Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
22. jún 2009

ahojte, tak idem sa vam pochvalit,

dnes som chcela piect dolky a dala som si zohriat mast, v tom ma maly zavolal nech sa idem na nieco pozriet a ja ze OK, hned uz ked som bola hore som zacala vesat pradlo a v tom mi zaplo ze kua nevypla som mast, no kym som zliezla dolu tak vsade dym, v kuchyni plamene az poplafon, vsetko zacmudene, zadymene, cierne... no hruza, nevedela som rychlo co mam robyt, ci ratovat, ci hasit alebo co. Hrozne, som sa rozrevala ako male decko, skoda minimalne 50tisic..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tilly
22. jún 2009

ježiši, aru, to je strašné, ale aspoň sa vám nič nestalo, aspoň, že si to včas zistila, s popáleninami nie je sranda...

ja som teraz volala mužovi, on si doma vylihuje, že nemá čo robiť, no super... to je život!!!

idem aj ja domov, som si vypísala pár zaujímavých lastov a idem s ním diskutovať 😀

bezaz
22. jún 2009

hojte, to je ale pocko
tilly ked pojdes do rakus, nekuknes mi ten prasok na pranie? ja neviem, kedy sa tam dokopem 😝
gabi no pekne, este ze sa vam nic nestalo 😲

janetka
22. jún 2009

baby, nemate mi niektora pozicat nejaky prsiplast na vecer?? 😀

arusska
22. jún 2009

no nastastie sa nic nestalo malemu by som si to neodpustila, osrata je cela kuchyna, inak dobre ze sme dali olemovat vsetky dvierka kovom, inak by sme museli menit vsetky dvierka, takto aspon teraz viem ze preco stala ta kuchyna stvrtmelona,... teraz viem ze to stalo zato 🙂)))

janetka
22. jún 2009

caute, tak som spat z depechu, bolo super...
kika: ja som vas tam nevedela najst a nechcela som ta "vytrhavat z davu", ale stali sme tak obdalec od tych zvukarov a po dvojitom fernete mi to celkom islo..aj som trsala... inak to sedenie na koncerte je uplne o nicom... esteze sme sa presunuli tam dole na statie ....

janetka
22. jún 2009

a dosla som domov totalka premocena..rifle, topanky

tilly
23. jún 2009

takže bolo dobre? super...

ja neviem kedy sa to tej viedne dostanem, už som dobre nasr... lebo to stále odkladáme, nemám si čo obliecť, mám 4 tričká a jedny gate, dvoje sa mi úspešne podarilo zničiť behom jedného prania 😠 😢

a teraz mám dilemu, či odletieť v sobotu na krétu alebo v pondelok na sicíliu... zatiaľ vedie sicília, teda hlavne mm povedal, že v taliansku lepšie varia, takže chce ísť radšej tam, ale nikde neviem nájsť normálnu predpoveď počasia, všade hlásia inak, tak som na nervy...

arusska
23. jún 2009

no super janetka tiiiisko zavidim, myslela som vcera na vas, pri umyvani kuchyne som si pustila depeche a mala som koncert aj ja - nastastie ziadne velke straty, vyzeralo to horsie ako to je, len digestor to schytal, svetla, ktore podsviecovali linku a jedna skrinka ma listu zhoretu takze v pohode.... teda nie v pohode ale lepsie ako lopatou do xichtu

angua27
23. jún 2009

arus, teda. to je ale nadelenie. som rada, že ste hlavne vy s malým ok. ako hovorí môj otec: "Keď nejde o život ide o hovno." 😎

jarka, boli sme v tom dave, kúsok od zvukárov. čo sme nakoniec trošku oľutovali, lebo sme ku koncu už houby videli. ale tá atmoška stála za to. odišli sme tesne pred koncom, po druhom prídavku, lebo už sme boli premočené na kosť a segru začala drglovať zima, tak aby sme neprechladli. v aute sme zhodili všetko čo sa dalo, takže segra sedela v nohavičkách a v tielku a ja v nátelníku. 😀 ale bolo to fakt super, eňoňuňo. dúfam, že sa ešte niekedy dostanem. som si zabliakala riadne, až mi ráno trošku preskakoval hlas. 😎

tilly, ja by som asi išla na Sicíliu. 😀

tilly
23. jún 2009

hmmm, kto zaváha, nežere... 😢

tilly
23. jún 2009

ozaj, dáme v piatok obed?

bezaz
23. jún 2009

jasom za obed v piatok, akurat nam vylepili oznam, ze v piatok od 11 do 12.30 nepojde elektrina 😝

janetka
23. jún 2009

caute, aj ja som za obed v piatok...
baby dnesna kupa dna gumaky pre kubka v hypernove aj zateplene su, co som rada, za 0.50 eur.... zo 7 EUR, no nekup to :o)))) su otrasne cervene, gumene, ale na dvor stacia raz za rok 😉

angua27
23. jún 2009

jarka, super kúpa. 😉

babuľky, ja piatok zase nič. cestujeme na dovolenku. a vraciame sa ten ďalší, takže to asi tiež nie. 😉

bezaz
24. jún 2009

kika, ako s tou dekou? donesiem ti ju niekam?

erika1983
24. jún 2009

ahojte
no ako neviete nic o janke???
ja v piatok obed neviem lebo zacalo dovolenkove obdobie a sme llen 3 na pobocke ved uvidim

tilly
24. jún 2009

jej, kika, užite si dovču 😉

fakt, janka ešte stále nič??? 😲

bezaz
24. jún 2009

tak som neodolala a zavolala janke, ze co.. chudatko este stale nic, lezi na rizikovom, stale jej "slubuju", ze uz pojde, cely den neje, nepije a potom nic 😝

janetka
24. jún 2009

kurna, to poznam...mna nechali o hlade a smade na silvestra a rano to zas odlozili... asi tri dni mi to robili, svinuchy jedny, az potom som si vybavilaprimara a rano dosiel a ze ideme na stol... a oni, ze jej ona nema predoperacne..... debilkovia...tak potom na druhy den rano sme sli na to...

tilly
24. jún 2009

hej, to si pamätám, ako sme na silvestra chceli maťka zapíjať a ono nič... 😀

angua27
24. jún 2009

zuzka mohli by sme sa zajtra poobede niekde stretnúť?

chúďa Janka

erika1983
25. jún 2009

no ahojte nejak to tu vymrelo 😎
kde ste vsetky ???
Ja tu cucim v robote nic sa mi nechce. ☹

tilly
25. jún 2009

tak čo zajtra s obedíkom??? konečne máme dovču, v stredu letíme na korfu, hotel sandy beach 😀

janetka
25. jún 2009

caute, zajtra o 11.00 v pizzerke,ok?

erika1983
25. jún 2009

no uvidim ci ja dojdem, ale rada by som
dnes sme inac boli v tej restike v arene a bolo tam super, 3 menicka alebo 4 uz ani neviem, chutovo Ok a cenovo tiez, rychla obsluha, no odporucam kazdemu jaj a porcia tiez Ok 😎 😎 😎
mozno zajtra budeme zase tam. v pizzerke nestiham za pol hodku ale tu sme sa najedli za 15 minut.
a naozaj kde ste vsetky???

chruminka
25. jún 2009

caute
tak my sme sa teraz doterigali z BA boli sme na tom morfologickom na kramaroch,takze vsetko je ok,mame potvrdenu jednu babu ma uz 403g a to mensie ma 351g a nechcelo sa ukazat,dokimu sa zdalo,ze to je tiez baba,ale nebol si isty lebo sa to schovavalo 😀 ,my si myslime ze to je chlapec lebo oni sa zvyknu schovavat.....vsak o 2tt ideme na 3D tak hadam tam sa otrci ......a nemusim ist zartial ani ne serklas aj krcok bol ok takze som uplne cela happy 🙂

ja zajtra obedik vynecham,lebo Dodo je doma a este nevieme co podnikneme 😀

a Janka stale este nic 😖

bezaz
25. jún 2009

pocujte a do tej restiky v arene sa da "bezbarierovo" dostat?

janetka
25. jún 2009

baby, tak dnes akcia Z v cirkuse v Mliecne... sli sme tam asi 5 rodin s detmi a ja aj s matkom malym a kubkom, 15 minut meskali s predstavenim, tak asi 30 minut som tam deti drzala s dudlikom, lizatkami...zacalo predstavenie a po 2 minutach prveho cisla artistky ako zliezala dole po nejakom zavese, tak jej to cele drblo dole aj s nou, deti oci vyvalene, artistka zostala lezat na zemi, vrtulnik, akcia... odviezli ju vrtulnikom. My sme odisli samozrejme, a oni po hodine pokracovali dalej...bleee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre