Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
4. okt 2009

ahojte

Gabika drzim palce 😵

tak sa tu drzte a posluchajte 😀 ,Miska nie ze porodis skor ako ja! 😉

Urcite sa ozvem co je so mnou a jezibabami. A myslite na mna!!!

janne6969
4. okt 2009

Chrumi myslime na Vas. A drzte sa 😉

janetka
4. okt 2009

caute,
aru: drzim palce...
chrumi: ak ta doma necaka ziadne ine dieta ´, okrem manzela, tak to zvladnes v nemocke, mne tam bolo strasne smutno za kubkom
tilly: dnes rekord, boli sme v marchenlande od 10.00 do 17.00 😉 vyskusali sme uplne vsetko, aj tu najvacsiu drahu.... 😉

tilly
5. okt 2009

chrumiiii, drž saaaaaa 😉

ja fakt nemôžem skôr, 20.10. mám trest a musím uzavrieť dva obchody, ak všetko dobre pôjde, tak 4 a to nestíham skôr ako koncom októbra, čiže nesmiem porodiť skôr...

a posledný októbrový víkend máme oslavu u babky, tam chcem ísť, babka neskutočne varí, tam sa obžeriem a potom môžem ísť rodiť 😀

dnes by som ešte chcela stihnúť vybehnúť do ružinova na prenášku o epi, ale asi nestíham... pôjdem zajtra...

jari a s kým ste boli? som nevedela, že sa chystáte, mali ste super počko... nás už mercháč nebaví, práter je lepší, tento rok sme ani v merchen neboli, nejak nás to tam neťahá...

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetka
5. okt 2009

tilly: boli sme s gabikovcami, oni tam este neboli.... sme to hovorili na oslave, ze ci sa niekto neprida... v Pratri sme este neboli.... niekedy skusime... tam to je tiez asi limitovane mesiacmi, ze? neni otvorene cely rok...

janetka
5. okt 2009

tilly: nic neplanuj...ako ja vtedy ten silvester.... lebo just to nevyjde.... 😎
dana sme este v sobotu vecer volali a uz neprisiel....

tilly
5. okt 2009

neprišiel???????? fakt??? a kde bol? lebo ja som počula telefón, potom som bola sa ešte napiť dole a hovoril, že si mu volala a pýtal sa ma či to nie je blbé, či má ísť, hovorím, že je vás počuť, ako sa rehocete, nech ide, potom som už išla spať, ale on hore neprišiel... asi zachrápal na sedačke dole...

a páčilo sa im?

práter je celoročne, len či sa tam oplatí, keď je kosa...

janetka
5. okt 2009

tilly: neprisiel.... cakali sme ho.. a nic... asi zaspal
hej, velmi

arusska
5. okt 2009

bry den 😀

tilly
6. okt 2009

hmm, dnes tuším nešiel koník...

fuj, ale nič nestíham, som si už vytiahla aj veci na pranie a žehlenie pre bábo, ale kedy sa k tomu dostanem... včera som bola na prednáške o epidurálke a na budúci piatok idem už k pôrodníkovi, takže potom už môžem rodiť 😀 dovtedy nie, hlavne nie na budúci týždeň, lebo to je môj pôrodník v belehrade 😝

balambi
6. okt 2009

ahojte babule, ja vôbec nestíham chodiť na koníka a keď už sem konečne zavítam tak nefunguje... 😝
tilly ideš k tomu suchánkovi?

arusska
6. okt 2009

tilly kedy mas trest???

bezi a ty spravko???

janetka
7. okt 2009

tilly: nezabudni do skolky ten oznam na 20 Eur do fondu

tilly
7. okt 2009

balambi, hej, k suchánkovi

janetka, dík za pripomenutie, fakt som na to doteraz nemala čas, ale už to mám hotové, dnes im to pôjdem odniesť, aj keď domčo nie je v škôlke...

aru, trest mám 20.10., ale keďže mám toho v robote neskutočne veľa a keď prídem domov, ledva lahnem (vďaka bohu za nášho tatina, ktorý sa stará o domča), tak som sa to nejako ešte nemala silu učiť... takže asi to sabotujem, vybavím si PN a na budúci rok sa zbláznim ☹

a bez má správko 13.11. (piatok) 😀

tinka82
7. okt 2009

ahojte kocky 🙂 vidim, ze ste tu uz zohrana partia. My sa teraz stahujeme do Hviezdoslavova a zaroven cakame babatko pre ktore potrebujem vybavit pediatra. Zvazovala som najskor BA, no potom ma napadlo, ci by predsa len nebolo lepsie najst nejakeho tu v okoli. Chcela by som vas preto poprosit o radu, ci by ste mi v samorine, pripadne okoli vedeli odporucit nejakeho lekara, alebo ci radsej niekoho najst v BA. Vopred vdaka a krasny dnik 🙂

tilly
7. okt 2009

tinka, ahoj 😉
tých novembrových bábätiek v šamoríne a okolí bude teda požehnane 😀

kočky chodia s deťmi k doktorkám v šamoríne, je tu Adamcová, Doležalová a Urbanová, či ako sa volá?
ja chodím do BA

arusska
7. okt 2009

tinka ja chodim k Adamcovej, je fajn, len strasne ukecana 🙂

erika1983
7. okt 2009

ahojte tak ja som tu po dllhom case
ako sa mate
adka drzim palce a cakam spravu
gabika potom daj vediet ked sa nieco podari 😎
u nas nic nove okrem toho ze mala je u mamy este stale je chora ☹ ale dufam ze buduci tyzden bude fit a pojdeme do skolky.

tilly
8. okt 2009

aj ja mám domča doma, celú noc kašlal, tak do pondelka bude doma... on hneď všetko chytí, porazí ma z neho... strašne zlú imunitu má, ale tak, keď nič neje...

angua27
8. okt 2009

čaute krásky, ozývam sa len narýchlo. Aďka vás všetky pozdravuje, pekne ležká v nemocke. Zatiaľ je všetko ok, nič nové sa nedeje, dávajú jej ešte minimálne týždeň. Bábenká mali v pondelok 2100g a 2200g na UZV a to menšie sa stále poriadne neukázalo, takže prekvapko je stále možné. keď budem mať zase nové info, napíšem.

my sa máme ok. ja makám tento týždeň ako šrób a nevidím konca-kraja. Maťko si užíva doma mojich rodičov. a našli sme si asi opatrovateľku, budúci týždeň začíname s privykaním. ale teta si Maťka získala za 10 minút a to je už čo povedať, keďže on cudzích ľudí nemusí a väčšinou mu trvá pár dní, kým sa na niekoho cudzieho čo i len pozrie. no a s tetou po 10 minútach už vykecával a lašoval po všetkých izbách v ich byte. 😀

chorým prajem rýýýýchle uzdravenie.

gabi a Tebe držím palce. 😎

erika1983
8. okt 2009

no ale sa ani necuduj ked rano nevies co na seba, cez den je zase teplo jak v p.... a podvecer je zase chladno
ja sa vobec necudujem ze sme chory.
a ty miska ako sa citis ???? este ziadne priznaky??? 😝

erika1983
8. okt 2009

ozi bez nedosiel mi ten tien ????

bezaz
8. okt 2009

caveste
erika hej, v pondelok to bude, donesiem.. aj pre gabi dosiel ten gel na prsa 😉
baby uz mam dohodnuty termin operacie, tyzden po statnici pojde zlcnik von 😅 nastastie sa to da aj na jednodnovej chirurgii

tinka82
8. okt 2009

tilly, arusska vdaka za tip 🙂 skusim teda tu Adamcovu a uvidime. fiha takze samorin a okolie sa v novembri rozrastie, drzim palceky vsetkym tehulkam 🙂

tinka82
8. okt 2009

este ma tak predsa len napadlo, ci by ste mi vedeli poradit aj nejakeho dobreho lekara pre dospelych, ak mate dobru skusenost v samorine, nech sa v pripade potreby nemusim hnat az do BA kvoli lekarovi, vopred vdaka a krasny slnecny dnik 🙂 dufam, ze takych peknych dni este zopar vydrzi

tilly
8. okt 2009

tinka, s tým neporadím, k doktorke nechodím, max. na gyndu...

bez, držím palce s tou operáciou, samozrejme aj so správkom 😉

angua, dík za infošky, takže to ešte môže byť párik, no teda...

my sme dnes zas videli pipíka 😀

erika, ja nemám žiadne príznaky, krpec je ešte vysoko, do termínu určite vydržíme, teda dúfam 😀

tilly
8. okt 2009

inak, dnes som bola 3,5 hodiny u čierneho, strašne veľa báb tam bolo...

janne6969
8. okt 2009

Ahojte.
Tak super, ze Adka este drzi pokope. Myslime na nu 😉
Mna zacina bavit toto teplne pocko. Dufam, ze ked si na to zvyknem, tak sa ochladi. Tak ako vzdy 🙄

balambi
8. okt 2009

juu, babulky, ako vás tu tak čítam, však len teraz dala miška do pasu, že čaká bábo a Adka sa len pred nedávnom vytešovala, že sa bábetká ujali a už za chvíľu idete rodiť...ako ten čas strašne letí... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre