Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
21. aug 2008

erika: jasne, ma u "vas" ucet, ze? 😀 😀

angua27
21. aug 2008

janetka hej, môj tatúš je super. síce niekedy tvrdí, ale vždy nás podrží a veci rieši pragmaticky. a zlatý sú teraz s malým, Maťko má novú, živú hračku a dedo si ho teda tiež užíva. 😀

erika1983
21. aug 2008

jarka jojojo 😀 😀 😀

annus
21. aug 2008

ahojte, kika, aj ja som videla tvojho tatka, vyzerá, ako profesor alebo nijaký doktor 😀
ale podobáte sa...bol u Eriki, ona mi hovorila, že je to tvoje ocino 😉
To si viem predstaviť, aký môžu byť zlatí s malým...už vydím tatka, keď sa nám babo narodí...Už mi vravel, že po robote príde ku nám, a on ju bude kúpať 😀

janetka
21. aug 2008

angua: mas v albume taku fotku ze privitanie babatiek, to sa konalo v samorine, ci v ba?

angua27
21. aug 2008

annus, hej vyzerá ako profesor, hlavne s tou jeho kozou bradkou. dlho sme si na to nevedeli zvyknúť, keď si ju nechal narásť. ale teraz má aspoň Maťko za čo deda ťahať. 😀

jarka, privítanie bolo v BA. bola to rýchlovka, nič extra. pár slov od primátora, pár od nejakého poslanca, potriasli nám rukou, dali vkladnú knižku, hračku a pamätný dopis a koniec. trošku ma to sklamalo. inde sa deti fotia v kolískach, sú aj nejaké básničky. u nás nič. ale neva, peniažky potešili. 😉 boli sme za ne na kurze plávania.

chruminka
21. aug 2008

Janka vsetko najlepsie k meninam 🙂
baby aj ja som za podkovu varia tam ovela lepsie a aj su tam vacsie porcie (nie ze by som to potrebovala 😀 )a nizsie ceny!

tilly
21. aug 2008

jaaaj, som to úplne nedopísala s tou spolusúdržnosťou 😀 no neva, to je tým, že robím 5 vecí naraz

išlo o to, že to bolo v 1968, keď sem došli tie sovietske vojská, tak ľudia úplne držali spolu, všetci jeden názor, bol vyhlásený 5 minútový celoštátny štrajk, tuším o 12.00 cez obed a vlastne vtedy sa všetci zastavili na mieste, kde akurát boli a stáli tých 5 min. na jednom mieste... si to neviem predstaviť, že dnes by všetci stáli, ani sa nepohli...
inak je to asi najväčší zločin a tragédia v našich dejinách... no ale to je jedno

aruska1
21. aug 2008

erika a na MNA s Danym si nemyslela??? Kurna my ta ani prist nemozeme pozriet - to by ta ani nenapadlo??? 😠 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli a ty si nebola ts ts ts - len aby si bola na obede 😀
joj zajtra doobeda ide Dany k babke tak rychlo nieco porobkam, mozno skocim este do BA este dokupit posledne vecicky .. tak potom buduci tyzden vela nepiste aby som nemusela tolko ciitat 😅

janne6969
22. aug 2008

Samorin dobre ranko.
Zuzi kde si s tym psom? 😀 😀

bezaz
22. aug 2008

jaaj gabika uz bali 🙂
jani bola som vcera na prezentacii latkovych plienok, domov som prisla o deviatej 🙂

aruska1
22. aug 2008

bre ranko,

pustila som sa do upratovania - Dany je 3 hodky u babky tak rychlo surujem dom 😝 🙄

janne6969
22. aug 2008

Prezentacia o plienkach? Boze aj take je? A co je lepsie? Latkove, alebo tie jednorazovky?

tilly
22. aug 2008

najpohodlnejšie sú jednorazovky 😉

juuuj, aruši, zááávidím

bezaz
22. aug 2008

tilly vec nazoru 😀

annus
22. aug 2008

dooobry deň babenky...

nechce sa niekto prihlásiť na upratovanie ku mne 😉 máme dom rozbúraný, vyzeráme ako po 2. svetovej vojne..., ale aspoň budúci ťýždeň už asi budeme hotové ( aspoň dúfam)
ja som už úplne hotová 😅 včera mi bolo do plaču, keď som videla ako máme kúpeľňu rozbúranú, a samozrejme všade je prach a špina....

tilly, jednorazovky sú určite najpoho, ale babo potrebuje aj tie latkové nie? a nie len na zadoček, ale aj po krmení, a ...
Ozaj, koľko z tých látkových potrebuje novorodenec?

tilly
22. aug 2008

ja som látkových mala tuším 25, pár som ich už aj vyhodila, lebo boli neoprateľné, ale treba ich aj na utieranie,keď si dieťa odgrcne a tak...

bez myslíš, že sú tie látkové pohodlnejšie? predsalen to musíš prať... toto vyšupneš von a nestaráš sa... to, že nie sú eko je jasné, ale sú pohodlné

janne6969
22. aug 2008

Ale v DM maju take nejake akoby papierove. Proste ekologicke a nepari sa z nich tolko zadok detom. 😉

tilly
22. aug 2008

heeej? ešte som o tom nepočula

chruminka
22. aug 2008

tilly otazka kamoska hlada daky kocik bugynoveho tipu pre 8 m dieta ktory sa da dat uplne na lezanie je lahky a cenovu prijatelny.....porad dik

tilly
23. aug 2008

cenovo prijateľný 😀 čo to znamená?

aruska1
23. aug 2008

chruminka ja som kupila este v Krakowe od BabyDesign - Travel - je uplne super a stal nieco okolo 2500SK myslim

angua27
24. aug 2008

chruminka ja mám Cam Portofino Evolution. je to šporťák, skladá sa na plocho, nie golfové palice, je ľahký a stál cca. 4.000,- nový. ale na nete som vydela už aj za 3.00,- som veľmi spokojná. 😉

janetka
24. aug 2008

caute baby, tak sme stastne dorazili z vychodu, cesta brutal dlha, zda sa mi to cim dalej, tym dlhsie...
tilly: tu tak zavyjaju tie dva psy z toho bungalovu, kokos, jak v zologickej si pripada 😲
arus: prijemnu dovcu 😉

tilly
25. aug 2008

aruš, šťastnú cestu, užite si dovču, mne sa snívalo, že letíme s domčom na malorku 😀

to čooooo je za cestu do BA?????????????????, kokso sme išli o 9,30 z domu a došli sme do Prievozu za 45 min a to sme to obchádzali ako sa dalo, aj cez jednosmerky (v protismere) a akurát tento týždeň mám toľko roboty, že nemôžem zostať doma, DO PRDELE AJ S CESTAMIIII 😠

bezaz
25. aug 2008

till ymi nehovor, rano sme sli vyse hodiny... oni si len tak zahradia krizovatku, nikde ziadna tabula, nic 😝

janne6969
25. aug 2008

Aj ja som sa rano bavila. Zajtra zavru mozno aj tu jedinu cestu, ktoru este nechali otvorenu a potom umrem od smiechu. Na Slovensku je to tak 🙂

tilly
25. aug 2008

janne, nerob si srandu, zajtra idem cez senec 😅 teda aj tak budem musieť ísť zajtra ráno na kataster do SC, tak to rovno tade strihnem do roboty, ale v stredu??? 😲

tilly
25. aug 2008

http://www.biskupice.sk/ takže to bude trvať celý týždeň 😠

tilly
25. aug 2008

tak už máme len jeden dom 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre