Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

kira0039
10. mar 2009

ahojte dievcata...takze tento rok pribudnu dalsie miminka 🙂 .
gratulujem...

beznadejna
10. mar 2009

janne ano toho riaditela som myslela sak to bol idiot prvej triedy 😀

wladka
10. mar 2009

ahojte! Hladam jednu kamaratku, len si ani za B.. neviem spomenut priezvisko.. Volala sa Diana, byvala na Hviezdnej ulici 4.. Otec bol sofer v buse, co si pamatam, alebo to tak bolo pred 9 rokmi, a vtedy chodila aj s Imrom. neviem ako to je teraz, ubehla uz dlhaaa doba.. 😀 .. A chodila na strednu do Bratislavy. Ak viete na nu priezvisko aspon - nech napisem list 😀 , alebo kontakt na nu, piste mi IP.. diiiikes moc.. 😵

beznadejna
10. mar 2009

chcela som sa opytat nevie nieto o rekvalifikacnom kurze kadernictva ale najlepsie tu v samorine alebo v bratislave okoli ruzinov
dakujem
ak viete dajte vediet
😀

wladka
10. mar 2009

beznadejna, odporucam Salon Medea v Bratislave.. Robia kvalitne kurzy, a kadernici su tam sik, a jedna z nich Stefekova - to je jednicka medzi kadernikmi 😉 ..ten kurz vedie ona.. 😀 najdes ich aj an webe..ciaooo 🙂

beznadejna
10. mar 2009

wladka a kde sa nachadza a kolko stoji nahodou nevies?
ak v ba tak v ruzinove by som chcela
dakujem

wladka
10. mar 2009

beznadejna, je to v dubravke.. a sumu netusim 😕 ..treba si zistit.. 😉

janne6969
10. mar 2009

Ahojte. Wladka tak to Ti nepomozem, ja tu byvam len rok 😅

angua27
10. mar 2009

wladka, ja tu síce bývam od malička aj jednu Dianu zo základky poznám, ale na priezvisko, to si veru nespomeniem. a aký ročník je ona? skúsim sa ešte segry opýtať. 😉 a neskúšala si facebook? tam sa Ti dajú nájsť ľudia, to by jeden neveril. 😎

janne6969
11. mar 2009

Bre ranko. Idem dnes prec, tak Vas az do piatka neuvidim 😵 Mavajte sa pekno 😉

tilly
11. mar 2009

hmmm, janne, dúfam, že nejdeš pracovne, ale budeš si užívať... 😀

janne6969
11. mar 2009

no pracovne, ale aj tak si to budem uzivat, lebo co sa prace tyka, tak uz mam veeeeelmi na haku 😀

tilly
11. mar 2009

za chvilku ideš na materskú, teda, ešte 5 alebo 7 týždňov? pôjdeš skôr?

janne6969
11. mar 2009

No este 2 tyzdne, lebo predtym budem cerpat dovolenku 😎 Teda ak ma vypise tak ako si zelam, cize 8 tyzdnov pred 😉

tilly
11. mar 2009

jeeej, no super, to ešte prežiješ a potom klííííídek

janne6969
11. mar 2009

No len aby 😀 Uz nech to je. A ty ako? Zatial v pohode? Uz si bola u lekara?

erika1983
11. mar 2009

ahojte tak sa hlasim
jarka, tilly dnes som videla vase deti boli na prechadzke zo skolky, pocujte oni su jak dvojicky rovnaky kabat, rovnake ciapky no parada 🙂
toto pocasie mi tak lezie na nervy raz je krasne svieti slniecko a raz zase prsi no des.
no wladka ani ja ti nepomozem lebo mi tu byvame len 3 roky

janetka
11. mar 2009

erika: dik za echo a kde boli? tam pri banke?

tilly
11. mar 2009

nemajú rovnaké bundy, len čiapky, ale aj domčo mal tú istú budnu, čo jakub, len o dve čísla menšiu, čiže je mu už malá... ale domčo mal budnu v tých istých farbách 😀 , ale niekedy chodili úplne ako dvojičky, aj sa jarky raz niekto pýtal, že dvojičky a kočík 😀 dík za info

inak, v pondelok majú chodiť na prechádzku nie? dnes je streda...

erika1983
11. mar 2009

viete co videla som ich na skolskej ulicy,
tak mozno mali len podobne lebo som bola tak trochu dalej detaili som nepozerala 🙂
baby kedy dame syr ????? uz sme davno neboli 🙂

janetka
11. mar 2009

erika: cau, noo mohli by sme, buduci tyzden niekedy?

wladka
11. mar 2009

facebook je nanic, ked ani priezvisko neviem.. rocnik? pravdepodobne medzi 1979-1982.. 🙂

chruminka
11. mar 2009

janka ako si to ty prosim ta zvladala v praci prve tyzdne?Ja som tento tyzden ako vyzmykany citron!Neviem dokedy to vydrzim vstavat o 6:00h z roboty pridem cca o 18:00h a spat idem okolo 22:00h

bezaz
11. mar 2009

chrumi kasli na domacnost a pekne supkaj spat uz o 20.. aspon ja som chodila 😉

chruminka
11. mar 2009

bez ja musim brat este o 21:00h tabletku a dalsiu o 22:00h,ale uz raz som isla spat pred 21:00 a na 22:00h som si dala budik 😝 ,ja doma teraz robim velmi malo,aj teraz Dodo umyva riad 😀
a vy sa ako mate?Sa mi s vami snivalo 😎

baby neviete nahodou mozem jest toho sladkovodneho zraloka-sumceka pangasiusa,lebo vsade sa pise,ze by sa nemali jest drave ryby zraloky a aj tuniak (tohoi milujem 😢 ),ale zda sa mi ze toho pangasiusa by som asi aj mohla nie?

bezaz
11. mar 2009

chrumi a preco by sa nemali jest ryby? jedine morske sa nedoporucuju koli tazkym kovom, ale inak neviem
a co sa ti snivalo? 🙂

chruminka
11. mar 2009

bez ale nic take zvlasne len ze som vas stretla na prechadzke a potom sme boli u vas a umyvala som si u vas vlasy....same hovadinky

angua27
11. mar 2009

chrumi, pridávam sa k bez, radšej si nastav budík a choď skorej spať. ja som spapa furt, prišla som z práce a rovno šup spať a to vlastne celé tehu. ale ja som mala super šéfa, keď som sa cítila horšie, išla som domov aj okolo obeda. 😉 a Dodo je šikulák. 😀
morské ryby sa neodporúčajú? ja som skôr mala hlavu s toho, že ja ryby a spol. nepapám. iba tuniaka, tak ja som toho tlačila, ale max. raz za dva týždne, viac som nezvládla. 🙂

wladka, tak to by som tú Dianu skôr ja mal poznať, ale fakt mi to nič nehovorí. 😔

tilly
12. mar 2009

to fakt? ja pangasa jem stále, milujem ho... to som netušila, že by sa nemal...

a už máš takéto príznaky? ja nič ☹ ...

tilly
12. mar 2009

od nás z missediek už dve baby potratili znovu, som na nervy ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre