Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
25. jún 2008

ahojte, nikto nepracuje?

bez ako v robote?

janne6969
25. jún 2008

Ahojte.
Ja pracujem. Aspon sa tak tvarim.

tilly
25. jún 2008

aj ja sa len tvárim a jedujem sa ako strašne sa zdvihli ceny pozemkov, kurnik, takto nič nekúpime 😢

janetka
25. jún 2008

BABY, ako sa vam pozdavaju tieto saty na svadbu??
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3516214

janetka
25. jún 2008

aby som to upresnila, nechcem nic slavnostne velmi, ako spolocenske saty, nakolko svadba bude relativne mala a bude to v auguste, takze bude vypek a k tomu mat dve deti na starosti, spotena budem az za usami..takze ziadne slavnostne garderoby nechcem

bezaz
26. jún 2008

ahojte..
tilly v robote zarezavam jedna radost, inak tu mame asi 40stupnov, brutal teplo, uz len cakame, kedy dekan da skratenu pracovnu dobu
jarka saty su pekne, podla mna su slavnostne 😉

angua27
26. jún 2008

jarka šaty super. veľmi pekné.

bez, teplo je aj u nás v byte, ale v robote sa to asi ťažšie zvláda. držím palce, aby sa dekan rýchlo umúdril. 😉

u nás všetko po starom. včera v noci prišiel môj otec s práce v zahraničí, takže teraz bude mesiac doma. unavený je strašne, ale napriek tomu sa už plne venuje malému. práve išli na prechádzku, tak mám chvíľku pre seba.

tilly
26. jún 2008

bezi, to je v tej starej budove tak teplo??? 😲 tam bola vždy taká kosa, aj v lete... len tento rok je leto o mesiac skôr, ale šefinko č. 2 včera zapotil, že do dvoch týždňov pôjdeme na rab, tak dúfam, že ešte chytíme pekné počko

bezaz
26. jún 2008

angua no jo, byt mame zabedneny, vetrame len v noci, ked uz je chladnejsie...
tilly to nemyslis vazne, ze v starej budove bolo v lete chladno? si nerobila statnice na obchode? sme boli uvareni, este sme ani nezacali odpovedat.. 😝
sa mate dofcu by som brala aj ja..

janetka
26. jún 2008

caute, kto ide dnes s nami do cirkusu o 18.00 v mliecne???

janetka
26. jún 2008

tilly: dnes som vymyslela na kubka najvacsi trest, chudak, az sa triasol od zlosti, neposluchal, tak som schovala vlaciky.... taky bol dobry, presadzal muskaty, poslusnucky bol...a som mu povedala, ze tomas sa za neho hanbi, ked je neposlusny, tak sa schoval 😉 ty mas to cd o julke este ine ako ma eva? Lebo kubka to velmi zaujalo

janetka
28. jún 2008

halooo

bezaz
28. jún 2008

jarka vsetky asi dovolenkuju 😲

tilly
28. jún 2008

bez, môžem sa v pondelok zastaviť?

bezaz
28. jún 2008

tilly jasne, kludne 😉
ozi uz sme si vybrali kociar, kuk do albumu, inak vobec netusim, co je to za znacku ale paci sa nam a mesti sa do vytahu

tilly
28. jún 2008

idem kuk

janetka, to bola dnes žúrka 😀 sme tancovali bosé na tráve do 23.15, decká pri nás odpadávali a my sme tancovali a tancovali a ja som teraz skončila na hoľaka v bazéne, juj, ako sa mi bude dobre spať 😀

beznadejna
29. jún 2008

DOBRE RANKO mamicky
tak ako satu mavate
ja vas len citam

tilly takto ste sa zabavali
a kde ste boli

bezaz
29. jún 2008

tilly ty si ale partywoman 😀

janetka
29. jún 2008

tilly: tak tak neplanovane akcosky su najlepsie... 😀 kurna baby, ja sa uz neviem opit.... pijem pijem a aj tancujem, ale nemam to odusevnenie... zeby som bola bez inspiracie ?? 😀 😀 chlapi pozaspavali v minute, matka som len prehodila do postielky...ale rano bol u o stvrtej hore...buee

janetka
29. jún 2008

beznadejna: u susedov... 😎

tilly
29. jún 2008

my sme chrneli do 9.30, takže sme vyspali aj opicu 😀 piješ zlý alkáč, keď sa nadájaš vínom, tak sa nečuduj, šupni vodku a ožerieš sa ako 😝 ... 😀

aruska1
30. jún 2008

ahojte, tak sme spat z Krakowa, bolo super aj malemu sa strasne lubilo a velmi bol zlaty - museli sme kupit autokocik bo manzel nevzal kocik 🙂
ale inak sme sa museli vratit o den skor bo Dany dostal hnacky a 40,5 stupnove teploty - vcera sme boli aj na Kramaroch a dnes u doktorky - no nastastie uz nema teplotu sa mu to v noci spravilo ked spal v miestnosti vychladenej na 25stupnov.

ako ste sa tu mali?????

janetka
30. jún 2008

no super, tak ste si uzili....my sme sa tu mali po starom 😉
nam dnes nabehli robit zavlahu a v tom sa rozprsalo, potom prestalo, opat dosli a zas sa rozprsalo, tak zas odisli...
Mozno bol aj prehriaty dany.. takze uz snad bude dobry.
Matko ma uz prvy zubok, prebehlo to hladko...
ako vyzera autokocik???

tilly
30. jún 2008

janetka, odloz mi masko aj kolacik, dojdem strasne hladna

angua27
30. jún 2008

aruska, super, že ste si užili Krakow. ja by som tiež ešte niekam išla, ale my už máme dovolenku za sebou. ☹

janetka, gratulácia k prvému zubu. u nás stále nič, ale mám pocit, že posledné dva dni sa asi hlásia, lebo je maťko strašne nervózny, mrnčavy, všetko pchá do úst a mal aj riedku stolicu. už aby boli vonku. 😔

inak, nemáme nič nové. môj otec už konečne prišiel po mesiaci práci v zahraničí, tak sa vytešuje z malého. a dosť mi pomáha. chodí s ním na prechádzky, stále sa s ním hrá a malý si na neho znova rýchlo zvykol. dokonca mám pocit, že si ho pamätal, lebo sa dosť vytešoval, keď ho prvýkrát zbadal. v ten večer ani nechcel zaspať, zaspal, až keď otec prišiel a pohral sa s ním trošku. dokonca mi povedal, že by chcel aj sám ukladať na noc spať, aby som mohla večer niekam vyraziť, tak teraz trénujem. 😀

tilly
30. jún 2008

angua, super tatko? 😉 a čo malého tatko? niečo nové?

janetka
1. júl 2008

angua: to je super, aspon Ta troska odbremeni, inak aj moj otec je taky, ked bol kubko maly, tak ho uspaval, aj poobede, aj vecer, mamka ho nikdy nevedela uspat, ale otec vzdy, tiez s nim chodil vela na prechadzky, ale my sme s nimi raz za mesiac. Ale uz ako kubko rastol, tak uz to nie je take jednoduche, uz mu odvrava, presadzuje si svoje, a to uz tatko moc nezvlada, samozrejme, ze si vychadzaju, hraju, uspava ho, ale tatkovi sa vzdy pacilo, ze mu neodvrava.... 😀 😀

janetka
1. júl 2008

vratili sme sa prave zo samorinskeho tesca a som dooost sklamana... ty kokso... chcela som mamke na narodky nejaku kozmetiku, ale vsetko len tesco kremy za 50, potom som nasla jeden garnier.. a inak nic z kremov... proste uplna bieda... povyberala som z nudze cnost... ☹

bezaz
1. júl 2008

janet my sme boli v sobotu a dost otras.. to aj lidl je sympatickejsi 😝
tilly kedy sa zastavis? uz ta cakaaaam a cakaaaam

tilly
1. júl 2008

bezi, vo štvrtok, cica má dovču

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre