Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
10. nov 2008

božinku, koľko chlapov na dve kočky...

ja si vôbec neviem predstaviť, že domčo bol taký malilinký a vôbec si neviem predstaviť, že raz zas budem mať také bábo... viem si len kočíkovanie predstaviť...

angua27
10. nov 2008

arus, v poho. však, ako píše tilly, tých adeptov na frajerov tu majú kočky celé mraky. 😀

erika 😀

ja by som také malé bábo hneď brala. 😎

erika1983
10. nov 2008

co sa jedna o babo aj ja by som hned brala druhe, ale teraz som v robote tak mozno o rok, planujem v juli auguste zacat, este muz o tom nevie, ale sa dozvie 😀 😀 😀

janne6969
10. nov 2008

Ahojte.
Tak aj ja este raz gratulujem ku krasnej Ninke 😀 😀 😀
Dnes som v praci po tyzdni a mam pocit, ze sa istotne zblaznim. Tooooolko roboty co sa mi tu nazbieralo 🙄

tilly
10. nov 2008

fuu, janne nezávidím, ja som bola minulý týždeň tiež dosť doma a dnes mi bolo tiež blbo, keď som pozrela v robote na stôl 😝 a to som na kopec vecí zabudla urobiť, tak ma to čaká zajtra a v stredu idem do GA

a to ešte neviem, čo mám kúpiť mamke na 60tku na sobotu

tilly
10. nov 2008

je a ozaj, že nám tu niekto niečo oblial??? nejakú sochu, či čo? 😝 ľudia už fakt nevedia čo od dobroty

pompidum
10. nov 2008

Ahojte, viem, ze tema PODVOD MINISKOLKA je uz asi pase, ale ak mal niekto skusenosti s podvodnickou Caniovou, budem rad ked mi na email pompi@centum.sk napisete ako ste postupovali pri pripadnom podani Trestneho oznamenia. My sme zaplatili zaloho na Januar 2009 asi v Marci 2008. Mam k tomu doklad. Viem, ze peniaze uz neuvidim, ale chcem sa postarat aby pani caniova mala problemy. Nechampem ako niekto moze takto podnikat a obohacovat sa na nasich detoch.

janetka
11. nov 2008

pompidum: ako ste mohli zaplatit zalohu v marci 2008, ked uz v januari 2008 nefungovala skolka.... 😕 kolko ste jej zaplatili? nam dlzi 12000 tis. skk

aruska1
11. nov 2008

bre ranko, vyzera to dnes na krasny den 😵 😵 😵 😵

janne6969
11. nov 2008

Dobre ranko. Krasny den? No len trosku moc zima 😅

tilly
11. nov 2008

pompidum, tak v skratke:

musíš jej poslať doporučene, alebo najlepšie s doručenkou výzvu na vrátenie zálohy a všetko to tam opísať, že si to zaplatil a škôlka už nefunguje... keď to nepreberie, resp. ak to aj preberie, ale neozve sa, tak napíšeš poslednú výzvu na vrátenie peňazí - pokus o zmier, ak ani to nepreberie alebo preberie a neozve sa, tak podáš na súd návrh na vydanie platobného rozkazu, kde uvedieš o čo ide a pripojíš dôkazy, čiže doklad o zaplatení a pod.... a súd potom musí konať, ale trošku to trvá... naše súdnictvo... veď vieš... nám listy neprebrala, takže čakáme na súd... 😉

inak, je krásne, ale mrazivooooo, ozaj máte už zimné gumy na aute??? 😲

ja som sa dnes prvý krát pripútala v aute, ani neviem, čo mi to napadlo 😀

janne6969
11. nov 2008

Zimne gumy hadam naskocia na auto cez vikend 😀 Ak nie, tak mozno ten buduci.

janetka
11. nov 2008

tilly: my uz ano 😀

tilly
11. nov 2008

janetka, vy už dlho...

janetka
11. nov 2008

tilly: volala si tej gabineny?
ja uz som aj po obede 😲 zozrala som vsetko co som navarila... 😉 a to som chcela len ochutnat

tilly
11. nov 2008

volala, je v BA...

ja som hladnáááá, neprovokuj... vybehnem do TB a zbehnem aj do pekárne

tilly
11. nov 2008

ozaj a kam všade treba hlásiť zmenu trvalého pobytu???

janetka
11. nov 2008

tilly: tak idem kvoli tebe na prechadzku.... 😉

tilly
11. nov 2008

no vidíš, trošku sa vďaka mne dostaneš na čerstvý vzduch 😀

tilly
11. nov 2008

je ozaj, janetka, ty si nepísala o všerajšej kovbojke s pitbulom a rozthanou mačkou, že? 😀

janne6969
11. nov 2008

Mali ste kovbojku? Fuj a boli aj obete?

janetka
11. nov 2008

janne: hej, boli... 😒 a najlepsi boli potom polisi s drsnym chlpanom medzi nohami 😉

tilly
11. nov 2008

janetka, to s tym drsným chlpáňom medzi nohami, no teda teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janne, obeťou bola susedova mačka, teda kocúr, ale šťastie bolo, že stará (babka) bola s dvojročným malým vonku, keď ten pes dobehol, oni sa utekali schovať, ale mačka to schytala...

ale najlepšie bolo, že keď sme išli zo škôlky s deťmi, tak nás pristavil sused, či sme nevideli bojového psa s krvavou papulou... šak by som sa posr... keby som ho videla, by som asi preskočila niekam plot aj s deckami...
a to ja sa nejako psov nebojím, skôr chodím všetkých psov odháňať, keď sa susedy boja...

no a potom bola kovbojka, lebo najprv policajti hľadali psa a potom pána... myslím, že pána nenašli... tak pes zostane v klietke u policajtov, kým sa neprihlási... náš maxo tam tiež pár krát v tej klietke bol 😅

chruminka
11. nov 2008

caute baby tolko ste popisali,ze som doteraz citala a citala a citala.
neviete niektora kde sa vybavuje potvrdenie o tom ze zijeme ako druh a druzka?Asi treba ist na matriku ze?A treba aj rodne listy?
a este otazka na nase pravnicky baby neviete nahodou ako to je ked si zalovany neprevezme zasielku zo sudu?
Prve pojednavanie bolo koli tomuto odrocene,ale je viac ako iste ze ani druhu zasielku si zalovany nepreberie...co potom budu to odrocovat donekonecna 30-40 rokov?
baby dik ak niekto nieco viete tak mi velmi pomozete. dakujem

tilly
11. nov 2008

ja si myslím, že keď to nepreberie, tak sa to berie tak, ako keby to prebral a nedostaví sa na pojednávanie, nie??? čiže potom môže byť predvedený na pojednávanie policajtami, ale môže to byť aj inak, neviem o aké konanie ide

aruska1
12. nov 2008

tilly no pekne pekne - vidiet ze skusky mas za sebou
jo chruminka spravidla po druhej nedorucenej zasielke sa ma za dorucenu, takze potom ho mozu predviest polisi, ale treba specifikovat o ake konanie ide, potom sa to da pozriet v zakone

inak vcera nam uz zacali aj sparovat tehlicky, tal mam uz AZ dve okna vysparovane 😀 a este som im vcera pridala, lebo najprv som nechcela okna na balkone oblepovat a teraz som si to rozmyslela tak chudaci este nemaju dokoncene a uz som im pridala 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
12. nov 2008

aruska: ty si nedas pokoj.. potom, ze preco od vas utekaju 😎 😀
ozaj, nasla som poldu... ak by ste sli okolo, alebo my, tak vam ho donesieme

aruska1
12. nov 2008

jo, dnes sa chystam o taku hodinku na kolecko s malym po stvrti nepojdete s nami?

janetka
12. nov 2008

dalsia otazka ... z teorie: kedy sa clovek nazyva trestne stihanym?

Totizto: moj brat byva v CR s frajerkou, sli autom, zastavili na krizovatke,c i odbocke a napalil to do nich cyklista, dosli polisi, dali im fukat, nenafukal ani jeden, cyklista je dochodca, spisali zapisnicu a hotovo. Teraz mu zacali chodit obsielky z policie, nazyvaju ho tam trestne stihanym za ublizenie na zdravi a neviem co. v piatok ma ist na policiu. Vraj to kamsi posuvaju ten spis aneviem co.

chruminka
12. nov 2008

dik baby ste zlate,len stimi policajtami neviem ako to bude ked ja som zalovala firmu a nie osobu 😒 ,tak som zvedava,ale fakt dik....aspon si daco precvicite ked sa vas budeme vypytovat.

a inac ako sa mate? ...sa nam riadne zozimilo brrrrr 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre