Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
4. feb 2009

erika vsetko naj naj naj.

A co zasa mate vyhadzov? My pre zmenu mame novu pracu ale muz mi furt lieta, aj teraz je v Dusseldorfe ci ako sa to posahane mesto vola. Buduci tyzden zasa leti do Polska tak sa velmi nevidime. A ak je na Slovensku tak tiez z toho vela nemame lebo je furt v robote, ale aspon v piatok konci o druhej a mame aspon spolocny vikend, lebo by ma drblo z toho ze som furt sama doma

arusska
4. feb 2009

inak fasa pocasie 😖

tilly
4. feb 2009

bez alebo aru, nemáte náhodou PDV? (právo duševného vlastníctva) ja to neviem nájsť, mala som to celé spracované, ale asi som to niekomu požičala do prčic a už 23.3. mám občana, pomoooooooooooc

angua27
4. feb 2009

adka, veru chorá som. ale už sa to začína zlepšovať (ťuk-ťuk-ťuk). dúfam, že do víkendu budem ok. 😉

angua27
4. feb 2009

aruska, tak to nezávidím, že máš mužíčka stále preč. tak hádam sa to zrovná a bude viacej s vami. 😉

bezaz
4. feb 2009

tilly niekde v ramci statnicovych otazok hej, ale neviem, ci je to dobre.. nechcela by som si to ani za svet vytiahnut 😝
aru nic moc, ja chudaka peta "znasilnujem" skoro kazdy den, aby prisiel z roboty skor, uz kolo 4 ide domov 😅

tilly
4. feb 2009

bez, máš to aj v elektronickej forme? ja to tiež nechcem, radšej rodinu alebo dedenie, PDV je asi z občana najhoršie... aj tak to tam idem len omrknúť, zatiaľ viem len asi polovicu rodiny a to mám niečo vyše mesiaca, takže nestííííham

janne6969
4. feb 2009

Bez tak po dohode s hlavou rodiny 😵 sme sa zhodli, ze v priebehu buduceho tyzdna by sme prisli na navstevu. Moze byt?

bezaz
4. feb 2009

tilly jasne, pohladam.. mam to aj vytlacene kdesi, tak ti to mozem rovno pozicat 😉 no rodinu som si nechavala na koniec, lebo to sa ucilo najlahsie
jani supis, tak sa budeme tesit, dajte vediet, kedy vam to bude vyhovovat.. inak mozete dobehnut aj cez weekend, sme doma

janne6969
4. feb 2009

Zuzi cez vikend toho zasa mame tolko, ze nestihnem ani len upratat, ako to tak vidim. Sama oslava 😅 Ale apon prijemne 😀

chruminka
5. feb 2009

dobre ranko Samorin,citam ze vsetci tu poctivo studuju 😀

janne6969
5. feb 2009

Veru. Treba slovensky narod posunut dalej k vyssej vzdelanosti 😀 😀 😀
Chrumi Ty si doma?

tilly
5. feb 2009

ja chcem letooooo

janne6969
5. feb 2009

Aj ja 😀 😀 😀

chruminka
5. feb 2009

nie nebola som doma , len som dako skoro prisla do prace a do 8:00h mame vsetko odblokovane 😀 tak som to zneuzila 😉
aj ja chcem teplooooo staci mi zatial aj 25 stup.

janne6969
5. feb 2009

Ja by som mohla mat cely rok tak od 20 do 25 stupnov. To by bol zivot. Asi najdem krajinu, kde je cely rok takto a odstahujem sa 😀

erika1983
6. feb 2009

ahojte
tak aj ja sa pripajam ku Janne, baby vobec nie sme narocne 😀 😀 😀
dnes je naozaj krasne vonku
uz sa tesim na vikend 😎

tilly
7. feb 2009

janne, aj ja, také kanárske, tam je takto celý rok 😉

my sme boli včera v gyori na výlete, boli sme aj v meste na prechádzke, aj sme sa boli napapať, aj sme boli v arkáde, pekný výletík sme si urobili, domčo bol na 1 s piatimi hviezdičkami, strašne dobrý bol, ani nezamrnčal a to sme došli domov pred desiatou a boli sme od rána, celý deň bol strašne poslušný, pekne sedel v kočíku, potom sa chvilku nudil, tak vo všetkých obchodoch tancoval, okoloidúci sa bombovali na ňom, strašne bol zlatý, všetko si pekne nechal vyskúšať, no super, aj telku sme kúpili, aj handry, aj potraviny, ale nič extra nemali, ani ceny neboli úplne mega super, dalo sa nakúpiť, ale rakúsko je lepšie 😉

chruminka
8. feb 2009

samorin sup hore 😉
baby to je dnes zasa nedelne pocasie ze?
som sa od piatku vytesovala ze aj 15 stup. je lepsie ako dva.......no a teraz....... 😒
Co porabate?

tilly
8. feb 2009

otrasneee, dnes je o 10 stupňov menej ako včera 😠

janetka
8. feb 2009

tilly: objednala som ti tu bielu,ok?

janetka
8. feb 2009

teda uz sa to neda zmenit 😉

janne6969
9. feb 2009

Ahojte. Ja som dnes doma. Idem lekarke a tak som si spravila volno. Aj tak som nejaka chora. Uvidim ako bude zajtra a ked nie lepsie, tak zostanem doma do piatku.
Aj tak je vonku strasne skaredo

tilly
9. feb 2009

janne oddychuj

janne6969
9. feb 2009

Babulky tak cakame dievcatko 😀

chruminka
9. feb 2009

jani gratulujem, a ja som tipovala ze budete mat chlapceka 🙂

janetka
10. feb 2009

janne: teda super.. treba frajerky nasim chlapom 😀

erika1983
10. feb 2009

Ahojte
no jani gratulujem Frederi bude mat kamosku
Tilly ako po vcerajsku, svalovica je ???? bolo dobre nie, pocuj odkaz kamoske ze moze zavolat tej Zuzke ohladne toho opatrovania.
Vcera sme mali navstevu Danka a Oskara super sa zahrali sme sa zasmiali ake mame zlate deturence 😀
Dnes je nejake ospale pocasie 🙂 😲

janne6969
10. feb 2009

Ahojte. Dakujem baby. ja som dnes este v praci a od zajtra PN. Neobisla ma ta hrozna chripka 🙄

tilly
10. feb 2009

jeeej, janne, to si aj chcela, že? a meno už vieš?

erika, odkážem, díííky, svalovku nemám, ulievala som sa z posilovania, nejak mi tie krkolomné cviky nešli...

ja som dnes totálne prispatá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre