Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

beznadejna
9. okt 2008

ktoré dni sa a o kolkej civčí? dnes mi to zas nevýchdza ,idem na nočnú 😢
tilly a to chodíš tam na tú školskú či aká to je ulica , je to také niečo ako v robidnnom dome ? vedla je kaderníctvo?
my sme si kimgima zaobstárali tak na tom trošku cvičime 😝

janne6969
9. okt 2008

Miska ja idem dnes k Bez, tak budeme na teba mysliet ako cvicis 😉 neboj, budeme duchom s tebou 😀

bezaz
9. okt 2008

no baby janka uz ma doma internet, peto jej ho spojazdnil, to som zvedava, kedy sa tu ukaze 😀

janne6969
10. okt 2008

Ahojte. Tak vecera som uz isla spinkat, lebo ma to lamalo. Ale dnes vecer budem isto tu 😀 😀 😀

tilly
10. okt 2008

beznadejná hej, je to tam...

mne včera muž došiel včera neskoro, tak som nestihla, kurnik tento týždeň som necvičila 😠

ale zato máme na ulici fontááááánku, pat a mat kopali plyn a presekli vodu 😠 takže nám netečie voda, hlavne, že mám prádlo v pračke...

tilly
10. okt 2008

ozaj a už som oficiálne mliečňanka 😀 som si zmenila trvalý pobyt, ešte si pôjdem dať v stredu urobiť občiansky, vodičák a všetky tie papiere 😝 aj malému som zmenila TP, ale auto zostane s BA značkou, kým mi nezačnú robiť policajti problémy, potom ho prepíšem na starého, aby som nemusela mať DS na značke 😀

janne6969
10. okt 2008

Aj my sme sa DS znacke strasne branili. Kym maju svokrovci byt v Blave, tak tam moze mat muzo trvaly pobyt, ale ked ho predaju, tak nas DS asi neminie. Jedine ze by sme sa dovtedy prestahovali 😉

janne6969
10. okt 2008

Baby nejde dnes niekdo cvicit? Okolo osmej? Alebo behat? Ja by som isla.

aruska1
10. okt 2008

bezi a z coho ti este chybaju statka?

A bezi tilly poradte z coho su lepsie statnice z obchodu alebo z pracka???

chruminka
11. okt 2008

dobre ranko tak dnes tu mame opät krasne pocasie 😵

janetka
11. okt 2008

pekne ranko, ale ospaleee....uaa..jaksi v poslednej dobe matko zle spi a stale sme hore od stvrtej 😲 piatej 😲
ideme so svokrou na vylet do DS 😎

bezaz
11. okt 2008

gabi urcite by som si dala pracko, je toho menej a teraz tam uz myslim ani nie je pravo socialneho zabezpecenia.. ale zasa ak mas vztah k financiam.. ja som mala bakalarske z obchodu, este obchod sa da, ale to financne pravo 😲
chyba mi obcan a spravko 😝
som isla kupit kvety, susedia sa dnes sobasia a som skoro odpadla v kvetinarstve... 🙄

janne6969
11. okt 2008

Dobre ranko. Alebo uz dobry den?
Zuzi tak dnes ides na svadbu? Pekneeee.
Vcera som zaspala ako male decko. Aj som zabudla, ze chcem cvicit.
Poobede pride mamus, tak budem musiet nieco upiect. LEn neviem co. Kuknem nieco rychle a dobre. 😉

bezaz
11. okt 2008

jani ale len gratulovat na obrad, kolace doniesli uz vcera, tak sme si dali
peto je cely weekend prec, tak sa tu budem sama nervacit, jo debilna statnica 😝

janne6969
11. okt 2008

Zuzi ale uz sa blizi koniec, vydrz.
To pojdes sama gratulovat? Ale aspon Ti zostalo viac kolacikov. No na tu tvoju cukrovku 😕
Robo chytil obrovsku stuku, tak ju ide Petovi hned poslat, vraj nech ma prijemnu stretavku 😀

bezaz
11. okt 2008

sak nas robco rano obiehal, nevravel ti? sme isli akurat v luznej tankovat.. ja ze co za somara to na nas vytrubuje, som sa zlakla, ci nemame nieco s autom a to robco vyskereny ako slniecko 😀
no jeden kolacik za den si davam na nervy 😉

janne6969
11. okt 2008

Vravel mi. Ze Vas videl. Ideme trochu von na cajik 😉

tilly
11. okt 2008

ja som mala štátnice z obchodu a financií, v pohode, len veľa toho bolo, takže neporadím, čo je lepšie... ale urobila som to v pohodičke za dva, čo je pri mne veeeľký výkon...

aruska1
12. okt 2008

no ja si vyberam pracko lebo v tom som robila 2 roky ako HR takze to my je blizsie.

no bezi drzim palce na pondelok

inak vcera sme boli na vystave tak sme vyhrali CAC a klubovy vytaz a boli sme aj na bonitacii takze uz sme CHOVNA 😀 😀 😀 😀

tilly
12. okt 2008

super aruska, talze teraz začnete na nej zarábať 😀

inak, v piatok sme stretli tvojho muža v senci, nespomínal ti? a nehovoril ti, že som sa chovala divne? to preto, lebo ja som na neho vôbec nevidela, lebo mi za ním svietilo slnko, čiže som mu vôbec nevidela do tváre, tak som celú dobu rozmýšlala, že ktoooo to len je 😅 😕 😀

annus
13. okt 2008

Ahojte baby...dávno som tu nebola. Už som na MD a čakám kedy sa mi dcérka narodí 😀

Erika moja kde si? V piatok som bola u lekára a hovoril, že v pondelok ma chce vidieť, lebo vyzerá, že hocikedy môžem ísť rodiť...malá má už skoro 3,5kg a už aj otvárám.
Držte mi palce, bojím sa od pôrodu..... ☹

janne6969
13. okt 2008

Neboj Annus, Vsetci to nejako prezili.
Za chvilku bude novy Samorincan? Pekneee.

angua27
13. okt 2008

annus, neboj. pôrod je brnkačka. 😉

annus
13. okt 2008

Díky baby, dúfam, že bude všetko v pohode, hlavne s malou, už sa na ňu tešíme 😉

erika1983
13. okt 2008

ahoj anna no tak daj info ze co mas, drzime palce
no ja som dnes zase na skoleni tak sa tu nudim ako pes ze poistenie

annus
13. okt 2008

Ahoj moja, práve som bola v kuchyni, rýchlo som navarila...
Dnes mám zobrať zo sebou veci do nemocnice...uvidíme, čo doki povie.
Už tretí deň mám menšie bolesti, v sobotu som si myslela, že ideme, ale potom ma to prešlo...Išla som sa sprchovať a prešlo ma to...
Malá má už skoro 3,5 kg 😀

Čo nové v robote? Ani nevieš, ako sa nudím doma...včera som poupratala celý dom, mám čisté okná, aj záclony, takže všetko je hotové...dúfam, že som na nič nezabudla 😉

Aké školenie máš? 🤐

janne6969
13. okt 2008

Predoha to este vladzes tolko upratovat? Mas moj obdiv. Aj ked ja si to predstavujem tak, ze ked budem v porodnici, tak moj muzo uprace vsetko za mna a mna bude cakat cistucky domov 😀

annus
13. okt 2008

janne, aj ja som bola v tom, že manžel poupratuje ked budem v nemocnici, ale prišla na mňa tá mania, že všetko musí byť original čisté a v poriadku ešte pred odchodom...

Hlavne, ked sa v noci zobudím, samozrejme idem na WC, a všimnem si niekde pavučinu, bud to okamžite odstránim, alebo ešte hodinu nad tým rozmíšlam a neviem zaspať...to je ale choré čo? 😅

angua27
13. okt 2008

annus, nieje to choré. tomu sa hovorí syndróm hniezdenia. 😀 je to normálne. ja som to tiež mala, ale ja som bola tak unavená, že som nevládala upratovať. a upratala mi až mama, keď u nás bývala po mojom pôrode. 😉

angua27
13. okt 2008

myslela som tým, že som nevládala okná a tak. bežné upratovnie áno. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre