Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
9. sep 2008

všetci, učky aj deti... 😠

ozi bez, môžeš mi skočiť na to študijko, kým ešte pracuješ? dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík, lebo už tam volám týždeň a prd z toho 😠

bezaz
9. sep 2008

tilly jezis, nestiham, ale mam to napisane v kalendari, pobede tam skocim, to uz nebudu zapisy 😉
please please niekto to cislo na pediatricku???? 😲

aruska1
9. sep 2008

ahojte, tak bezi nedam ti to cislo, som tam bola vcera a zabudla som si opisat, lebo aj mne sa vymazali cisla z tel.
inak vsak sa prejdi do nemocky a tam si to opis, su to dvere skoro pred lekarnou ona ma sama cakaren, huberova a dolezalova maju spolocnu. a ak si ho opises tak poskytni aj mne
inak musim zasa v pondelok s Danym na injekciu lebo vcera nam nepichla, lebo vraj je maly trochu chory a aku hambu mi spravil - len ho pocuvala a tak reval ako keby mu 5injekcii pichali a ked mu chcela hrdlo pozriet tak ze DOVIII - no hamba jak des 🙄

bezaz
9. sep 2008

aruska no keby som nebola v robote 😀

janetka
9. sep 2008

bez: 031/5903575

tilly
9. sep 2008

bez dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík 😀

janetka
9. sep 2008

angua: hej, stavia, stvornozkuje jedna radost a stavia sa uz tak, ze v sekunde je na nohach...
😉

bez: ja som vcera bola u dr na poradni, ale nefungovali im telef linky, mozno dnes uz budu 😉

bezaz
9. sep 2008

jarka dik 😀
miska uz som ti to vybavila 😉 tak mi zavolaj, vsetky ti vysvetlim.. inak list som ti prevzala, lebo ziadna dunarova na listovej 3a nebyva (podla posty) 😒

janne6969
9. sep 2008

Dobry den prajem.
Tak som konecne tu. Vcera som mala dovcu, lebo som nevladala ani z postele vstat. Taka som bola unavena.
Je mi luto, ze som do toho kina nesla. Nejako som nestihla. Ale nabuduce isto.
Zuzi tak uz prve vyrocie uspesne za sebou, co? To je super. Som zvedava, ako to my oslavime. Ja by som na to bola aj zabudla, keby tu necitam, ze uz prve septembrovky oslavovali 😅

bezaz
9. sep 2008

jani inak sme vas vcera videli v aute, ked sme sli z podkovy 🙂

tilly
9. sep 2008

bez, ani mi nehovor!!! ja teraz čakám list, na ktorom závisí vyplatenie 5,5 mil 😠 tak už viem, kde je problém... asi zmenili poštárku 😠 ten list bol poslaný 2.9., takže určite musel dojsť... hlavne,. že orange, ktorý nechodí doporučene mi vždy príde 😠
zajtra tam urobím bordel, jaaaaj

janne6969
9. sep 2008

Tilly klud.
Aj mne tie seky vzdy pridu, neboj. To sa nikdy nestrati. Ale muzovi este dodne s neprisla PN-ka. A to bol na operacii v aprili. Takze asi tak.

bezaz
9. sep 2008

miska a ze si mas nahlasit novu adresu 😉 ze s tym nie je problem, aj ked to nie je trvale bydlisko.. beriem ti ten list domov, tak sa ozvi, kedy by sme sa stretli, poviem ti aj pokec 🙂

erika1983
9. sep 2008

Ahojte babenky
tak mi sme dnes boli na ockovani a mame uz aj horucky 😖
a naozaj ktora je najlepsia pediatricka v samorine???
asi by som chcela malu prehlasit lebo to je odrzku cestovat teraz ked uz robim do Ba, poraadte 😉
kedy dame stretko ????
vo stvrtok kto moze???

janne6969
9. sep 2008

Ja sa vo stvrtok vratim asi velmi neskoro, takze skor nie, ako ano.
Ale ak by ste sa zhodli na stvrtku, tak sa pokusim prist aj ja.

angua27
9. sep 2008

ahojte, ja môžem stretko v ktorýkoľvek deň. takže určo prídem, ak si to teda Maťko nerozmyslí a pustí ma.
erička, Maťo bol včera tiež očkovaný proti pneumokokom a doteraz žiadna reakcia, až mi je to divné, ale lepšie ako by mal byť uplačkaný. 😉
inak, mňa tiež štve poštárka tu u nás. som doma celý deň a ona nechá v schránke lístoček a to sa ani neobťažuje zazvoniť. ale dnes prišla nejaká nová a doniesla mi list hore. asi brigádnička, lebo mladá kočka to bola. ale ak nájdem ešte raz v schránke lístok na doporučený list, budem sa asi na pošte sťažovať. 😠 😎

aruska1
9. sep 2008

erika - ADAMCOVA - asi vsetky tunak k nej chodime 🙂

inak ak mate niekto chut zajtra alebo pozajtra doobeda dobehnut na kavicku aj s detmi tak vas radi uvidime 😵

aruska1
9. sep 2008

boze nejde mi IB

janetka
9. sep 2008

angua: ja som sa tiez stazovala na postarku, mala z toho dost zle, odvtedy mi nosi kazdu dorucenku a mame relativne dobry vztah 😉

tilly
9. sep 2008

bez, nemám na teba číslo, pošli mi ho do IP pls, díííííík

angua, takto sa janetka sťažovala, odvtedy jej nosí všetko a moje veci k nej 😀

inak v šamoríne vraj tri poštárky odišli 😠 ale ani sa nečudujem, za 8000 čistého 😝

chruminka
9. sep 2008

caute baby ja som ok,ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

bezaz
10. sep 2008

chrumi ja velice rada, keby som nebola tehu, chodila som pravidelne darovat 😒

janne6969
10. sep 2008

Chrumi som rada, ze si O.K. Musis mi povedat, ako to prebiehalo. Neboli to? Co mam od toho cakat?
Ja tiez asi z darovania nebudem nejako ucastna, lebo teraz este nemozem a buduci tyzden zasa nebudem moct, kvoli tej laparke. Mozno az potom, ak to nebude neskoro.

aruska1
10. sep 2008

bre ranko

beznadejna
10. sep 2008

chruminka a moze to byt aj tu v samorine 😕

aruska dobre ranko sa praje

bezaz
10. sep 2008

jarkaaaa ta adamcova ma stale obsadene, neviem sa jej dovolat 😝

janetka
10. sep 2008

bez: maju pokazene linky.... nefunguju asi stale telefony

bezaz
10. sep 2008

jari no dobre peklo 😝 nepojdete tam niektora s chalosmi? aspon sa opytat, ci by nas zobrala do stavu 🙄

angua27
10. sep 2008

baby, tak čo ten zajtrajšok, pridáte sa niektorá na stretko?

chruminka
10. sep 2008

caute babi,tak uz tu krv netreba ☹ , chalan dnes zomrel 😢 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre