Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
12. jan 2009

tak babuľky o siedmej som tam. 😉

chruminka
12. jan 2009

tak o 19:00h kde? v podkove?
ja stiham tiez skor na 19:00h do podkovy.

tilly
13. jan 2009

nefunguje mi doma klávesnica, aj to PC nejde som len kopirovala a lepila, no na nervy...

zajtra bude to stretko? takže o siedmej? ja som v poho, dufam, že aj MM bude v poho...

janetka, ak cheš piť, tak môžeš, keď ja nepijem, môžem ísť autom 😀

tilly
13. jan 2009

kurnik, sneží, dúfam, že to len tak poletuje a nerozsneží sa, lebo ma porazí, ako sa dostanem domov? 😅

tilly
13. jan 2009

je, ozaj, ja som včera počula tú šupu zo slovnaftu, som sa pýtala muža, že čo to je, či spúšťajú bohunice a niečo tam drblo, normálne som sa bála... MM si poklepkal na čelo, že mi šibe...

tilly
13. jan 2009

ozaj, angua, ty si vybavuješ ŽL? a máš TP v šamoríne?

angua27
13. jan 2009

kedy bola tá šupa zo Slovnaftu? lebo u nás večer niečo rachlo a normálne sa mi otvorilo jemne okno na segrinej izbe (je síce také labilné a každý menší vetrík ho otvorí,...), ale som myslela, že niekde niečo rachlo. 😖 a to bol Slovnaft? čo sa stalo?

tilly, ŽL mám už od novembra. ale TP mám v BA. čo by si potrebovala vedieť?

erika1983
13. jan 2009

no ahojte tak ja sa uz ormalne tesim na stredu 😀 😎
no ja tiez nepijem tak niekoho vyzdvihnem
no ma ide rachnut po tyzdni som dostala od malej chripku tak tu kycham jak dajaka 😅
joj este 15 min a idem dom jak sa tesim

janetka
13. jan 2009

erika: preco nepijeeees???? tvoje vychyrene fernetiky...hmm?

tilly: a co v slovnafte? aj ja som to pocula...
zajtra dojdeme s tilly

beznadejna
14. jan 2009

ahojte tak este k tomu priznaniu danovemu bola som si na urade pre tlacivo potrebujem este nieco okrem toho aleob staci to len vypisat a podat .byt sme kupovali minuli rok ,staci to len teraz podat a potom to bude chodit automaritcky ci ako
no ale poviem vam vypisat som to nevedela kukala som nato jak puk a na nic som neprisla 😀 tak sme to uctovnicke dat museli
tak dnes je stretko a ja vas zase neuvidim zas pracujem a to sem na tuto stranku chodim rok a ani raz som nemala moznost sa s vami stretnut 🙄

beznadejna
14. jan 2009

no a ked prastil ten slovnaft tak som bola v robote ale nejak som to neregistrovala myslela som ze nekto pyrata buchol 😀 az v radio som sa dopocula ze to bol slovnaft
napiste ake bolo stretko 😝

erika1983
14. jan 2009

ahojte tak dnes je poriadne hnusne pocasie
jarka neboj len preto lebo mam antibiotika 😀
ferneti idu 😀

janetka
14. jan 2009

baby, tak o 18.30 v podkove?

angua27
14. jan 2009

môže byť o 18.30. ja tam budem.

tilly
14. jan 2009

no tak čo? dojde ešte niekto???

chruminka
14. jan 2009

ja uyz pomalicky idem z domu

tilly
14. jan 2009

tak sa idem aj ja obliekať, jesť už asi nebudem 😀
vidíme sa 😉

bezaz
14. jan 2009

cafte nejden ani ja, som uplne mrtva, peto len teraz dosiel, takze nic 😝 som dnes zjedla jeden jogurt a dva chleby

janne6969
14. jan 2009

Ahojte. Ja som len teraz prisla domov, takze kym sa nejako znormalnim tak vy uz budete doma.
Tak nabuduce...

janetka
14. jan 2009

caute, bolo fajn, sme sa pekne navecerali, dali vinko, kecli a sli domov...
inak baby, ako to unas vyzeralo... matko samozrejme spal a teraz sa zobudil, takze "super" a kubko pozera s tatikom Dr. Housa.... 😲

babulka123
14. jan 2009

baby ja som mala dnes veeelmi zly den, cely den mi bolo velmi zle a okrem toho neviem ako by som sa tam dostala bojim sa chodit teraz von, lebo nerada by som kecla na zem.. to by nebolo moc dobre pre mimco..

chruminka ale neboj my sa este stretneme skor ako to budes potrebovat...

ale tu veceru vam zavidim v dobrom .. hehehe nabuduce snad uz budem moct nieco jest aj ja bez toho aby mi z toho bolo zle..

tilly
15. jan 2009

janetka, ja som zvedavá ako domčo dnes v škôlke, lebo ráno sa pýtal, či je už jakub v škôlke...

erika1983
15. jan 2009

ahojte no jako baby
vcera bolo super
ja dnes ledva zijem, uz cakam pol piatu aby som mohla vypadnut 😖

janetka
15. jan 2009

tilly: neboj dobreto zvladne, ked tam bude si to uz ani neuvedomi

chruminka
15. jan 2009

ahojte ,dobre sme sa napapkali -syrova party 😝 a dnes dodo,ze nespravime si syr? 😀 ,tak bude dnes zasa syr,ale dnes obmena bude eidam 😵
Babul ja viem ja strasne stresujem 😅 ,ale to som cela ja

erika1983
16. jan 2009

uz by mohlo byt leto 😅 ahhhojte
ako sa dnes mate dnes vonku krasne svieti slniecko 😎

janetka
16. jan 2009

erika: uz pozitivnejsie, dni sa predlzuju, tak sme vcera boli po dlhej dobe takmer vsetci na ulici, hned ten den rychlejsie ubehne

balambi
16. jan 2009

Ahojte babulky, to mame vonku krasne 🙂 aj lad sa nam na dvore roztopil, takze uz ziadne klzisko 😀

chruminka
16. jan 2009

ahojte prajem krasny vikend a Kike vsetko najlepsie a najkrajsie k meninkam 😵 ,vela zdravicka a neopi sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre