Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
23. júl 2009

ja som bola dnes na cukre, som OK, len mám zväčšenú štítnu žlazu a veľmi som pribrala... ☹ 😔

teraz mám aký veget, bola som s domčom asi hodinu v bazéne, teraz je tam ešte sám, ja sedím na terase pri ňom, on sa tam hrá 😀
naučil sa sám vyliezať z bazéna, teraz ho máme otvorený, stačí mu dať len rabaka a on si vylezie sám, došiel na tú techniku a baví ho to, potom môže skákať, čo ho dosť teší 😀

v mc mali veľmi pekné dievčenské šatočky za pár drobných, ale už tam mali fakt asi 4 posledné vešiaky s výpredajom... za to 75% dolu...

janne6969
23. júl 2009

No ja kym sa tam do soboty dostanem, tak tam uz nebude asi nic 😖 Ale navidi, kupim nieco pre seba.
Dnes je tak nechutne teplo. Mala je z toho cela nerozna. Chudatko ☹

chruminka
23. júl 2009

jani ako ti zavidim ze mas uz malu vonku,ja idem skapat ani vonku dobre ani vnutri ....normalne neviem dychat 😝

tilly
23. júl 2009

my sme dnešok prežili buď pri klíme alebo po krk v bazéne, som zvedavá na následky... 😎

dnes som skoro skolabovala... domčo mi začal pre niečo plakať (niečo si chcel vydobiť) a ja som mu vynadala, že ako sa to správa, že čo to na mňa skúša, že na mňa to nikdy neplatilo a nikdy platiť nebude, že týmto teda nič nedosiahne a on na to, že ale veď jakubko tak vždy dosiahne čo chce, no už fakt nechápem z tých deciek... teraz vôbec neviem, čo mám robiť, keď to na mňa začne zas skúšať... bez poraď ako pedagóg 😀

janne6969
23. júl 2009

Tie deti su neuveritelne. 😀

tilly
23. júl 2009

teraz som si všimla, že to asi všetci skúšajú... jeden chlapček nechcel ísť domov, tak začal jačať, druhý chcel ísť spať k tomu prvému, začal plakať tiež... nuž asi som len ja nekompromisná a neupustím, ale tak sa mi páčilo, že domčo vždy, keď niečo chcel, tak začal, ale maminka, ja to chcem preto, lebo ... a vymyslel totálnu koninu, ale tak aspoň sa snažil, teraz sa mi rozreval, ale takým lútostivým plačom, čo sa mi teda nestávalo, ale tak asi to vidí, že to funguje aj tak... tak teraz neviem, či mám skúsiť vymyslieť nejaký kompromis, alebo neustúpiť a trvať na svojom...

bezaz
23. júl 2009

misi podla mna mu vysvetli, ze ako kazde dieta je ine, aj mamina je ina a na teba plac nezaberie.. ked nieco chce, tak ti to ma odvovodnit.. ale som mudra.. jak radio.. by som urco neustupila, ked doteraz si mu to neakceptovala 😉

tilly
23. júl 2009

nabudúce mu to skúsim vysvetliť, že u nás s tým nepochodí
len ma ten plač dosť prekvapil, keby sa začal jedovať alebo niečo, ale on začal normálne ľútostivo plakať... ale možno to je aj vec, ktorú skúša na našich, keďže tam trávi dosť času a na moju mamku to určite zaberá... ona by ho revať nenechala, u mňa reval asi dve sekundy, hneď som sa na neho oborila, že to čo je a on vedel, že tudy cesta nevede...

dííík 😉

keď ja som na neho taká sekera, u mňa mu nič neprejde 😅

bezaz
24. júl 2009

breee ranko
baby dame dnes obed?

janetka
24. júl 2009

bez: 10.30 sme tam

erika1983
24. júl 2009

aj ja mozem okolo 11 kde u taliana ????

janetka
24. júl 2009

ano

bezaz
24. júl 2009

jarka tak neviem, ci stihnem, buba mi zahajkala 😅

janne6969
24. júl 2009

Ahojte. Tak ja som nejako dnes presvihla to stretko 😅 Ale nabuduce prideme 😀

tilly
24. júl 2009

jaaj, no, mohli ste dat vediet, my by sme tiez dosli...

tilly
24. júl 2009

ozaj, jarka, neuletelo vám v noci koleso? lebo nejaké koleso letelo našou ulicou, ale normálne vo vzduchu a strašnou rýchlosťou, dobrá smršť to bola... nám vyvrátilo trampolínu, otrhalo tam tú sieť... 😖

janne6969
24. júl 2009

No nam popadali haluze na auto. Nastastie doskrabali len tie casti, ktore aj tak idu do laku, takze to nieje az taka skoda. Ale zasa sme mali stastie, lebo zlomena polka stromu padla tesne vedla auta 😵 No a ja som zasa o nicom nevedla 😅 Tak sme spali 😀

tilly
24. júl 2009

no pekne... mm sa bál, že mu trampolína spadne na auto, ale spadla na druhú stranu, takže len na tuje a tie sú dosť silné, takže to prežili... my sme išli spať až o jednej, vrátane dominika, takže sme totálne nevyspatí 😝

janne6969
24. júl 2009

Lietajuca trampolina 😀 No stale lepsie ako strecha 😀

arusska
24. júl 2009

no pekne som tak rozmyslala ze ci bude obed, ale ani som sa nestihla pozriet na net 😖

janetka
24. júl 2009

ahojte, mozno to bolo nase, take zlte... my sme mali navstevu, tak kubko mal vlackodrahu o polnoci pri svieckach.... bola u nas exkolegyna z TMO, tak sme ficali do polnoci aj s detmi, ona ma 15 r syna maniaka na vlaciky, tak sa totalne s kubkom vyhrali....
no teda, normalne tramposku unieslo? sak to bol des....

chrumi: ako si dopadla na cukroch?

janetka
24. júl 2009

inak im nesla o 11tej v pizzke elektrika , tak nevarili

chruminka
24. júl 2009

caute no vyledky este nemam,az 3.7. ked mam poradnu...na kramaroch je dake vsetko komplikovane 😕
ale bola som s maminou v auparku a kupili sme jezibabkam satocky na buduce leto a este dakych par somariniek 😵

jarka dala som si poznamku do mobilu koli micine aby som zajtra nahodou nezabudla 😀 a dufam,ze susedia nebudu volat policiu ked tam uvidia motat sa cudzich 😎

chruminka
25. júl 2009

jarka misia Percy splnena 😀

janetka
25. júl 2009

chrumi: dikes 😉
tilly: uz som ok.... 😉 som spanikarila...kokso

tilly
26. júl 2009

podla mna to bolo tym teplom, nevyspatim, celkovou psychikou teraz...

janetka
26. júl 2009

tilly: asi hej, ja som za posledny tyzden si ani minutku neodychla, plus vsetky tie stresy
aj teraz uz len cakam kedy dojde stevo, ze si pojdem lahnut na hodku... a on nema mobil, tak ani neviem kedy pride.... 😝

arusska
27. júl 2009

bre ranko, tak sa nam chysta pekny den dnes 😀

tilly
27. júl 2009

aru, kalendár si si napravila 😀 ?

jari, mala si si dať nejakú tú štamprlu...

tilly
27. júl 2009

takže kočky, budeme mať druhého chlapaaaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre