Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
27. nov 2008

varené je hlavne o koreninách a cukre, vína sa tam až toľko nedáva...

kira0039
27. nov 2008

ved to...suhlasim s tilly...aj ked, saomzrejme, prehanat to etreba 😀

kira0039
27. nov 2008

baby...tak, vazime 3780g
pan doktor nam povedal, ze je to jasny cisarsky,ale ze si pockame na prirozeny chod celeho porodu...ked to na mna pride, treba mu voalt a on spravi cisarsky.
aj sa tesim, bo som v strese kvoli tej mojej malej velkej princeznej....

tilly
27. nov 2008

jej, no to je krasne, taka velka kocka... kazdy den v brusku je pre nu len prinos, takze si to slonica este tie dva tyzdne pekne ponos, nech si z teba zoberie co najviac zivin, o to menej prace bude mat po narodeni 😀

janetka
27. nov 2008

kira_ no super... len tak dalej 😉 uz sa ti to blizi...

baby, poradte mi pre matka darcek..kurnik, hraciek mame kopy, sportove potreby ma po kubkovi, ja netusiiiim co pod stromcek... knihy detske mame tiez po kubkovi asi kazdy zaner a typ...od nasich dostane z ikey hojdacie kresielko.. ale co od nas..hmm

janne6969
27. nov 2008

Boze vianocne darceky 🙄 Ja zacinam byt mierne zufala. Asi vsetkym kupim nieco rovnake, nech si nezavidia 😉

tilly
27. nov 2008

ja len neviem, čo tillymanovi... pomooooc

tilly
27. nov 2008

teda okrem násadky na vysavač 😀

tilly
27. nov 2008

je a ešte si potrebujem niečo kúpiť akože od našich... objednala som si tw, tak to snáď dojde do vianoc...
a ešte niečo potrebujem kúpiť tillymanovi akože od našich, mamka mi dala 200E, že kupte si niečo a ja neviem čo 🙄

janne6969
27. nov 2008

Toto neznasam zo vsetkeho najviac. Vsetci mi daju peniaze, ze kup si. Za prve sa mi nechce a za druhe keby sa mi aj chcelo, tak aj tak si nekupim. Ja nikomu nedavam peniaze, tak neviem preco by vsetci mali davat mne 🙄

kira0039
27. nov 2008

no baby...vdaka za povzbudenie,ale asi by ste ani vy neboli moc nadsene keby vase buduce dieta bolo ako male slonica a jeho slonia matka merala len 156cm a vazila dokopy 62kg 😅

janne6969
27. nov 2008

Kira neboj, nejako uz sa na svet dostane 😉

tilly
27. nov 2008

kira 😲 tak to ja mám 180 cm, takžew do mňa sa to moje slonie mláďa v poho zmestilo...

janne, ja to tiež neznášam, to už potom ide fakt len o to, aby nejaký darček bol 😠

janne6969
27. nov 2008

No na dnes to v praci balim. Uz stacilo. Idem do ruchu velkomesta a hlavne do toho dopravneho kolapsu smerom na Samorin 🙄

kira0039
28. nov 2008

dobre ranko vam vsetkym 🙂

angua27
28. nov 2008

dobré ránko kira aj ostatné babuľky. 😀

erika1983
28. nov 2008

Ahojte
dnes je krasne svieti slniecko 🙂

chruminka
28. nov 2008

ahojte ano svieti krasne slniecko ale je vonku riadna kosa 😝

bezaz
28. nov 2008

hojte, my sme sa dnes konecne trochu vyspali, mala bola v noci hore len raz.. mohlo by jej to vydrzat aj dlhsie ako na jednu noc 😅

kira0039
28. nov 2008

bezaz? a povedz...ako to zvladate? ja tak stale premyslam nad tym, ze ja si snad najdem nejaku tu chvilu ked bude mala odpocivat, pre seba,ale co ten moj muzicek? rano vstava o siestej..ked nebude poriadne spat, kedy to dozenie? cez den v robote nebude moct...
aaaaach jo-..trapim sa a to mala este ani nie je na svete....

bezaz
28. nov 2008

kira my sme si to tak nejak podelili, ze vecer malu uspava peto, v noci vstavam k malej, prebalujem a kojim ja a peto len dava odgrgnut.. on sa inak nezobudi, az ked mala zacne straaasne revat.. to moj sluch ma zobudi uz pri najmensom suchnuti a to mala ked nespi hlboko, tak vyhvizduje a rozprava zo spania 😅

angua27
28. nov 2008

kira, neboj. väčšina chlapov je na tom tak ako píše bez. zobudí ich až najväčší rev.
bez a gratulujem iba k jednúmu vstávaniu. to by som brala aj ja. mne sa malý budí ešte stále 2-3x za noc. ale dúfam raz v lepšie časy. 😎
no nič, ideme na chvíľku do tej kosy, musím zohnať žiarovku a konvicu na čaj.

erika1983
28. nov 2008

no u nas je to tak isto mojho muza nezubudi ani ten rev 😀
a teraz uz spi nastastie vo svojej posteli ale v noci sme spali hrozne asi sa prezrala v noci s chlebom vo vajci, lebo celu noc mrncala 😖

bezaz
29. nov 2008

babule nahodou nemate niektora odlozeny taky ten navlek na hlboky kociar proti dazdu?

chruminka
29. nov 2008

cau bez co sa uz chystate von? 😉 ,ale hadam az zajtra za svetla mozno ze bude aj slniecko 🙂

bezaz
29. nov 2008

chrumi boli sme vcera prvykrat, mala bola v pohode, len nam s petom skoro odmrzli usi 😅
ma ten prsiplast napadol, ze ked bude dlhsie prsat, tak sa zide 😉

janetka
29. nov 2008

bez: ja ho nemam, som ho predala s kocikom.. ale maju ho v jednote tam pri vas hore, kde je cinan a domace potreby, vedla je taky obchod s hrackami a detskym zbozim...

bezaz
29. nov 2008

jarka blba otazka, to je nejaky univerzalny? 😉

janetka
30. nov 2008

bez: ano.... aj univerzalny sa da kupit

kira0039
1. dec 2008

baby diky...ten plast na kociar ma doteraz nenapadol 😀
uteakm kupit aj ja ! mala este sice nie je,ale radsej mat doma 🙂.
no, este spat k mojej teme :
problem je, ze ten moj sa budi na vsetko 😕 ...snad sa nauci a snad bude mala taka ako tvoja bez

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre