Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
28. jan 2008

ahojte,
idem si precitat co ste tu popisali cez vikend nech som v obraze 😀

tilly
28. jan 2008

jeeej, janetka, to taaak závidím, vieš, ako milujem opekanie na tej vašej slnečnej teraske 😢
fňuk, tak by som tam chcela byť v vami a nie sa tu sr.ť s tým idiotom, ale už ho zobral tatko do parády, ja neviem byť taká hnusná a tvrdá na klientov, potom ma cicajú a zneužívajú...

a kto bol? aj davidko a bea s malým?

ooooooooooozaj, tak som dnes tak študovala učebnicu pre autoškoly, bola som kupovať nejaké knihy, tak mi padla tá autoškola do oka a v obytnej zóne je povolená maximálka 20 Km/h, aj keď tu u nás je tuším pod tým značka 40, takže tu sa asi dá ísť 40, aaale vodič za žiadnych okolností nesmie ohroziť chodcov a značka znamená, že deti sa môžu hrať na celej časti vozovky!!! len musia umožniť prejazd vozidlám, čiže sa musia uhnúť, ale môžu sa hrať v pohode na ceste... normálne som mala chuť tú knihu za 400 Sk kúpiť a prefotiť pučinde tú stranu a každý deň jej to strkať za stierače 😀

bezaz
28. jan 2008

tilly jaka drsnacka 😲

tilly
28. jan 2008

bezi, zajtra ráno budem drsňáčka na MPV, sa aj pos... 😀
no nič, len som si bola niečo zistiť, idem sa to ešte učiť, opakovať nebudem, nemám kedy, zajtra to bude o náladičke, ale skôr si myslím, že budem večer zapíjať žial, budem si školu ešte o rok predlžovať a okrem toho vybavovať si dekanaaaa ☹ 😢 čo ani neviem, či ešte ide 😢
tak sa budem zajtra možno lúčiť so školou, pomoooooooooooooooooc

chruminka
28. jan 2008

vy tam mate nejake velke problemy s tymi autami . kde to vlastne byvate? nejako som neni v obraze. Ja byvam pri cintorine na cintorinskej 😀

tilly
28. jan 2008

chrumi v mliečne

chruminka
28. jan 2008

v rodinnych domoch?
Ja sa este v Samorine moc nevyznam.....v lete sme chodili do mliecna do nejakej krcmi na pivo a kavu.......

tilly
28. jan 2008

áno, v rodinných domoch, je tu taká nová štvrť, tak tam 😉

bezaz
28. jan 2008

tilly neboj priprav si tie bomby, ak pojdes ku staremu alebo durisovi tak ich pouzi..
a co si, este nie je tak zle aby nemohlo byt horsie..
vies, ze nam dnes skocil jeden chalan z novej budovy a zabil sa?

erika1983
29. jan 2008

pekne ranko prajeme s Frederikou

dnes vstavala o 6.00 muzik isiekl skoro do roboty tak mamina musela vyliezt z postele 😒 moc sa mi necelo

akurat sme doranajkovali a teraz sa princeznicka hra

tilly drzime palceky aby si to spravila a dnes to zapijeme fernetom 😎 😀 a nebude ziadne lucenie 😝

bezaz
29. jan 2008

baby a kto vlastne dnes pride?

erika1983
29. jan 2008

bez tak ja viem o mne, o kamoske z trnavky, o aruske a hadam pride aj tilly, zo janetkou mame tam nejake nedoriesene veci o mliecne 😀 😀 a predsa ty bez a kto sa este pridaaaaa????

c.e.r.t.i.k.
29. jan 2008

jeee baby, tak dnes je stretko? Ja by som sa pridala ak mozem, no uvidim ako krpci. Ale prisla by som velmi rada.

c.e.r.t.i.k.
29. jan 2008

len dufam, ze vas spoznam 😀

bezaz
29. jan 2008

certik jansacka, pride este janne6969 a zavolala som aj moju susedku, ta je tiez snazilka 😉 aby nam ten rezervovany stol pre 10tich stacil 😀 😀 😀

erika1983
29. jan 2008

no bez vyzera to tak ze nam budu musiet pridat stol 😀 😀 😀 ale nevadi cim nas bude viac tym lepsie 😅
certik je to v basti o 19:00 a pytaj sa na stol ktory jerezervovyny na meno šeligova 😀

krokodiil
29. jan 2008

Ahojte, tak sa hlasim po dalsich 12 stranach 🙂 , mam co citat 😀 , Max je uz ZAS chory ☹ , esteze Anetka sa drzi. Mam novu upratovacku, dala som inzerat do Alexu a denne aspon 5 telefonatov 😲 ...tak drzte palce, nech sa osvedci. Dobre sa vecer bavte na stretku, mozno o par mesiacov...sa aj pridam 😎 .

janetka
29. jan 2008

super, vyzera to, ze dnes bude akcia ako ma byt 😉
erika: ja som tiez hore tak od siestej, kvoli jakubkovi, ked sa zobudi dojde k nam do postele a potom uz nikto nespi, takze aj Matko je uz hore, a to musim byt velmi obozretna v posteli, lebo kubko sa kludne o matka oprie a pod., neuvedomuje si, ze mu moze tym ublizit, ide mu dat cumlik a chyti mu rucicku, ale takym stylom, ze chuda 😉 tak musim byt v strehu a to si uz nezdriemnem

janetka
29. jan 2008

krokodiil: a nemozes dobehnut? mozme ta zobrat autom, ak chces

janetka
29. jan 2008

krokodiil: no super, tak dobre vyber.. ja by som potrebovala niekoho na okna..blee...ostatne zatial stiham

janetka
29. jan 2008

a co je maxikovi??

bezaz
29. jan 2008

kroko preco nedojdes?
aj ja som hore od 6.00 😉 7.30 v praci

aruska
autor
29. jan 2008

janetka ani my sme neboli u vas na dvore 😀 😀 😀

c.e.r.t.i.k.
29. jan 2008

Tak to je dnes nejaky divny tlak? My sme dnes hore od piatej.

erika1983
29. jan 2008

no tie okna by aj mne mohla dojst umyt ja sa ich chystam umyt od septembra asi a este som sa k tomu nedostala ostatne aj ja stiham

krokodil ved dobehni aspon na chvilu mozes aj trochu neskor sa pridat

bezaz
29. jan 2008

ja sa stale vyhovaram, ze naco umyvat okna, ked ich aj tak budeme menit 😀

krokodiil
29. jan 2008

Baby, ten moj pazravec, ked ma bufet z dohladu chyta uplne amoky...nechapem, pri dcere som uz mohla davno vybehnut, len som vedela, ze kazde tri hodky ju musim ist prinutit prijat nejaku potravu, inak bola s tatom spokojna a teraz toto..To som uz pocula, ze chalani su taki mamickari, ale normalne zasnem. Tak sa bavte, az bude na kasickach, tak sa pridam 😉 .
Max je nachcipany, boli sme v jednej ZS na DOD a kazdy druhy tam chrchlal, tak sme dopadli 🙄 .
Tilly, ako skuska?

krokodiil
29. jan 2008

Bezaz, presne....to by bolo vazne neekologicke 😉

c.e.r.t.i.k.
29. jan 2008

krokodiil, moj maly zatial odolava ale su v skolke iba traja, tak len cakam kedy nas nieco drapne. Juuj keby nas to obislo.

No a mala..., ja neviem co jej je. Pyta jest kazdu hodku. zeby laktacna kriza 😅 ? alebo vie, ze sa vecer niekam chystam ??? ☹

bezaz, ty to mas s oknami dobre, rovno ich vyhodis 🙂 , ja ked ich mam ciste tak som nervna, lebo maly mi ich hned zacapka a hned ako sa blizi k oknu, tak zurim. ked su uz zacapkane, tak ma to nesere a som mila mamina.

chruminka
29. jan 2008

ahojte, takze aj ja by som sa pridala ak mozem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre