Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

cieloo
11. feb 2008

AHOJ CHRUMINKA...TAK SOM DNES VOLALA S HENRIETOU....BLA PREKVAPENA KED ZOCILA FOTKY S NASHO POSEDENIA...SVET JE MINI....

cieloo
11. feb 2008

Z NASHO....ACH JAJ SOM JA ALE

tilly
11. feb 2008

ahojte, je nejaká snž zajtra ochotná kočíkovať? 😀
máme tri deti, tri kočíky, ale len dve kočíkovačky, takže potrebujeme niekoho ku kočíku 😀 😀 😀 😀

janetka, tak môžme ísť len po ttb, skočila by som tam vložiť peniaze sabinke (mys), a išla by som k tomu mäsiarovi, čo je tam, ale ja chcem ísť s kočíkom, možno odbehnem aj niekam ďalej, do renaju a tak, uvidím podľa toho, či bude chcieť domčo sedieť v novom 😀

aruska
autor
12. feb 2008

baby a kedy idete dnes kocikovat do mesta?? Pridali by sme sa

janetka
12. feb 2008

aruska: tak kocikovanie sme na dnes zrusili, lebo je tam dost zima a nenasli sme ziadnu kocikovaciu obet, tak kubko by musel ist peso a v tej kose by to nezvladol..ale mozte dobehnut k nam, tilly dojde o 10.00

aruska
autor
12. feb 2008

joj niekdy inokedy, dala som maleho mamine bo som tam musela ist a ona ze mi ho poobede dokocikuje tak mam tri hodiny pauzu 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
12. feb 2008

baby nejdete o takej stvrtej na vychadzku??? Tilly, Jarka???

bezaz
12. feb 2008

tilly haloooo som dens traposila pre Lackovicovou, lebo som sa ti isla pytat na ten termin a ona vysvetluje, vysvetluje a potom zahlasi, ze sak si jej volala rano 😅

erika1983
12. feb 2008

ahojte babenky

tak mi sme chory aj frederika aj ja tak sme strasne mrzuty nic neviem spravit ale ani nevladzem 🙄 ☹

janetka
12. feb 2008

erika: skore uzdravenie vam prajem
aruska: my sme boli v tom case vonkaj, len sme si necitali tentok odkaz

tilly
12. feb 2008

bez, hej, dovolala som sa jej 😀 , len už som ti to nestihla napísať, kurnik, asi by sme si všetky mali vymeniť aj telefóny, lebo dnes som bola bez PC, len chvíľku som bola u janetky na PC vybaviť najnutnejšie veci...

aru, boli sme, aj sme ťa videli, len boli sme na vedľajšej ulici a už sme pomaly išli domov, lebo bola straaaašná kosa

janetka
12. feb 2008

tilly: esteze si zatrhla ten nas vylet, sak by som tam zomrela od unavy, uz som dala kubka spat, ako nahradu sme mu dali autodrahu z minulych vianoc 😀 , aby sa s nou uz hral a to je taky smejd, ze tie auticka z toho vyletuju, tak este vacsie nervy 😢 ale uz je v posteli a spinka

krokodiil
12. feb 2008

Ahojte! Janetka, asi neskoro, ale mam asi 10 t.c. na upratovanie, mozem posunut.
Boli sme so starsou na zapise do skoly v sobotu, tak ma zazitok. (Boli sme aj v piatok v BA a este pojdeme - nieje nad vahavu mater 🙄 ). Potom v meste obzerala, ci maju aj ine deti taku tasticku, co tam dostala - a nasla jedno dievcatko. Aruska, tvoja mama nebola pri zapise?

janetka
13. feb 2008

krokodiil: tak mi ho do IP kontakt na nejaku ktoru mas referencie, resp. osvedcenu... dikes

janetka
13. feb 2008

krokodiil: joj, tak mala sa uz tesi do skoly, co? no to my uz teraz rozmyslame s tilly ci by bola lepsia skola v BA alebo v samorine 😀 tak ti verim,z e si vahava

aruska
autor
13. feb 2008

ahojte, tak ja som sa dnes pustila do umyvania okien, uz mam cele prizemie ale vrch uz necham na vikend to akoze neutrhnem sa dnes 😎 😎 😎 😎 😎

tilly
13. feb 2008

aruska, fíííha, ja nie som schopná ani zavolať si pani na okná a nie, aby som ich ešte umývala sama 😀

otrasné počko je tu, v BA je krásne slniečko 😠

aruska
autor
13. feb 2008

pridem ti tilly umyt tie okna? postrazis danyho a ja umyjem 😀

aruska
autor
13. feb 2008

baby dajte tip na valentina pre muza, co davate???? 🙄

tilly
13. feb 2008

ja som kúpila také tričko, ale celé je to hovadina, ten valentín...

aruska, berieeeem, ale ty si asi náš dom nevidela zo zadu, že? 😀 je tam okno 4,5 x 2,7 m 😀

janetka
13. feb 2008

tilly: kattum ma uz chlapceka riska, vies?

janetka
13. feb 2008

aruska: nemozem to tu napisat, co ked si to precita 😀 poslem ti ip 😀
ty sa mas s tymi oknami..... aj ja cem mat uz umyteee

tilly
13. feb 2008

janetka, viem 😉

ozaj, čo s tou podvodníčkou? myslím tú majiteľku tej superškôlky... 😠

janetka
13. feb 2008

volala som jej aj vecer a nic.... tak neviem ake dalsie kroky podnikneme, jedine jej nechat odkaz v skolke v ruzinove

tilly
13. feb 2008

janetka, neviem, skúsim zavolať hele a opýtam sa

cieloo
13. feb 2008

hallooo aruska...nezasla by si zajtra okolo jednej vyvencit Danyho?Erika je chora a ja tu na tej dedine asi skonam od nudy....ozaj bola si hrat?nasiel sa termin aj pre nas?ak by sa ti teda chcelo,tak mi posli sms,bo asi nebudem pri pc....maj pekny vecer....

bezaz
14. feb 2008

cafte zeny, ako valentinujete? my nijako nastastie 😀

tilly
14. feb 2008

no, nejaké je to tu nudné, my tiež nevalentínujeme, stahla som flašku vínka, tak dobrúúúúúúúúúú 😀

erika1983
15. feb 2008

ajojte nejak to tu zase vymrieva co je kde ste babenky??? 🙄

my sme tiez moc nevalentinovali doteraz sme chodili na veceru ale teraz ako mame malu uz nie sme len s nou 😀

bezaz
15. feb 2008

baby ja mam tolko roboty, ze neviem co skor.. nehovoriac, ze som sa este nezacala ucit na statnice 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre