že to chcú, je to na porazenie...

bezi, mne to trošku pomáha vyrovnať sa s tým všetkým, skrátka beriem to s nadhladom... aspoň zatiaľ, ale v apríli budem mať štátnice, takže nebudem myslieť na to, že som mala rodiť, teda dúfam, že sa nedostanem do depky 😲

janetka
16. sep 2008

bez: tak nepridem na kavu, nestihame, uradujem s farskym uradom 😉

bezaz
16. sep 2008

jarka no co uz s tebou, aspon sa zastavte po ceste zo skolky 😉

janetka
16. sep 2008

len ti hodim tie veci a padame, ok?o 14.45 startujeme

bezaz
16. sep 2008

oki cakam vas 😀

angua27
16. sep 2008

ahojte,
tilly, teda, tak takýto druh predohry nepoznám. ale vložím do pamäťového šuflíčka, možno sa raz bude hodiť. 😀

beznadejna, dík. Maťko je fakt super. a dnes som mu už konečne kúpila tie topánky a rovno dvoje pre istotu, takže je už vybavený.
dík za tip na nový obchod, pôjdem sa tam pozrieť niekedy.

aruska, mne vysekávali zub pred 2 rokmi. začal mi rásť zub múdrosti a nemal kam, lebo som tam mala kosť, takže šup do kresla a bolo. mäsiarina riadna, aj napuchnuté som to mala 2 dni. som vyzerala, ako keby ma priateľ mlátil. 😀 ale už na druhý deň som behala po byte ako rybička.

aruska1
16. sep 2008

no bezi pytala som sa, zoberie babatko - mate prist na dalsi den po tom ako pridete domov - nemate cakat v rade ale rovno sa tam narvat ze nove babatko 😵

ale inak ma dnes nasrali - som isla s malym nak mu pichne tu 15m injekciu a aj druhu na tie pneumokoky - cakala som tam hodinu a za 14:55 sme sa dostali dovnutra a ona ze mu to nepichne lebo uz neni cas a ze ma vonku este 4 pacientov - kua a to ze som tam medzi chorymi detskami cakala hodinu nikoho nezaujimalo - vraj mam dojst v pondelok - kuaaaaa a 😠 😠 😠 😠

bezaz
16. sep 2008

gabi to sa budem trepat tyzden po porode k dokine? som si myslela, ze chodi k novorodencom sama.. no co.. 😝 moc dik za vybavenie

janetka
17. sep 2008

aruska: no tak to by ma riadne nasrali, ja ked idem na ockovanie, jej volam, klopem, aby ma hned zobrala 😉 a inak medzi nami raz by mohla o 15 minut potiahnut dlhsie...

bez: tak tak musis tam dojst, dokonca v petrzke chodi sestricka s dr domov k babatku a tu nie ..ale nevyberies si

janne6969
17. sep 2008

Dobre ranko.
Veru s tymi lekarmi to je niekedy vesele. Ja idem dnes k tej anesteziologicke. Som velmo zvedava, ze na co. Na to aby ma odvazila? Ved to som jej mohla aj do telefonu nadiktovat. Ale ved uvidim. Na obed by som mala mat uz vysledky krvi tak dufam, ze budu o.k.

angua27
17. sep 2008

ahojte,
tak to je fakt divné, že treba s novorodencom prísť k dokine. naša dokina z BA prišla k nám, ozvala som sa jej v deň, keď nás pustili a ešte v ten deň po ordinačných hodinách prišli aj so sestričkou. pozrela malého, poradila mi pár vecí a dali sme si kávu. bolo to príjemné a hlavne nezaťažujúce ani pre mňa, ani pre malého. ale jasné, každá doktorka má svoje vlastné postupy.

tilly
17. sep 2008

naša doktorka tiež bola ochotná prísť, ale aj tak sme museli ísť na očkovanie proti tbc do kocha, čiže sme sa stavili po ceste aj u nej

chruminka
17. sep 2008

cau Jani,tak ako s tetou anesteyiologickou% tiez si bola u tej Valentovej...to je teda cislo.. 😅 ....

inac s tymi detskymi doktorkami....to je fakt strasne podla mna by mali automaticky prist ku babatku domov vsak ked dakto rodi v zime to sa ma trepat s takym malym babatkom v necase do cakarne plnej chorych deticiek? 😖

kamoska je uz s malym na OCR doma kolko chodil do skolky? dva tyzdne?

ale u nas uz dnes konecne kuria!!!!

tilly
17. sep 2008

my prikurujeme klímou

ja čakám tiež, že tento alebo budúci týždeň zostaneme doma, tak som zvedavá, kto prvý ochorie, teda už ochorel sused, už minulý týždeň... 😕

janetka
17. sep 2008

my este nekurime 😖 furt verim, ze sa otepli

aruska1
18. sep 2008

my uz kurime cely tyzden v krbe - mame prieduchy do celeho domu tak sme pekne v teplucku - maly ma zasa sople kua tak vytahujeme vysavacom - a akooo pri tom reveme

no ale dnes to uz vyzera trochu lepsie - zajtra musim ist po index a za Dulakovou - beziii nevies kedy tam zajtra bude???

bezaz
18. sep 2008

tak u nas o kureni ani nechyrovat 😝 dnes rano ma bolia brutal krize z tej zimy
gabika netusim, dost pochybujem, ze tam vobec bude, kedze prednasky zacinaju az buduci tyzden.. aj ked mozno budes mat stastie 😅 a vlastne zajtra je piatok, tak to uz vobec nikto z ucitelov nie je v skole

tilly
18. sep 2008

oteplí sa, už dnes, ale zas sa to pos...

aruska, už by aj mohol vedieť smrkať, skús ho to nejako naučiť pomaly 😉

erika1983
18. sep 2008

ahojte tak ja som dnes v BA na skoleni cesta mi trvala 15 min. zo sam do Ba a v Ba sme satrepali hodku 😖
no aj u nas uz zacali kurit ale ja som aj tak kupila ohrievac tak ze mame krasne teplo a predpokladam ze ked prideme domov budeme mat saunu, lebo janci dal vsetky radiatori na 5 spytala som sa ze naco a on nech sa otepli dobre byt tak asi to bola odpoved 😅
no uz dnes aspon slnko svieti 😀
mi ideme cez vikend k rodicom budu mat oberacku tak uz sa tesim, a aj mamina bude s malinkou 😀
tak pa zatial

aruska1
18. sep 2008

erika a kedy uz pridete k nam??? 😀 😀

tilly ucim ho ucim, ale zatial len fuka sliny z ust a nie susne 😀 😀 😀

A kedy uz bude to babie leto?? Potrebujeme este tyzdeni na dokoncenie zahrady 🙄

erika1983
18. sep 2008

ahoj gabi mozno dnes skocime
skoncim v ba okolo 14-15 tak ked dojdem domov v realnom case tak by sme mozno aj dosli

tilly
18. sep 2008

na to príde 😉
v ds je vraj jarmok, idete???

babie leto má prísť na budúci týždeň

chruminka
19. sep 2008

caute co je?
dako to tu flakame .....vsak aj vonku je uz kosa.....a tu nikde nikoho.....kde ste vsetky?

pocujte baby nepoznate dakto niekoho kto robi radonovy a geologicky prieskum? (ja ani neviem co to je....ale to je pre kamosku 😀 )

angua27
19. sep 2008

ahojki,
tiež pozerám, že je tu nejako pusto.
aďka, tak v tomto Ti veru nepomôžem, ale možno baby, čo stavali budú vedieť.
a ja mám tiež jednu otázku. neviete, či je v Šamoríne urológ, ktorý vyšetrí aj malé dieťa? musíme k urológovi, Maťko má trošku problémy s vajkami, nič vážne, ale musíme na kontrolu a konzultáciu a nechce sa mi trepať sa kvôli tomu do BA. tak, či náhodou niekoho neviete. dík. 😉

a nedáme niekedy nejaké stretko?

chruminka
19. sep 2008

vidim kika ze aj ty sa nudis 😀
ostatne su asi dakde na lepsom 😅
no okrem Janky ta lezka v GF po laparke,ale je ok zajtra ide domenkou .... 🙂

angua27
19. sep 2008

tak to sú dobré správy, že je Janka ok. som rada. a čo Ty? už môžeš nosiť nohavice? 😎

tilly
20. sep 2008

keď je taká zzzzzzizzzzima, brrrrrrrrr, chcem 30 v tieni 😝

bezaz
20. sep 2008

caveste babule, to je ale pocko co... 😒 a este k tomu chory muz doma, prave v tomto momente urcite umrie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre