Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
27. jan 2009

kika chudatko nase co si taka maminka vytrpi pri svojom povolani,ze ?
Ale kto by to bol na tvojho Matka povedal 😅 ,take kludne dietatko......no neviem neviem,ci vas este dakedy zavolam na kavicku? 😀

angua27
27. jan 2009

chruminka 😀 on je kľudný iba na návštevách, inak je to drak poriadny. má teraz však ťažké obdobie s tými zúbkami a ja so riadne od neho schytávam. ale čo by človek pre svoje dieťa neurobil, aj zuby obetuje. 😀 😀

janetka
27. jan 2009

angua: no pekne, chudatko... 😉 hlavne, ze sme zdravi, hah
chodime, aj zajtra ideme, ale uz na 8.30, lebo o 10.00 chodi matko spinkat...takze sme tam prvi

angua27
27. jan 2009

janetka, zajtra nemôžeme. mám stretko s klientom doobeda v BA a Maťko bude u dedkovcov. tak niekedy nabudúce dúfam. a vôbec to nieje skoro, my to máme za rohom, takže to v poho stíhame. 😉

arusska
27. jan 2009

baby chceme sa pochvalit Dany uz vyse mesiac nenosi plienky ANI V NOCI - no total parada od 1r.a7mesiacov 😅 😅 😅

janetka daj vediet buduci tyzden sa pridame do MCcka bude fajn aj angua sa prida VSAK?? 😵

angua27
27. jan 2009

aruska, jasné, že sa pridáme. 😉
a veľká gratulácia Danymu, je to šikulák. 😀

janetka
27. jan 2009

arus: ok...super, dany sikulka velka... my sme prestali v 2 rokoch presne

arusska
27. jan 2009

angua, janetka tak predbezne v pondelok by ste sli do MC?? Tak na 9-tu??? janetka by som vas mohla zobrat autom co ty na to???

janetka
27. jan 2009

arus: ja som uz mobilna... octavka mi stoji pred domom, tak trenujem, bravam vzdy evu, tak sa stretneme az tam... mozno by si sa zmestila k nam, ale len dozadu medzi autosedacky 😎

angua27
27. jan 2009

pondelok platí. na 9 sme tam. 😉

chruminka
28. jan 2009

vam zavidim aj ja by som sla 😵

chruminka
28. jan 2009

a samozrejme danymu gratulujem ste sikovni 🙂

tilly
28. jan 2009

no teda, ten dany je ale šikovný, domčo už jazdil na biku bez pomocných kolečiek a mal ešte plienky 😀

beznadejna
29. jan 2009

ahojte
chcela som sa len opytat neviete o nejakej dobrej pedikurke tu u nas
som zufala s tych mojich noh nech si ich kremujem s cim kolvek stale su jemne suche 😒
to mame dnes ale krasne pocasie normalne rozmyslam ze vianocny stromcek zas vytiahnem 😀

tilly
29. jan 2009

dúfam, že sa to neroztopí, kým dojdu chalani zo škôlky

chruminka
29. jan 2009

som rano myslela,ze snivam ked som pozrela mz okna.....a zasa boli mierne zapchy uz aj o 6:15h 😒

chruminka
29. jan 2009

sa vsetky sankujete? aj ja by som sla 😀

janne6969
29. jan 2009

Ahojte.
Ja som sa konecne dostala k pocitacu. Robo isiel behat, tak mozem si ho uchmatnut. Cez den v praci uz vobec nestiham.
Veru chrumi vy ako? Kedy pojdes?

chruminka
29. jan 2009

jani, zajtra idem do GF na krv koli hormonalnemu profilu tak uvidim ci ostaneme pri starom....

angua27
29. jan 2009

aďka, tak zajtra na Teba silno, silno myslííííííím. 😉

tilly
29. jan 2009

my sme boli od deviatej do 23.15 vonku 😀 arusku sme stretli vonku, teda psa, nie gabiku... dooobre bolo, čo to sme popili, aby nám bolo teplejšie, zašantili sme, dostali sme na záver ešte aj hrušku a teraz nemôžem spať...

janetka
30. jan 2009

stertli sme arusku so susedom, ktory mal v ruke dva zabijacke noze 😲 😀
tilly vcera vyvaaadzala..... 😀 😀

janne6969
30. jan 2009

Dobre ranko.
Adka potom napis, ze ako si dopadla. Verim, ze dobre 🙂

janetka
30. jan 2009

chrumi: tiez drzim palce.... ked ja tomu moc nerozumiem... tym vasim skratkam...ale verim,z e to dobre dopadne...

chruminka
30. jan 2009

uz som doma akurat som dozula ranajky....nic nove v nedelu sa tam musim terigat znova,krv mi nakoniec nebrali len Ultrazvuk a v nedelu znova a potom sa uvidi co dalej
ale ste zlate,ze ste na mna mysleli....akurat rozmyslam co zo zacatym dnom....este som sa ani neprezliekla,lebo by som asi mala ist na malilinky nakup,ale chce sa mi? 😒

janne6969
30. jan 2009

No otazka nieje ze ci sa Ti chce, ale ci ozaj musis? Podla mna to pocka do vecera, kym pride polovicka 😉 Aspon u nas to tak vzdy pocka 🙂

chruminka
30. jan 2009

no polovicka odomna chytila asi daky virusik tak je ko.zapchaty cerveny nos a citi sa celkovo zle,ale musi ist zajtra este do prace tak nechcem aby behal este po praci po obchodoch...aj tak musim skocit len po chlebik a kyslu kapusticku ostatne som kupila cestou z BA.
Takze po obede zbehnem apon sa troska prevetram...vsak som cely tyzden poctivo lezala a od minuleho piatku som nemala poriadne vychadzky len ku lekarke a spät.

angua27
30. jan 2009

aďka nechceš večer niekam vybehnúť, keď máš celý deň voľno? 😉

chruminka
30. jan 2009

kika vies co este sa necitim na behanie po veceroch a hlavne nie do zafajceneho,lebo uz fakt nemozem byt viac chora a chcem sa dat uplne uplne dokopy,ale ked sa dam dokopy tak potom urcite rada 🙂

angua27
30. jan 2009

ok, to bol len taký nápad. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre