Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
19. aug 2008

ann nie, uz som rozhodnuta pre bojnice, mam vybraneho lekara aj dulu 😉

janetka
19. aug 2008

baby, dostala som od zamestnavatela kupony so 75% zlavou na pausal TMO 100 Viac zo 796 skk na 238 skk a 200 Viac z 1426 na 428 korun, zlava sa uplatnuje po cele dva roky... je to velmi vyhodne, ale cela rodina sme uz vybavena, viem, ze to vela ludi aj predava, ak by ste mali zaujem....tak mi dajte vediet

tilly
19. aug 2008

janetka, presne na to som myslela, že včera mali chlapi jazdu, tak niekedy si musíme dať my, nie? 😉

kočky, veď je to jedno, aruš, môžem v pohode zobrať aj ja auto, veď nejdeme na koniec sveta 😉

inak, dobraaa cena na ten rodos

domčo tiež spí, zaspal po ceste, inak hroznú kravu som chytila pred sebou v rovinke... akože až po lužnú OK, ale potom za hranicou lužnej spomalila na 60, keď videla, že som sa vystrčila, že budem predbiehať, vypeckovala sa na 100, potom zrazu na 80, no úplné šoky som mala, tak som ju šupla a keď som ju predbiehala, tak začala pridávať... no, kto túto učil šoférovať... som sa na ňu pozrela, blondska cca. 40tka...

janne6969
19. aug 2008

Babky sa tesim. Aspon mi zdvihnete naladu. dnes mam zly den a isto to zajtra nebude lepsie ☹

annus
19. aug 2008

Ja zas do GA, aj som tam bola v nedelu popzerať, a super vyzerá 😀 aj tak sa už bojím

tilly
19. aug 2008

janne a čo sa deje?

tilly
19. aug 2008

ozaj, neviete, kde by mohli mať také malé uteráčiky? najlepšie s nejakým pekným obrázkom disney alebo tak, do škôlky

janne6969
19. aug 2008

Tilly to neviem.
ale nic, len som bola dnes u doki a vobec ma nepotesila. Som myslela jak mi povie, ze je vsetko v poriadku a som sa mylila ☹

tilly
19. aug 2008

a čo je? nejaké komplikácie?

bezaz
19. aug 2008

tilly co mas proti blondskam? 😉 aj so mna je uz agresivny vodic, peto sa mi smeje
male uteraciky aj v DM, take, co su "zgrcnute" a rozprestru sa az ked ich namocis 😀
jani bola si u nasej? a co sa deje? 😲

annus
19. aug 2008

janne, hlavu hore, všetko bude v poriadku... niečo zle ti doki povedal?

tilly
19. aug 2008

proti blondskám nič, len proti takej čo ma bolokuje... nie som agresívna, ale myslím, že vliecť sa za niekym, čo stále mení rýchlosť je nebezpečné, lepšie je takú osobu šupnúť...

ja chcem obyč uteráčik...

janne6969
19. aug 2008

No mame si vypisat ziadost o IVF. Ale az po mojej operacii, takze 19.9. idem na laparku. Taka bola pesimisticka ta doki, ze to preniesla aj na mna. A to som tam isla s usmevom. 😅

tilly
19. aug 2008

janne 😢 to ma veľmi ale veľmi mrzí, IVF nie je sranda... ale zas ja keď som rodila, tiež tam bola kočka po laparke, mali ísť na IVF a nakoniec ho vôbec nepotrebovali 😉 aspoň malé povzbudenie

janetka
19. aug 2008

tily: a tie disney z dmky, co mame aj mi cars? ze to das do vody a sa to rozrastie a uz je to stale take?

bezaz
19. aug 2008

janiii neboj, kamoska tu z MK bola na laparke, tiez uz mali tlacivko doma a doki povedal, ze nemaju absolutne sancu a v decembri cakaju malu elenku 😉

janetka
19. aug 2008

janne: clovek prezije vsetko a potom uz bude len spominat, neboj, prezijes, absolvujes a mas svetle vyhliadky... tak sa tes na dosledok 😉

bezaz
19. aug 2008

sak ju vlastne poznas mirka z nasho terminu na MS 🙂

annus
19. aug 2008

co je to IVF? janne a na čo laparka? Či máš vajíčkovody v poriadku?

bezaz
19. aug 2008

ann umele oplodnenie, in vitro fertilisation

angua27
19. aug 2008

babuľky ahojte,
chruminka v stredu príde, písala mi, že sa teší. ešte jej dám vedieť čas a miesto. moc na net cez týždeň nechodí, nemá čas. 😉

ten uteráčik, čo je zgrcnutý a vo vode sa roztiahne máme aj my. je to milé, ja to nosím so sebou a Maťko sa celkom rád do neho utiera. len som nevedela, kde to ex kúpil, ale keď v DM, tak by som ešte jeden kúpila.

aruska, dovolenku tíškom závidím, ja som nebola na riadnej dovči ani nepamätám a tak skoro ani nepôjdem. ale neva, veď som na materskej Dovolenke. 😀

janne, neboj, všetko bude ok. hlavu hore. viem, že Ťa moc nepotešili.

annus, pôrodu sa nemusíš báť. ja som sa tiež až do 36 týždňa, potom som sa už len modlila, aby to bolo čo najskôr. a pôrod bol nakoniec v pohode, rýchly, a aj napriek komplikáciám, čo mal Maťko ho pokladám za najzpozitívnejší zážitok v mojom živote.

janne6969
19. aug 2008

Tak uvidime. Viem, ze to nieje stratene, ale ked cloveku to na nalade neprida. Hlavne ked uz sme skusili skoro vsetky babske recepty a stale nic.

janetka
19. aug 2008

janne: ako dlho sa snazite?
tilly: uteraky klasicke maju ist v tej predajni oproti tej kaviarne kde sme boli v nedelu

tilly
19. aug 2008

vlasnte, hej, idem tam kuk, tak 17.30 vás čakáme

harvy tu kňuri chudáčik, asi ho labka bolí

annus
19. aug 2008

Janne, hlavu hore, vždy je nádej...
Pred rokom som sa otehotnila, a aj potratila. Rok som sa neotehotnela, chodila som k všeliakým lekárom, a po roku môj doki prišiel na to, že nemám ovuláciu, ani pravidelný menzes, a nič nepomohlo, ani Clostylbegit, ani žiadne tablety. Lekár mi oznámil, že môžeme sa rozhodnúť, ako ďalej. Koncom januára mi hovoril, že on nevidí žiadny nádej, aby som sa otehotnela "normálnym spôsobom". No a vo februáry som nedostala menzes, ale na nič som nemyslela. V marci som radšej išla k lekárovy, že čo zase. No a vtedy som skoro omdlela, keď mi oznámil, že som približne v 9. týždni a že na ultrazvuku vidí zdravé babo. Plakala som od radosti. Odvtedy je všetko v pohode, a za dva mesiace by som mala rodiť.
Vidíš, vždy je nádej, tak ti držím palce. 😉

janetka
19. aug 2008

tilly: sak dopoludnia nikde nebol, tak som volala andrejke, ci ho maju so sebou, ze nie, tak som sla k nim do dvora a harveyho nikde.. a potom preliezol plot od vas.. 😉 a neknuril
a drevo im doviezli?

janne6969
19. aug 2008

Tak asi skoro rok. Ved uvidime, niekedy sa istotne podari 😉
Idem domov, lebo muzo mi vcera kupil moju vlastnu macku. Tak utekam, nech jej nieje velmi smutno 😉

beznadejna
19. aug 2008

annus
akože ten bazén komplet z mountfieldu kúpili do 4 tisic? a to majú aký nafukovaci? tomu neverim ved za taku cenu nekúpíš nič a zvlašť v mountfielde
niečo o tom viem priatel tam pracuje

no a ten tvoj pribeh mi nornalne slzy do oči nahnal,

janne nezufaj príde to ked to nebudeš najviac čakať, no sice ja deti ešte nemám a ani sa nechystame ale možno aj mna budu čakať take problemy

tilly
19. aug 2008

janetka, drevo tam majú...
misia papučky a uteráčik úspešne ukončená 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre