Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
9. jan 2008

aruska, bohuzial take neviem vybavit ani sebe 😝 u koho to mas?

c.e.r.t.i.k.
9. jan 2008

Caute babule, ja len na skok,... som vas chcela iba pozdravit a zazelat vsetko dobre do noveho roku. nejak vas nestiham, maly bol cez sviatky doma, tak to net nehrozi a teraz mam zase doma milacika, lebo je chory. takze som plne rodinne vytazena. no na nejake stretko by som skocila, len mne by vyhovovalo aj s malou, lebo vcera som vybehla pre maleho do skolky a muzik zostal doma s malou a ta uz po hodke a pol umierala od hladu a skoro mi odtrhla prso ked som prisla.???? 😀
tak sa majte

lucko
9. jan 2008

nechce mi to zobrať príspevok

lucko
9. jan 2008

Erika a nevolala sa za slobodna Bokeova?

tilly
9. jan 2008

aruska, radšej by som robila občana ako MPV

aruska
autor
10. jan 2008

tilly vymenime???

bezaz neviem, mame vypisane ze vsetci na katedre skusaju, tak ci si nas podelia alebo kto ako pride tak netusim...

teraz mam v utorok trest tak idem ucit 😵

bezaz
10. jan 2008

aruska hej, na obcanovi si to oni nejak delia, neviem.. bohuzial nepomozem 😅
baby o dva tyzdne ide manza na par dni do usa, takze budem sama doma, to stretko by sme mohli dat vtedy, ak by nase studentky mohli 😉

aruska
autor
10. jan 2008

bezaz ja rada dam stretko ale az po skuskach, bo ked mam trochu volna tak chcem byt s malym... a aj tak 3/4 casu travim nad ucenim

takze koncom mesiaca 😵

janne6969
10. jan 2008

A ja som myslela ze bude stretko dnes.
Ale aj za dva tyzdne moze byt. Tak sa dnes budem ucit.

tilly
11. jan 2008

tak so škôlkou bude problém, vraj v maďarských bude voľno, ale slovenské sú plné 😠

krokodiil
11. jan 2008

To sa nedivim, povodny pomer obyvatelov je tu 70/30 a ten naval Bratislavcanov, ktori este k tomu vacsinou nemaju prihlaseny pobyt asi nevedia zvladnut.
Viem, ze tu mate skor male deticky, ale nemate nejaku referenciu na slovensku ZS?

aruska
autor
13. jan 2008

Krorodil maja krsna mama je ucitelka v 1/2 r. ZŠ - Schanzova 😀 😀 😀
boze aka ucitelska rodina 😀 😀 😀

janetka
13. jan 2008

ahojte, tak sa po dlhsej odmlke hlasim..prave sme sa vratili z prvej prechadzky a stretli sme aj aruskinych chlapov... oni nic samozrejme netusiaci 😉
skolky skolky, uz mi z nich sibe..tiez stale nieco vybavujeme s tilly a nic nemame, musime tam uz zajst tento tyzden... aruska, a co tak nam vybavit nejaku protekciu, hm? odmena bude sladka.... 😀

tilly
13. jan 2008

janetka, ale usmievali sa na nás 😉

baby, neviete o niekom, kto opatruje deti u seba doma najlepšie v rodinnom dome?

krokodiil
14. jan 2008

Aruska, ta Schanzova, to je kde?

aruska
autor
14. jan 2008

Tilly janetka a kam chcete dat deti? Skusim poslat maminu nech vybavi miesto... (Na Polovnickej urcite vie vybavit a tam sa mi zda ze zoberu aj bez protekcie - s tym nemaju problemy a inde treba povedat a skusime)

Ta poslala som chlapov nech sa vencia aby sa mamina mohla ucit 😀

Krokodiiiil 😀 😀 😀 nie kde ale kto - To je priezvisko mojej Krstnej (uci prvy a druhy rocnik na ZŠ tu v Samorine ) 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
14. jan 2008

janetka kraaaaaaaaaaasny Matko aj ja uz sceeeeeem druhe 😅 pridem ti niekedy varovat aj s tym mojim ziarlivym certom 🙂 😵 😵 😵

tilly
14. jan 2008

aruska, najlepší by bol ten gazdovský alebo veterná, prinajhoršom beriem aj polovnícku, len tú máme ďaleko, veď vieš...
nechce sa mi zakaždým štartovať auto, keď pôjdem pre malého do škôlky... inak majú niekde triedu aj od dvoch rokov?

tilly
15. jan 2008

arus, plz skús nám nejako vybaviť tú veternú, odmena bude fakt sladká 😀
aj teraz sa pokúšam o štrúdel 😀 (z kúpeného zavinutého cesta 😀 , to som kuchtíčka 😀 )

janetka
15. jan 2008

aruska: kludne mozte prist povarovat.... aj tak tie zimne dni su take dlheee 😉 akurat sme sa dnes s muzom zamyslali nad nasou obyvackou, ze je to architektonicky skvost, hehe, v jednom kute postielka, v druhom stolik s autami, na normalnom stole vlackova draha, na stene avantgardny obraz, no proste parada 😀
to s tou schanzovou bolo dobre...hehe, uz vidim ako krokodil studuje mapu 😀
Tak tak my sme tiez za veternu a jakubko s domcom su velki kamosi, tak ich chceme dat spolu... ak by sa dalo troska zaintervenovat 😉

aruska
autor
15. jan 2008

oka baby skusim poslat mati nech sa trochu iniciuje na Veternej. Ale nic neslubujem 😕 ak by nahodou, neze ma potom pridete ukamenovat 😒 😒

inak som dnes spravila TREST 😀 akurat ze za E kua nachytala ma na Objektívnej stránke TČ (rozdelenie trestov podľa následku) - kua to som nevedela a ona ze tak to bude za EEE. No neva hlavne ze odpadol kamen 😀 😀 uz len Občan o tyzden a mam semester za sebou 😝

tilly
15. jan 2008

arusi, veď to je jedno, E alebo A, hlavne, že je to v indexe, som ťa videla, keď si išla domov...

a u koho si mala?

skús máti poprosiť, ale keď nič, tak budeme bojovať samé 😀

erika1983
15. jan 2008

ahojte babule

ahojjjjjj janetka niekedy mozme dat kocikacie stretko v meste, inac aj ja dojdem povarot take male, krasne moj muz ma uz bombarduje ze on uz chce druhe musim mu to nejako vyhovorit 🤐 😀
ja chcem ist od septembra do roboty
😀 😀 😀

bezaz
15. jan 2008

aruska gratulujem, to si mala hmotu? ja hmotu neznaaasaaammm
tilly inak snazim sa v tej tvojej veci, ale bohuzial asi bude nutna tvoja pritomnost v BA, ani Seman ani Fero sa netvaria nejak ochotne.. 😝

tilly
15. jan 2008

bezi a mám rovno doniesť aj nejakú tú flašku? 😀

juuuj, tak ja sa nejako pokúsim vo štvrtok zbehnúť do BA, ale kurnik, mám byť v kvetoslavove... skúsim to nejako zmáknuť ☹ ale vôbec neviem, kedy sa budem učiť 😅

erika a čo s dieťaťom keď pôjdeš do práce?

krokodiil
16. jan 2008

Aruska, pardon!!!! A ano, hladala som na mape usilovne, ale ktovie preco, bezuspesne 😀 ...

Janetka, este raz gratulujem, dufam, ze vas stretnem kocikovat.

My sme furt zavreti, tentokrat mam choreho mladsieho. Uz sa smejem, ze keby som nieco vyparatila, tak aj z basy mam viac pohybu na cerstvom vzduchu.

bezaz
16. jan 2008

tilly lebo ja neviem presne tu tvoju situaciu a fero nechce dat ziadny termin, ze preco si neprisla skor a pod.. 😅

tilly
16. jan 2008

neprišla som skôr, lebo tam neboli a potom som už nemala kedy, do kelu, ale neviem kedy to stihnem, mám tak plný kalendár ☹

krokodíl, max je choručký? to je hrozné, čo mu je?

erika1983
16. jan 2008

bre ranko

tilly ked pojdem do roboty tak malinka bude bud zo babkami budu sa striedat ak budu suhlasit lebo oni su 200km od nas, alebo opatrovatelka, alebo miniskolka este uvidime 😅

krokodil a ty mas dvoch syncekov, kolko maju rokov, v sobotu som videla vas kocik vo dvarach boli sme sa previezt z musov v miecne chceme si aj mi tam kupit nejaky pozemok a zacat stavat ale neviem este kedy, neviete kolko stoja pozemky v mliecne ??? 😒

tilly
16. jan 2008

erika, miniškôlka??? myslíš tú v šamoríne???
si sa zbláznila???? šak my sme zdrhli a teraz si musíme vyhádať vrátenie peňazí, to nech ti ani nenapadne, dávať dieťa do miniškôlky 😲
skôr k opatrovateľke, dve ti viem poradiť, len jedna je obsadená, ale možno už v septembri ju nebudú potrebovať, chodí tu k susedom, je strašne trpezlivá a zlatá... a tú druhú som už dosť dlho nevidela, tak neviem

pozemky v mliečne nie súúúúúúúúúú, ak sa o nejakom dozvieš, tak ho hneď platím 😀
my sme hľadali strašne dlho a nič, jedine vytiahnuť si z katastra kontakty na tých majiteľov, čo majú prázdne pozemky, ale všetci ich držia, my sme sa pokúšali presvedčiť troch, nech to predajú a nechcú 😠

hlavne by som chcela také tie menšie, čo sú v tej druhej etape, ale nikto nechce nič predať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre