Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

katka90
13. apr 2015

ahojte mamicky,prosim vas mame uz v samorine kardiologa pre dospelych? dakujem

dedian
14. máj 2015

Dievcata, nejaka jazykova skola v Samorine? Na nete som nic nenasla a chcem dat starsieho syna...prip ak poznate niekoho kto organizuje kurzy pre deticky... a tiez ma zaujima napr tenis v Alzbetinom Dvore, vozite tam niektora deti?

sementex
14. máj 2015

@dedian ake stare deticky?

dedian
15. máj 2015

@sementex , starsi 5 rokov, mladsi ma 3 to je podla mna este skoro na cokolvek, ale starsieho by som uz chcela na nieco dat po prazdninach, idealne 1x jazyk a 1x sport...

sementex
15. máj 2015

Tak s mladsim Ti odporucam navstivit materske centrum Baba klub, sidlia v budove danoveho uradu na obilnej 2. Maju tam hudobne kurzy, detsku zumbu, tvorive dielnicky a tusim aj anglictinu pre deti. My sa teraz s nimi chystame ist v pondelok pozriet hasicsku stanicu a buduci tyzden chystaju vylet do zoo.. Maju kopec zaujimavych aktivit, najlepsie je sledovat ich fb.

janci27
26. jún 2015

Ahojte, ake mate skusenosti s ortopedom Karolom Borgulom? Chceli by sme ist k nemu na klbiky, syn ma 2 tyzdne. Na nete som nasla par negativnych recenzii na neho, tak teraz neviem..Vdaka

clovis
21. júl 2015

Ahojte, nemáte náhodou niektorá info o ZŠ v Šamoríne? Uvažujeme, že tam prihlásime dcérku, ale zatiaľ nie sme na 100% rozhodnutí. Vdaka.

bezaz
22. júl 2015

@clovis nasa nastupuje v septembri, tiez sme mali tazku dilemu, ci ju nedat radsej do bratislavy, ale rozhodla sa ona, ze prvy stupen bude chodit do samorina a potom, ked bude vacsia, tak do bratislavy 😀 inak skola ako kazda ina, nic specialne, iba ak to, ze prvaci nemaju anglictinu, lebo ako nam bolo povedane, by to madarske deti nestihali, mat dva cudzie jazyky naraz, plus skola nema telocvicnu (madarska ma aj sportoviska) a tak

clovis
22. júl 2015

vdaka za reakciu. ale nemaju nahodou moznost ucit sa anglictinu aspon ako kruzok poobede? a podla toho tam chodi asi tiez vela madarskych deti. mne to nevadi, ale hadam vedia rozpravat po slovensky, ked ich rodicia prihlasia do slovenskej ZS. pocula som, ze telocvivna sa im uz stavia.

bezaz
23. júl 2015

@clovis hej, da sa chodit na anglinu ako kruzok, ale to si uz platis.. madarske deti moc nevedia po slovensky, ale to je ina tema.. telocvicnu stavia sukromnik s tym, ze ju bude moct nejako vyuzivat aj skola, ale stavia ju uz asi 5 rokov a stale nie je dostavana..

michi200
3. aug 2015

babule prosím, poznáte nejaké dobrého zubára/zubárku v Šamoríne+okolí, čo ešte berie nových pacientov dospelý+dieťa ? ďakujem za info

monami
3. sep 2015

Posledné miesta pre detičky od 5. mesiacov do 3,5 roka v kurze plaveckých jasličiek september + oktober raz týždenne v krásnom hoteli Kormorán. Začíname už pondelok 7.9.
Tešíme sa na Vás <3

clovis
2. okt 2015

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci ste v samorine nevyskusali niektora masaz chrbta. potrebovala by som dobru maserku, ktora nema len rychlokurz a mam obavy ist len tak k niekomu. pozerala som, ze na hlavnej je nejaka ingrid nagyova. nevyskusali ste niektora? vrela vdaka za info.

viera27
2. okt 2015

@clovis ku nam chodi uz dlho do Hviezdoslavova tento. Ma dost nabity program, ale masiruje vynikajuco http://www.domacemasaze.sk/

radacak
23. okt 2015

Ahooojky.bývame v Šamorine 2 mes..nikoho nepoznáme...bola by som vďačná za kámošku s detickamy.mám 5 r dcérku.

saldi
10. nov 2015

radacak, skus materske centrum baba klub, v budove danoveho uradu,je to pre deti do 6r. Potom ako skolacka bude mat spoluziacky,ktore maju mamy.. No zatial to mc bude stacit mame i dcere na znamosti

aber
11. nov 2015

Ahojte môžte mi prosím pomôcť? Hľadám si zubara v šamoríne, nie sukromnika, som u dr lysá a to je katastrofa prístup či sestričky či dr, ktorá robí bez rukavíc, bez ochoty a ľudského prístupu, prosím pomôžte mi, lebo ma boli zub a k nej nechcem ísť, ďakujem pekne

clovis
24. nov 2015

ahojte, chodi vam niekomu dieta do ZS Mateja Bela? ste spokojni so skolou? ake je vase hodnotenie, skusenosti? chcem dat dcerku sem do 1. rocnika a bola by som povdacna za nejake hodnotenia. velka vdaka.

nicolettka2126
3. jan 2016

Babulky zo Samorina nepotrebujete niektora postrazit dieta???Som tehu deticky milujem uz sa ledva viem dockat toho svojho momentalne nepracujem tak toto by bolo take pekne sprijemnenie programu lebo uz mi doma sibkaaaa..pripadne neviete o nejakej nenarocnej brigade v Samorine?Dakujem

staga
11. mar 2016

Ptosim o nazor na metersku skolku na veternej ulici, pocula som ze budu mat aj det. pracovisko tam kde je ocny lek. s ze tam budu malkacy.

lili777
12. apr 2016

Dievčatá, je prosím vás v šamoríne detský očný lekár? kam chodíte s deťmi?

h2
15. apr 2016

@lili777 Ahoj, neviem, či je v Šamoríne detský očný lekár, ale my sme so synom chodili k MUDr. Rampášekovi (má ordináciu na Školskej ul., tam, kde je aj ortopéd). Pravdupovediac, neviem, či také niečo, ako DETSKÝ očný vôbec existuje.

lili777
15. apr 2016

@h2 ďakujem, popozerám. Náhodou dobrý pediater v šamoríne alebo v okolí? nemáš skúsenosť?

h2
15. apr 2016

@lili777 My chodíme k MUDr. Huberovej, sme spokojní, len sa u nej vždy hrozne dlho čaká, má veľa pacientov a vyšetruje dlho, čo je síce dobre, ale to čakanie sa tým len predlžuje. (Má spoločnú čakáreň s jednou ďalšou doktorkou, nespomeniem si na meno a u tej sa ani zďaleka toľko nečaká.)

aber
15. apr 2016

@h2 to bude dolezalova, Stará škola

h2
16. apr 2016

@aber Áno, to je ona. Ja ju nepoznám, ani som ju nikdy nevidela, ale tá vybaví pacienta za minútku. 🙂

aber
16. apr 2016

@h2 nie je až taká dobrá, síce celá naša rodina ku nej chodila,ja chodím do BA

salut
22. apr 2016

Dámy/dievčatá neviem či sa to sem úplne hodí :/ ale neviete mi dať odporučenie/kontakt na pani na upratovanie ? Najlepšie, ktorú máte overenú. Ide o rodinný dom. Ďakujem pekne.

kozarica
14. máj 2016

Baby z Hviezdoslavova a blízkeho okolia...
Pozývame vás a vaše detičky do detského centra Tvorive dielničky Hviezdička, ktoré je vám k dispozícii každý pondelok a piatok o 9,30 hod. v Kultúrnom dome Hviezdoslavov. Ak chcete spoznať nových kamošov pre Vase detičky, určité príďte. Vstup dobrovoľny 1,- eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre