Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
5. sep 2008

beznádejná a prečo? veď jusuf má naj naj naj zmrzku 😉

kto ešte ide???

beznadejna
6. sep 2008

ahojte
no viem že jufus má dobrú zmrzku len tam som skoro kažký den 😀 tak sme chceli vyskúšať niečo nove no nič iné nám asi neostáva 😝

ale dakujem

aruska1
6. sep 2008

vam chuti tam od jusufa??? Mne to tuna ta zmrzka nikdy nechutila. Ja milujem v Dun.Luznej zmrzku - tuto mi ostava iba vtedy ak nie je nic ine 😖

angua27
6. sep 2008

aruska, aj v DL je super zmrzka. len ja na jusufovskú nedám dopustiť. proste som od nej od detstva závislá. 😀

tilly
6. sep 2008

inak, všimli ste si, že sme na stej strane??? 😀

my tu máme práve polku mliečna na oslave, tak je veseloooo, len sa hádame o silvestri 😀

angua27
6. sep 2008

tilly, hej všimla som si, že 100. strana. 😀 teda, ja by som tiež rada niekam vyrazila. tíško vám závidím. zabavte sa dobre. 😉 😀 a dajte si do nosa aj za mňa. 😎

janetka
6. sep 2008

angua: dali sme si aj za teba...biele vinko... 😉
tilly: ti chlapi vzdy ficia este po nas, musime ich na buduce poslat s detmi, moj dosiel domov, tak som ho este poslala, ze naco chodil, sak deti som len preniesla 😎 tak si umyl zuby, nasadol na skuter a vratil sa 😉

janetka
6. sep 2008

baby, tak kto ide zajtra s nami do kina? mozme aj odviezt este dve baby ... 😉

beznadejna
7. sep 2008

tilly vy sa teda máte

ozaj bezaz včera sme išli na kofolku a smeť videli ako si práve prišla aj s manželom
aj som rozmýšlala že sa ti prihovorím a zoznámime sa ale mali ste obidvaja tak plné ruky tašiek
tak snad nabudúce 😀

bezaz
7. sep 2008

jeeej beznadejna, co ste sa neprihovorili, aspon by sme sa spoznali 😀
sme isli z BA, boli sme na priprave na rodicovstvo, super prednaska dokonca aj muzovi sa pacila a potom na nakup, lebo sme doma nemali ani chleba z coho upiect 😅

beznadejna
7. sep 2008

bez
nabudúce to snad víde ty si nás určite nevidela lebo si bola otočená 😝
ale podla auta som vedela že si to ty

ani u vás sa tušim neda nejak moc dobre parkovať
😖
budeš rodiť v bratislve?a kde? a to aj muž musi chodiť na takéto prednášky alebo to si sa len ty tam nahlásila

tilly
7. sep 2008

včera sme ťahali do pol jednej... 😝 potom došli aj baby s vysielačkami, chlapi zas točili len o autách a my stále len o lyžovačke a škôlke a deťoch 😀

tilly
7. sep 2008

ozaj baby, v šamoríne má byť nejaká veštica, neviete niečo o tom?

bezaz
7. sep 2008

beznadejna, hehe strieborneho svista tu v okoli asi mame ozaj len my 😀
toto "skolenie" organizovalo obcianske zdruzenie, preberalo sa tam vsetko od uradnych veci, ktore treba vybavit pred a po porode az po manipulaciu s babatkom, co v nemocniciach nerobia 😉
miska ja som o pol desiatej uz lezala v posteli 😉

aruska1
7. sep 2008

ahojte, tak ja dnes urcite nemozem, vlastne ma uz treti den nenormalne boli chrbat...
zajtra musim s Danym na injekciu - zasa dake ockovanie, tak to bude placuuuuu ☹ ☹
chuda moje.

Inak nic sa mi nechce, strasne som unavena, najradsej by som prespala cele dni, aj dnes som vstala az o pol jedenastej a to uz moje dve deti prvy krat zaspali - a este spia tak mam aspon chvilu pre seba. Len tak si sedim v zahradke, tece mi tu fontanka a taaak

inak zmyzla nam MACKA - MATKA - a nechala nam jedno maciatko - ma len 2 tyzdne tak tu malu uz 5dni krmim injekcnou striekačkou - nenajde sa niekto kto by si to maca chcel zobrat???? 😕

tilly
7. sep 2008

idem si tuším aj ja trošku oddýchnuť, poležkať, potom vytiahnem myčku, naložím pračku, vyložím pračku, umyjem háro a môžem vyraziť do kina 😀

bezaz
7. sep 2008

halooo jarka nie ste nahodou este doma? by sme dobehli pre tie veci 😉

chruminka
7. sep 2008

caute baby tak ake bolo kino?
Ja som dnes bola uz ajtrosku vonku na pivku 😕 ....som to chcela vyskusat vsak zajtra chcem ist rano do prace,ale myslim ze to zvladnem a keby mi bolo dajak zle tak sa vypytam domov a zoberem do konca tyzdna dovcu vsak uvidim....trosku sa desim tej bratislavy tam su ty ludia taky uponahlany a ja este hodim ako mumia.
Inac vsetko ok 🙂

tilly
7. sep 2008

chrumi, si OK? aj niečo zistili, či to ešte nevieš?

inak, super bol ten film, ja teda abbu moc nemusím, ale normálne ma tam dvíhalo z toho sedadla, len som si tak pokyvkavala nohou 😀

janetka
8. sep 2008

bez: sme doma 😉 kludne dobehnite 😉

kino bolo super, aj som si poplakala.... 😉 aj zaspievala... 😉 potom hmko.. a obchodiky 😉

bezaz
8. sep 2008

jari no jo, ja som v praci 😀 sme mali vcera na starost 5mesacneho kamoskinho synceka, tak sme chceli ist von sa prejst, ze by sme vas isli rovno jednym vrzom kuknut... 😉
chrumi super, ze si ok, tak teraz uz len vydrzat pauzicku a sup do snazenia 😉

tilly
8. sep 2008

mňa porazíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, prerušili mi vkladové konanie, kurnik šopa, tento týždeň som mohla byť bohatá, namiesto toho sa musím naťahovať s katastrom, na zaplakanie 😖

janetka
8. sep 2008

bez: chyba komunikacie, nebola som na MK 😉 mas ip
chrumi: nooo, za chvilku budes behat po samorine s nami s kocikom 😉 resp. dvomi? 😉
angua: nepytala si sa kamosky na to chicco?

angua27
8. sep 2008

janetka, nejak mi ušla Tvoja otázka ohľadne chicca. čo som sa mala spýtať? sorry.

janetka
8. sep 2008

to interaktívne chodítko 😉

angua27
8. sep 2008

janetka, si chcela vedieť, že či nebudú predávať, však? som sa vtedy pýtala a že ešte nie, lebo sa ich malá s ním ešte často hrá. a Martinko už ide na nôžky? lebo, ešte môžem skúsiť na kamoške popracovať. majú tie chodítka dve, tak by jedno mohla pustiť. 😉
a ešte som sa chcela spýtať, akú veľkosť plienok nosíte? ex kúpil malému Tesco plienky, ale o číslo menšie. takže mám jedno neotvorené balenie Tesco plienok č. 3 na predaj. dala by som za dobrú cenu, nemá niekto záujem?

bezaz
8. sep 2008

baby tak sme dnes pekne oslavili vyrocie 😀 ta podkova bol super tip, dali sme si aj polievku aj misu pre dvoch, takze mame este druhu neskoru veceru, lebo sme nevladali zjest ani polovicu tej misy 😀
angua ja sa chystam pouzivat latkovky, tak neporadim 😉

bezaz
9. sep 2008

joo ozi, baby poslite mi niekto cislo na tu dr.Adamcovu pediatricku, lebo ju neviem nikde na nete najst.. nasla som len nejaku Huberovu a Dolezalovu teda pediatricky v samorine.. diiik

tilly
9. sep 2008

baby, u nás v škôlke v slovenských triedach sa rozpráva po maďarsky ☹

bezaz
9. sep 2008

tilly to kto? ucitelky? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre