Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

babulka123
17. aug 2009

tilly teraz uz super... uz mi nieje tak teplo.. da sa to vydrzat.. a hlavne malinka je uzasna.. az na to ze ma neskutocne boli hlava od porodu a neviem co s tym.. sakra.

tilly
17. aug 2009

babulka, mala si epi? lebo niekedy po epi zvykne bolieť hlava, vraj to prejde a vraj pomáha veľmi silná káva po malých lyžičkách...

tilly
17. aug 2009

au, že na výjazde zo šamorína, smer DLužná zrazil kamión chodca ☹

babulka123
17. aug 2009

neee mala som celkovu lebo nakoniec som isla akutnym CS... spustila sa mi voda..

normalne som musela vytiahnut spat okuliare..cele tehu som ich nepotrebovala.. no uvidime...
je tu nejaka normalna ocna v samorine??

auuuuu... to uz asi nerozchodil co ???

tilly
17. aug 2009

neviem, teraz to dávali v mimoriadnom dopravnom spravodajstve... ja som nejaká hotová dnes... normálne som volala mm, ktorý je dnes v BA bez auta, nech ma zoberie domov, k interu to ešte odšoférujem, ale potom nech ma vezie on, to už je čo povedať, keď nevládzem šoférovať 😝 s domčom som sa viezla aj do pôrodnice...

inak 3.8. sa narodil aj janetkin kubko, len 4 roky dozadu 😉

janne6969
17. aug 2009

Ahojte. Takze to sa deje. Chodec... A je ze co je tam tak rusno 😅
Idem asi trochu podriemat, lebo to teplo ma nici 😔

majusa
17. aug 2009

ahojte,

vitaj babulka, minule som ťa videla ako kočíkujete 😉 . V ktorom vchode vlastne bývaš, možno sa niekedy aj stretneme niekde vonku s detičkami,

my sme boli dnes na poradni a vo štvrtok idem s malou na výtery z nošteka. Už skoro 2 týždne sa nevieme zbaviť soplíkov. Nie sú "farebné" 😀 , ale aj tak by nemali byť. Vonku je strašne, ale keď sa malá zobudí, nič iné mi asi ostávať nebude, len ísť do toho tepla. Ona si nedá povedať 🙂

arusska
17. aug 2009

ahojte, tak ja teraz vobec pri malom nestiham sem chodit
co mate noveho???

arusska
17. aug 2009

hej isla som okolo tilly ale bolo tam len 300 ocumovacov a polisi.....

arusska
17. aug 2009

inak tento tyzden bude obedik?? Tesim sa, uz by som sa aj pridala.....

tilly
17. aug 2009

ja mozem aj obedik... alebo v piatok u nas niekde vonku, tento tyzden by sa to uz malo dat zrealizovat, aj ked teda... v sobotu musime ist nasim pomahat, lebo v pondelok zacinaju malovat, tak to bude radosti...

angua27
18. aug 2009

v piatok by sme aj my mohli. riskla by som aj obed. 😎

janne6969
18. aug 2009

No aj my zatial mozeme 😀

beznadejna
18. aug 2009

ahojte tak ja zase na piatok uz nieco mam ☹
ja vas snad nikdy nespoznam
necitali ste nahodou novy cas ze jedna caka 12storcata 😀
to je uz co povedat
ale bola by som zvedava na jej brusko ked bude rodit 😉

janne6969
18. aug 2009

beznadejne necitala, ale podla mna je to chore. Neverim, ze sa jej narodia v poriadku. Ved to bude musiet porodit veeeeeeeeelmi predcasne. Chudence deti.

beznadejna
18. aug 2009

zevraj nemohla otehotniet
tak sa dala umelo oplodnit a takto to vyslo 😀 6chlapcov a 6dievcat
podla mna mozno ani vsetky nepreziju 😒

tilly
18. aug 2009

to je strašne veľa, 12 detí v jednom brušku, to nemá šancu 😖

tilly
18. aug 2009

jari, neprídete po spánku? urobíme deckám tobogán...

janetka
18. aug 2009

tilly: a vy uz budete doma? okolo 15.30 by sme aj mohli na hodku..matka v poslednej dobe nelaka voda a bazen... je mu studena voda..ale donesiem si aj ja plavky pre istotu

tilly
18. aug 2009

u nás je 32 stupňová voda, takže to keď mu bude studené, tak je to cigánča 😀 😀 😀 😀
ty si plavky dones, ja nebudem sama s harantami, ja ich tak neviem zabaviť 😀

babulka123
18. aug 2009

ahojte...
majusa anooo super, chodime skoro kazdy den len v tomto teple az tak na vecer.. kupeme o 20.00 takze casu mame dost.. a byvam v 65 vchode..

12 deti tak to je uz ssila.. ze to aj dovolia..

tilly a cudujes sa z toho tepla je netehotnej babe blbo a nie to este v 29tt... ja som velmi rada ze mala je uz vedla mna a nie vo mne... veeelmi som trpela tie horucavy..
ale porod som si vymodlila, prsalo, bolo chladnejsie aj prve 2 dni ked som lezala na pooperacnom a potom ked ma dali na normlane odd. uz mi to bolo jedno lebo som bola v sprche aj 3x denne..

baby ku ktorej dr. chodite? ja som zacala s malou u Dolezalovej a vyzera byt super..
a ete skusene maminy poradte.. mala mi spi cez den 3-4 hod. v noci si potiahne aj 6-8 hod. co je suepr.. ja sa tesim len neviem kolko ma jest denne koklko krat, popripade ako ma priberat.. min. utorok mala na poradni 3220g a teraz ma 3350. cize nejakych 130 za tt... je to dost???

tilly
18. aug 2009

babulka, u koho si rodila? mala si cisarák aj tak dohodnutý a nakoniec to skončilo akútne alebo ťa najskôr nechali rodiť normálne? ako si si cisarák vybavila? pomohol aj čierny?

babulka123
18. aug 2009

cierny nie, ja som mala svojho dr. vybaveneho na kramaroch , rodil ma kamarat Dr. Valent..

a mala som CS len urgent lebo som mala rodit v utorok rano o 9, ale v noci v pondelok o 23.00 mi praskla voda.. takze aj manzel aj dr. leteli do nemocky a o 23.55 mala bola na svete..

a cierny.. bola som mu ukazat malu.. taky bol zlaty.. naozaj som stastna prestastna ze som k nemu chodila..

chruminka
18. aug 2009

12 deti! sa zblaznila?! Vsak ja mam dve a mam dost.....aj dnes sa citim dost blbo...boli ma gebulka aj sa mi toci a mam pocit ze asi zhorim aj s dychanim je to tazsie no proste to je tou horucavou babulka fakt mas uz stastie ze je mala uz vonku 😀

babulka123
18. aug 2009

chrumin.. len vydrzaaat.. zabedni sa doma a von az vecer ..a lebo v noci.. hehehe
ani nech ta nenapane sa tulat po vonku v tomto teple..
ja mam doma zavrete okna kvoli malej aby nebol prievan a poviem ti ze tiez dost trpim ale uz je to podstatne lepsie ako v tehu..

chruminka
18. aug 2009

ja mam v obyvacke a spalni pozatahovane a pozatvarane lebo z vonku sala horuci vzduch ale na druhej strane kde je prijemny chladok mam pootvarane
dala som si teraz sprchu a je mi trosku lepsie aj jezibabky sa zacali viac hybat,lebo som si vsimla ze ked je mi z tepla takto blbo tak sa moc ani nehybu len tak obcas sa prevalia....zeby im bolo tiez teplo? 😀
babulka jasne dnes sa vobec von nechystam,aj ked mala by som ist kupit knedlu na veceru tak neviem ci nebudem musiet poobede vybehnut
Mala ti krasne spinka take babetka chcem aj ja 😅 !!!!! Same poslusne deticky sa teraz rodia tak hadam to vydrzi az do jesene 😉

janne6969
18. aug 2009

Boze baby ja som si az teraz vsimla, ze uz ste 29tt. Strasne to leti. Za chvliku uz budete mat deticky 😀

tilly
18. aug 2009

chrumi, je im teplo, aj fidži fitipaldi ( 😀) sa menej hýbe keď je teplo a večer začne kopcovať tak, že mám pocit, že mi rozkope brucho, futbalista jeden

chruminka
18. aug 2009

Baby este potrebujem poradit,boli sme v sobotu v Avione a mali tam tie kociky Bumbleride vsetky druhy a skoro vsetky farby ,no a ten oranzovy co sme si vybrali tak vobec nebol pekny!Boli sme z neho uplne sklamani,dokonca aj ten cerveny nic moc taka vinovocervene cize bordova ,takze nase dve favoritne farby sme zavrhli ,ale ocaril nas ruzovy so sedou krasna kombinacia,len je smola ze akurat v tej nasej kolekcii ho nemaju ☹
Co sme aj dako tusili a tak rozmyslame teraz predca len nad zelonou ten je tiez super taka zvlastna zelena ani tmava ani svetla a vnutri je svetlo modra velmi to pekne vyzera ....
myslite si ze to nebude blbe ked kupime pre dve baby zeleny kocik?
Posobi skor tak chlapcensky a aj deky do kocika mam modre co je super lebo pasuju k tej modrej akej je vnutro kocika...len si asi kazdy bude mysliet ze mame chlapcov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre