Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
6. júl 2008

beznadejna, tiež ešte nie som vydatá. 😉

tilly, nemáš to ľahké. ten môj je tiež strašne poriadkumilovný, to ja som skôr bordelár, ale za posledný mesiac mu moja segra ukázala, aká som ja poriadna oproti nej, takže odlúčenie na niečo bolo dobré.

chrumka, ahóóóójjjj, ako sa darí?

baby, tak to vyzerá, že sa koncom budúceho týždňa sťahujeme späť domov. cez víkend sme hodili s priateľom reč a moc sme toho neporiešili, ale presvedčil ma, že keď budeme pod jednou strechou, bude sa to dať asi lepšie riešiť. a aj mi vysvetlil, ako ho ubíja, keď sa po peknej sobote musí s nami rozlúčiť. vedela som, že dosť trpí, že nie je s malým, ale že tak, to som nevedela. ako gesto dobrej vôle, prišiel za nami aj dnes, napriek tomu, že mal veľa povinností. ja viem, že keď to píšem takto, znie to divne, ale keby ste poznali dokonale celé pozadie, pochopíte čo tým chcem povedať. 😎

janetka
6. júl 2008

angua: suppeer, kvoli malemu je to len dobre a ked je taky pozorny a velmi mu chybate, tak to treba poriesit. Netreba byt prilis hrdy, treba sa aj troska prisposobit, myslim, ze si sa dobre rozhodla, ze sa vratite.
Ja som tu uz raz pisala, ze kebyze mame kazda svoj byt, isto po kazdej malickej hadke odideme prec od manzelov, partnerov.. a takto to aspon poriesime a ideme dalej. Samozrejme "odtial-potial"....

na margo tillymanzela: prisiel k nam maly tillacik medzi dvere na chodbu a na zemi bolo asi 5 spiniek takych od topanok a on zahlasil, ze "mate spinavu podlahu" ... hehe, no ma to z domu 😉
u nas, ked ja idem upratovat vecer, lebo inokedy nemam cas, tak manzel na mna zazera, ze mi asi sibe ..takze kazdy sme rozni...
tilly: prizmur oci, a mozes k nam chodit upratovat ponozky 😉

janetka
6. júl 2008

tilly: a dano ma isto ine prednosti 😉

janetka
6. júl 2008

myslim aj lepsie vlastnosti ako ti neporiadnici... hehe, aby si si to nevysvetlila inak

tilly
7. júl 2008

janetka, akééé???????

angua, super, tiež si myslím, že sa to lepšie rieši pod jednou strechou 😉

beznadejna
7. júl 2008

ahojte babyzne
nejak som si vás oblábila čítať 😀
tilly: tak to fakt budem mať radšej doma tohto svojho neporiadnika
to vážne toto robi teda tak urpatuje?
s tým som sa ešte nestretla

ja som tiež puntičkárka ale toto je už dosť a viem že ked máš male dieťa tak poriadok sa v žiadnom prípade nedá udržať

som po nočnej ale nič sa my nechce 😠
ahojte zatial

tilly
7. júl 2008

hej hej a malý je po ňom, viď čo napísala janetka, okrem toho sme boli u jedných susedov, akurát majú malé bábo, chystajú sa mu urobiť detskú izbu a mali v tej malej izbe nahádzané veci, malý tam došiel "tu je ale bordel" a zavrel dvere... no teror a hanba 😝

angua27
7. júl 2008

babuľky, nechce dať zajtra, alebo v stredu večer stretko? by som vás rada ešte videla, kým pôjdeme do BA. čo vy na to, kto sa pridá? 😉

chruminka
7. júl 2008

ahojte tak my sme sa uz s Kikiu-Anguaou uz dohodli 😀
streda 9.7.08 o 20:30h v Baste,ak by ste mali daktora naladu tak sa pridajte budeme sa tesit 🙂

erika1983
7. júl 2008

ahojte
angua ja rada sa pridam rada by som sa aj ja uz svami stretla ved teraz ked chodim do roboty tak na nic nemam cas
tilly aj ja som bola niekedy puntickarka ale teraz sa to uz neda a moj muz teraz pinda ked nie je upratane. 😀 ale kaslem to

chruminka
7. júl 2008

ahoj Erika tebe to kedy vyhovuje moze byt tato streda o tej 20:30h?Inac ja by som mohla aj skor ak by niekto chcel prist skor. 😀

babule tak ktora sa este prida????? 😵

tilly
7. júl 2008

uvidíme, ak neodfrčíme a jeho veličenstvo bude ochotné zostať so synom, tak sa dovalím na fernet 😀

erika1983
7. júl 2008

no ja dojdem zatial je to tak dufam ze sa to nezvrhne a vyhovuje mi to tak na 20.30hod.
idem teraz zehlit a musim vypnut comp lebo strasne huci z tohoto tepla
papa

aruska1
8. júl 2008

ahojte

tak tilly niekedy ked ho mas plnu rit tak ho posli ku nam - ja budem rada ak mi niekto uprace 😀 😀 😀

v stredu?? No pokusim sa, o 20,30??? To je OK, maleho necham s tatou nech si uziju - ale teraz bol cely vikend a dokonca skoro cely vcerajsi den s malym tak som si trochu oddychla.

Tesim sa na vas. janetka ako sa mate? Nam vcera dosiel 20tonovy zeriav prekladat ten kamen, tak uz sa tyci nad jazierkom, akurat to stihli pred tym lejakom

bezaz
8. júl 2008

ahojte, tak ja neslubujem, lebo som momentalne v stave, ze o 16.00 zaspavam a spim az do druheho dna.. 🙄 takze ak budem hore, isto dorazim 😉
jarka dnes by som sa mohla zastavit pre ten overal okolo 16.00 pripadne nepojdete na prechadzku na namestie? musim vybavit postu a take hluposti 😝

janetka
8. júl 2008

caute, mame sa dobre, len sme jakysi rozbehani, vikend skalica, vcera cely den Ba, dnes dojde kamoska s Luckou /aruska - lucku poznas 😉 /, potom dojde bez 😉 ... pozajtra robi muz u nas timovicu na dvore, grilovacka, predstavte si 10 ITckarov 😀 pokope
A na vikend ideme do SNV. Stale nam robia tie zavlahy, tak mame rozkopanutu zahradu, snad uz skoncia tento tyzden... potom musime zas dosiat travu 😒

bez: na prechadzku nestihame, predpokladam, ze to jakub akurat zalomi, inak by nebol problem... dobehni, budeme ta cakat

beznadejna
8. júl 2008

ahojte
chcela som sa len opýtať nevie niektorá nejaký pekný verš alebo básničku na narodeniny pre trojročné dievčatko?ak hej kludne napíšte
dakujem

aruska1
8. júl 2008

janetka to este stale robia zavlahu?? vcera vam dost neprsalo??? 😀 😀 😀
mne sa nic nechce, dnes som dorobila tie kamene a zajtra by som mala ist do DS aj s malym, vo stvrtok sa asi pojdeme kupat do Senca a v piatok mam veceru s byvalimi kolegynami

tak na buduci tyzden sa snad stretneme jarka na nejaku tu kavicku, vcera tu mal byt Jakub - sme tu mali obrovsky zeriav - Dany kukal jak PUK nanho.

Zajtra este mozno pridu vykopat zem tam kde uz mame travu zasiatu lebo donesu nam tu ciernu zem, lebo sme mali strasne skaredu travu tak sa bude vymienat zem - takze fasa zasa bude cela zahrada rozkopana - a to chcem cez vikend dorobit chodnik - no neviem co mi na to povie manzel

aruska1
8. júl 2008

inak angua super ze sa davate dokopy, len aby to vydrzalo, silno drzime palceky

janetka
8. júl 2008

aruska: jaj kupat do senca, hned by sme sa pridali...
no veru, by mal zazitok, na buduce treba konzultovat 😀
Idete menit tu zem? my sme nevymenili, verim, ze zavlaha tomu pomoze

janetka
8. júl 2008

JEJE matko ma druhy zubalek

bezaz
8. júl 2008

jarka tak rychlo? ty brdo 🙂 posli mi please tvoje cislo, nech ta prezvonim, ked sa budem k vam trepat 😉 kolko penazi mam doniest? ja som uz zabudla 😅

tilly
8. júl 2008

bezi, jasne prve dva zubky ide hned po sebe 😉 inak ako?

tilly
8. júl 2008

ozi bez, to, z čoho si sa učila trest ešte máš?

bezaz
8. júl 2008

tilly hej, mam aj to repetitorium aj tie karticky.. plus zakony
jarka dik za vybavicku, zasa bolo u vas prijemne 😀

beznadejna
8. júl 2008

bez čo to tma pri vás stále kopú vonku pred barákom?
😅

bezaz
8. júl 2008

vobec netusim.. hlavne, ze je to tu rozkopane 😝

janetka
8. júl 2008

bez: aj na buduce... 😀

erika1983
8. júl 2008

ahojte no ako tak sa mame chystat na vecerny vyjazd???
ahoj Gabi ako danko rastie v sobotu som sa chcela zastavit , ale potom som sa rozhodla ze vas nejdem vyrusovat
bez a este nevies co to bude???

tilly
8. júl 2008

bez a požičiaš?

ja zajtra neviem, musím zistiť frfloša, či bude s harantom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre