Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
23. mar 2009

bez, ja by som tiez chodila radsej na squash 😉 ale predsa len raz chcem vyskusat ten bodyforming, ci ma to nadchne....

arusska
23. mar 2009

janetka ja by som sla ak tu uz budem mat svokru

dam ti vediet poobede, zavolam ti

angua27
23. mar 2009

čaute babuľky,

chrumi, tilly, tak nezávidím, ale myslite na to, že je vám na grc s krásnej veci. 😀 a hlavne, nech vám je zase čo najskôr dobre.

tilly, viem, že asi na to teraz nemáš hlavu, ale čo tie podklady na daňové? 😉

my sme chorý, teda už len asi ja. v sobotu aj mňa aj Maťa scholila chrípka. Maťo už dnes v noci a cez deň bol našťastie bez teploty, tak sme ani k dokine nešli. a ja dúfam, že budem tiež čoskoro ok.

arusska
24. mar 2009

dobre ranko, boze baby ma ponajnovsie vstavame uz o 5:45. Som z toho trosku na nervy 🙄 aco este k tomu pocasiu - z toho som uz nanervy od februara. Sa nemozem dockat kedy bude aspon 15stupnov a hlavne NEBUDE FUCAS jak besne 😠 😠 😠 😠

janne6969
24. mar 2009

Dobre ranko. Vidim ze niesom jediny ranostaj.
No veru, mne sa vcera nechcelo ist do Blavy, lebo strasne fucalo, ale dnes nieje o moc lepsie. A dnes uz musim 😅

janetka
24. mar 2009

arus: ok, tak mi daj vediet, ci ides.... my vstavame o 5.30 .. sme lepsi 😉
ja sa dnes chystam prvykrat trasa aupark, tak snad to zvladnem 😉 avion uz mam natrenovany, tak rozsirujem obzor 😀

janne6969
24. mar 2009

Janet aupark je rovnako po ceste ako avion. Dokonca ja tam chodim radsej. Aj ked to parkovanie je o poznanie horsie. Hold, cela Blava zije v Ajparku. Teda minimalne cela Petrzka.

janetka
24. mar 2009

janne: no to hej, ale ked pojdem snad rano o deviatej, tak tam nikto nebudee 😎

janne6969
24. mar 2009

No to veru nebude, ale ani obchody nebudu otvorene 🙂

bezaz
24. mar 2009

jarka tak o 9zaparkujes, aj ked uz to byva take poloplne.. 😉

tilly
24. mar 2009

angua, už som danovi za to nadávala, včera to všetko spisoval, ale nič mi potom nedal, tak neviem, ja ho ešte popoženiem, nech to fakt nemusíš tlačiť v piatok...

janetka, aupark zvládneš, len nevychádzaj odtiaľ ako števo, tam sa tri krát pripájaš na hlavnú, to nie je zrovna jednoduché, hlavne ak to nepoznáš... ale čo, maximálne ťa tam vytrúbia... drž sa 😉

erika1983
24. mar 2009

ahojte no ked budem mat doma muza tak aj ja sa vecer pridam na to cvicenie uz som davno nebola.

janetka
24. mar 2009

tak uz sme dorazili, to vychadzanie bolo v pohode, parkovanie v pohode, ale okolo jednej total natresk, avion je lepsi, rano ikea, kavicka, deti pobehaju, potom avion obchody, ihrisko a domov....

janetka
24. mar 2009

noo nechce sa mi ist cvicit, ale idem, prekonam sa, mne sa tam nechce balit, prezliekat a pod. som lenivaaaa 😲

angua27
24. mar 2009

ahojte,

tilly v poho. iba jemne podpichujem, aby sme to nemuseli 31. riešiť. 😀

ako sa vám cvičilo babuľky?

janetka
25. mar 2009

kika: bola som nakoniec z mk sama, nikto sa nepridal, ale cvicenie bolo fajn, bolo tam 5 bab a 5 tiet 😉 a najprv 15 minut aerobic, potom na fitloptach cvicenie s cinkami a posilovacie cviky, trvalo to cca 50 minut, takze som spokojna 😉

tilly
25. mar 2009

angu, treba nás trošku popohnať, včera som už danovi nadávala, že už to musí urobiť, tak sľúbil, že dnes to 100% spraví... no som zvedavá, lebo včera večer odpadol skôr ako ja a domčo...

janetka, už tam majú aj fitlopty? super...

erika1983
25. mar 2009

no ja som nevedela dojst lebo moj muz dosiel len okolo 19:00-tej ale som sa chystala

janetka
25. mar 2009

tilly: hej maju a super to bolo...nebolo to extra dynamicke, ale posilovacie, co mne vyhovuje
si doma?
erika: chcem chodit tak raz za tyzden...tak sa niekedy pridas

erika1983
25. mar 2009

jasne raz sa pridam
nieco odkukame a budeme cvicit doma 🙂

moncsi7
26. mar 2009

pekné ránko 🙂 babenky, kam to chodíte na cvicko?

janetka
26. mar 2009

erika: ja sa doma nedonutim .. a hlavne si tak nezacvicim, tam proste musim, aj ked uz nevladzem ... 😎
moncsi: chodime do squash centra

bezaz
26. mar 2009

cafte, babulky skusene, co poviete na takyto sportak https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... len v tyrkysovom

erika1983
26. mar 2009

no ahojte
ja sa musim donutit ked muza nemam doma a nemozem ist. A hlavne ked sa pozriem do zrkadla ☹

moncsi7
26. mar 2009

ja tiež cvičím doma... mám dobré dvdcko pre tehulky 🙂

moncsi7
26. mar 2009

bezaz, skús si pozrieť tieto kočíky... http://www.semwa.sk/index.php?cat=c144_Ko--269-...

moncsi7
26. mar 2009

..nááááááááádherné vecičky sú na tej adrese..

tilly
26. mar 2009

bez, ten je dobrý, ale si si istá, že sa ti zmestí do svišťa?

bezaz
26. mar 2009

hehe tilly swista nemame uz od jesene, ja jazdim na passatovi a peto ma z roboty scenika 😀
moncsi zatial chcem takeho pevnejsieho sportaka, kedze krpata ma len 4mesiace, ale kamerovat uz potrebuje a v hlbokom mi uz nebude ani za peniaze 😅

janne6969
26. mar 2009

Ahojte.
Moncsi ake DVD mas? Nieco co sa da zohnat? Aj ja by som nieco take chcela. Do Blavy sa mi uz velmi nechce chodit, lebo ta cesta autobusom je priserna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre