Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
7. máj 2009

to fakt máš zajtra skúšku, to čo je? oni nerešpektujú oslobodenie?

OK, tak pôjdeme pešo 12.20 som u teba 😉
ani neviem kedy došiel, len domčo sa nad ránom počural, tak sme mali príjemné ráno...

erika1983
7. máj 2009

no ahojte tak ja uvidim ci dojdem lebo tu mam uz svokru a malu mam tiez doma tak mi vari doma 😎
arus no gratulujem ty jedna bifla 😀
konecne je dnes pekne neviete ako bude cez vikend no dufam ze nebude prsat, ideme na svadbu a dufam ze nezamrzneme .

janetka
7. máj 2009

erika: tak ty nas vymenis za svokru??? 😲
tilly: dojdi 12.15 😀

erika1983
7. máj 2009

no musim lebo mala ma caka, ale nerobim to s radostou 😀

arusska
7. máj 2009

no tilly presne sviatok nesviatok, ale neboj ani prednasajucim sa to nelubilo - ale aspon budem mat za sebou kriminologiu, sa mi nechce ucit - idem na tahak 😀

arusska
7. máj 2009

ozaj boli ste na obediku? Dali ste si dobre papanicko? Aj ja tam zboznujem chodit, perfektne tam varia 🙂

tilly
7. máj 2009

hmmm, dobre bolo na obedíku, dobre sme sa napapali 😉

aj detičy spali, takže bol klud, pohodka

tilly
7. máj 2009

teraz si mm s domčom pozerali naše fotky a boli tam aj z prvej dovolenky, tatino sa na mňa otočil a hovorí mi "ty si mala jakú dobrú postavu v tom turecku" kurnik šopa, ja chcem ešteeeeee... ale to už je asi nereálne, dostať sa k tomu krásnemu plochému brušku, štíhlym nohám... 😒

tilly
8. máj 2009

kurnik, bez, si ma načala s tým tvojim kočíkom, som našla toho "vášho" predajcu a má tam toto
http://cgi.ebay.de/I-COO-Kombikin-wag-Plasma-7-...

je to ten istý kočík, ale aj s vaničkou za 299!!!!!!!

bezaz
8. máj 2009

miska ze je pekny 😵

tilly
9. máj 2009

hej, len aby bol aj funčkný a kvalitný, musíš mi ho otestovať 😀

bezaz
9. máj 2009

jasnacka 😉

janne6969
10. máj 2009

Ahojte damy.
Co nove?

tilly
10. máj 2009

babyyy, teraz moc moc moc držte palce 😉

bezaz
10. máj 2009

preco? cooo? kedy?

angua27
10. máj 2009

babuľky, všetko naj k dnešnému dňu maminiek. 😀

tilly, držím palce, len neviem čo sa deje. napííííš.

babuľky, včera som mala druhé rande s tým milým chalanom. bolo super - kino, dlhá prechádzka pri Devíne a ešte dlhší pokec potom pri Dunaji v aute. len som trošku opatrná, je milý, vtipný, inteligentný, dobre vyzerá, máme kopec vecí spoločných - také maličkosti (jedlo, hudba, zvyky,...), tak mám pocit, že to začína byť moc dobré. a prečo je vlastne taký fajn chalan sám? asi mi šibe a mala by som si proste len užívať. 😉

tilly
10. máj 2009

boli sme ukazovať dom, zatiaľ sa páči, ale ešte si chcú nechať čas... ☹ nevadí, ešte sa nikto iný pozrieť nebol a v podstate zajtra idú robiť len potery, takže dom potrebuje ešte minimálne mesiac... ale tak som ho už chcela mať z krku, no uvidíme

kika, supeeeeeeeeeeeeeeer, len tak ďalej... sám môže byť preto, lebo nemal doteraz čas na frajerku, lebo sa rozišiel, lebo čakal na teba ... 😉

ozaj, dnes je deň matiek 😉

u nás boli naši doobeda, tak sa pohrali s malým, ja len žasnem, aký je on pri nich, úplne iný, poslušný, dobrý, sám sa zahral, no nechápali sme...

mm má pokazené auto 😖

angua27
10. máj 2009

tilly, tak super. dúfam, že ich dom očaril a zoberú ho. 😀

no a včera som trošku sondovala o jeho minulosti. mal nejaké vážnejšie vzťahy, posledný trval 3 roky a posledné 2 roky je sám. viac som sa vypytovať nechcela. ale teda mám pocit s toho, čo hovorí o sebe, že sa doteraz nejak tak vyburoval a užíval si. no a teraz sa začína skludňovať, tak možno sme sa spoznali v správnej chvíli. 😀

janetka
10. máj 2009

angua: no super, tak drzim palce... aspon trocha zrelaxujes, mas randiace chvilky... si uzivas... 😉 podla mna to vzpruzi cloveka a aky je on clovek sa ukaze az neskor, takze treba si uzivat a spoznavat...nic nenahlit. ani myslienky, tie su najhorsie :o)

tilly: teeda... podla mna hrali formu ti kupujuci.... to sa tak robi v dnesnej dobe...

uz sme doma z vychodu, ale tie cesty na porazenie, des a nervy, chcem zalozit na facebooku skupinu nenavidim cestu do SNV, ale neviem ako 🙄

tilly
10. máj 2009

janetka, tú cestu teda nezávidím, neznášam cestovanie...

nehrali formu, boli na prvom dome a chceli sa popozerať aj inde...

angua, vidíš, musí spoznať teba a bude OK

😉

zajtra idem do auparku, mm bude mať auto v servise v petržke, takže musím ísť pre neho okolo auparku, tak sa stavím na nejaké tie tehugate 😀

janetka
10. máj 2009

mne osobne to nevadi to cestovanie, ale kvoli detom som na nervy.. v tom aute.... 😢

tilly
11. máj 2009

dnes mi trvala cesta od domu, čiže aj s vyhodením domča v škôlke a natankovaním, do práce 35 minút... dobré nie? dobré boli dnes cesty, asi išli všetci skôr po predĺženom víkende...

janne6969
11. máj 2009

Fuha to si teda riadne rychlo presla. Ja si ani nepamatam, kedy mi to trvalo pod pol hodinu. Hadam asi nikdy 😅

tilly
11. máj 2009

a to som išla oddychovo, vôbec som nepredbiehala, len jednu škodovicu, telefonovala som, takže úplná pohodička, samozrejme, biskupice som obišla...

erika1983
11. máj 2009

ahojte
tak ako po predlzenom vikende ?????
mi dobre v sobotu sme svadbovali a v nedelu ma nechali spat do 9 takze uplne super 🙂
gabi ako mas esteč skusky ???

tilly
11. máj 2009

ja dnes neviem dýchať, hrozne je dusno...

janne6969
11. máj 2009

Ja neviem dychat uz 3 dni. Vobec sa neviem nadychnut. Vcera vecer som myslela, ze sa zadusim. Dnes je zasa lepsie 😅 A strasne mi je teploooooooooooooo 😝

tilly
11. máj 2009

jani, no tebe sa teda nečudujem, že je ti teplo, akurát sme sa s mm bavili, že musíme ísť na dovču tak v polke júna, aby som to tam vydržala...

ozaj, janetka, keď ste boli na rodose, bolo už teplé more?

mohla by byť dobrá búrka, nemám nič proti teplu, ale nech nie je dusno... mám celý deň auto na slnku, sa teším, keď si do neho sadnem, umriem... klímu zapínať nebudem, otvorím všetky okná 😝

janetka
11. máj 2009

tilly: bolo dost studene.....

janne6969
11. máj 2009

Juj ja tento rok zostanem bez dovolenky 😅 . Aj ked v septembri by sme hadam mohli niekam aspon na par dni vypadnut 😉 Uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre