Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
29. okt 2009

ja sa strašne teším z toho crossového biku, čo sme domčovi kúpili, jemu je zbytočné kupovať hračky, on sa nezahrá, ale bicykel určite využije, okrem toho je to dediteľná vec 😀 a teším sa, že ak bude sneh, tak si ho hneď môže odskúšať v záhrade na snehu a ak sneh nebude, tak môže vyliezť do vinohradov hneď (na vianoce budeme u našich a tí majú hneď na vedľajšej ulici vinohrady) a môže behať po terénoch s tým...

som zvedavá, kedy sa ozve
😉

janetka
29. okt 2009

tilly: hej to mate dobry darcek.... isto ho vyuzijete... mna nic nenapada, ani do tej detskej, ze nieco zo zariadenia a stevovi tiez ma este neosvietilo... stale si myslim, ze je to daleko...
Kubko asi ma tu laryngitidu, aj ked stale neviem, ci je to ono, ja presne viem, ako a kedy mu tam tie sople stiekli... hrozne ma to znervoznuje to chrcanie...br, ked si predstavim, ako sa chudatko namaha, aby mohol dychat vobec

kika: takze uz to mas aspon premyslene, som rozmyslala nad tym vysavacom detskym co vyprava, to je uz blbost pre matka?
Aaa takze nova znamost? ako sa nestretavame, tak ani infosky nove nemame....

arusska
30. okt 2009

jarka ja tiez neviem, maly si vybral z katalogu dve dupla -osobne lietadlo za asi 85 evri a nakladnu helikopteru za asi 65 evri 😀 😀 - vobec neni narocny. ALe uz som mu kupila sadu lekarskeho naradicka s kufrikom,lebo teraz u nas leti hrat sa na doktora a zahradny slapaci traktor aj s vleckou mali v Tescu na 50percent zlacnenie tak za 24 evri som mu kupila to a este nejake drobotiny asi podostava 🙂

tilly
30. okt 2009

jari, skús ho dať na chvilku von, nech dýcha studený vzduch, v noci pršalo, mohla si mu otvoriť okno, to by mu ustúpilo, laryng... neznáša studený vlhký vzduch...

my sme sa akurát včera s danom dohodli, že si žiadne darčeky dávať nebudeme, že je to blbosť... aj tak nemáme peniaze, sme v prd... a to potrebujeme nové auto, dnes som s traktorom a som úplne unavená, s tým sa skrátka už nedá jazdiť, on síce vraví, že s tým pojazdí v pohode ešte rok, ale už si to stále pýta peniaze, v poslednej dobe je to dosť často v servise... do domča sme vrazili dosť peňazí na darček, celkovo tie vianoce dosť stoja... a aby sme si my vymýšľali hovadiny pre seba, to je somarina, síce som chcela MP3 ku kočíkovaniu, ale tak budem si brať asi 10 ročného discmana 😀 budem vyzerať ako z minulosti 😀

len neviem, čo náročnej segre 😒

tilly
30. okt 2009

aru a to čo si robila 5,39 na mk??? 😲

tilly
30. okt 2009

ozaj, dnes som bola v ružinove na poradni a bola tam pani, ktorá má doma tri deti 6,4,2 roky a čaká trojčatá!!! počaté prirodzene 😲

akože, je to zázrak, ale hodila by som si to...

arusska
31. okt 2009

tilly no dnes o 2,53 pre zmenu 😀

tilly
31. okt 2009

nemôžeš spávať??? 😀

chruminka
31. okt 2009

ahojte tak my uz sme doma od stredy ,Kika bola po nas v nemocke,trosku som bola v strese,lebo predca len po sekcii hned sa starat o dve dvojkilove babetka ktore treba krmit a prebalovat kazde 2-2,5h a ktomu stale nam tam nedali pokoj doktory,ale vsak to vsetky poznate...som tam skoro skolabovala,od unavy a sestricky z novoredeneckeho boli niektore hrozne,ale boli tam aj take co mi velmi pomohli a zobrali jezibabule aspon na noc hore ku nim aby som sa vyspala ,lebo jezibabky trebalo krmit aj v noci kazde 2-2,5h.

Ale uz sme doma a konecne som sa dnes ukludnila a nasla si daky sistem doma,lebo prve dni doma som nevedela co mame kde zrazu taky velky priestor tri izby ked som zila vyse 3tyz.v jednej izbe na jednej posteli s jednym stolickom.
Vcera sme boli aj prvy krat u Adamcovej a mam dobry dojem
Von este moc nemozeme chodit kedze su take malilinke a musia mat velmi teplo (v nemocke ich obcas davali na vyhrievacie podlozky) tak doma kurime ako divy aj ich babusime.

Jarka chcela by som sa spytat na tu vasu postielku,viem ze sme sa dohodli ze v novom roku,ale keby ste ju uz nepotrebovali tak by sme ju odkupili ,spia sice v jednej postielke ,ale zisla by sa mi aj ta druha do obyvacky,lebo ich mam zatial na sedacke ,ale je to strasne nepohodlne.

Tilly ty ako?kedy sa chystas? 😉 ja som rada ze to mam uz za sebou

tilly
1. nov 2009

jeeeej, ahoj chrumi, ešte raz blahoželám k ježibabkám 😉

my sa zatiaľ nechystáme, máme ešte 9 dní, určite vydržíme 😉
vôbec sa na to neteším 😅

včera domčo zaspal v aute o šiestej a ťahal do rána do siedmej 😀

arusska
1. nov 2009

aj my tilly asi bol dobry den 😀

janetka
1. nov 2009

chrumi: super, blahozelam.. drz sa, rezim najdes do dvoch tyzdnov...aspon ja som hladala .o)
Tu postielku Ti mozem posunut, sice tam matka este obcas davam, pre moje pohodlie a potom ho prenasam, ale aspon je cas naucit ho uplne bez postielky...

tilly: trosku si oddychol 😉
Mne sa zasa matko budil

janetka
1. nov 2009

tilly: ale boli sme u beatkovcov vecer, mali narodky, tak sme tancovali jak za mladi..... skoro do rana ..stevo spal od jednej s detmi

tilly
1. nov 2009

jeeej, tak vam bolo super, take, ze tancovanie, to som uz teda dobre dlho nezazila...

idem dať dominika spať trošku, nech vydrží superstar večer, on to tak rád pozeráva... normálne ako pubiš 😀
a páči sa mu chodúr a dominika

chruminka
1. nov 2009

No dufam, ze ten rezim si najdem co najskor, lebo tato noc bola horor.

Jarka: Tak ako sa dohodneme s tou postielkou? Vedeli by ste nam to niekedy doviezt, lebo my nemame auto, jedine, zeby som poprosila Kiku 😅

janetka
1. nov 2009

chrumi: dovezieme ti to niekedy cez tyzden, ked pojdeme pre kubka, cca o 15.00, moze byt?

janetka
1. nov 2009

tilly: ja som tiez veru sto rokov netancovala na takeho tanecne, ze rihanna, shakira ... sak som to ani nepoznala 😉

chruminka
1. nov 2009

Jarka: Dakujeme. Moze byt, lebo aj Dodo je doma.
Napis mi cez IP presnu sumu v €, aby som prichystala peniazky.

angua27
1. nov 2009

jarka, ten vysávač som tiež obzerala v hračkárstve. mne sa to celkom páči, ale pre nedostatok priestoru, asi ho nekúpim. je to však v pohode darček podľa mňa. náš Maťko rád upratuje, takže je mu by sa to šiklo. 😉

no známosť, ako známosť. zatiaľ sme boli spolu iba raz, sme však v kontakte telefonicky a SMS. obaja pracovne straaaaaaašne vyťažený a nemáme moc čas na vzťah. ale to sme si všetko otvorene povedali, takže budú občasné stretká iba - večera, kino a možno... 😀 ale je to fajn chalan, veľmi galantný, milý, inteligentný. 😎

majusa
1. nov 2009

chruminka, vitaj a ešte raz srdečne gratulujem. Len chcem napísať, že ak si ten režim do 2 týždňov nenájdeš, tak si z toho veľkú hlavu nerob, pretože mne to trvalo asi mesiac. Ale ak manžel pomáha, tak je to na nezaplatenie. Hlavne pre prvorodičky. My sme na normálny režim nabehli asi pred týždňom. Doteraz bol každý deň iný. Ale baby sú nádherné, tak si ich užívajte 🙂

chruminka
2. nov 2009

Dobre ranko,tak mam nejaku pol hodku casu,detska obriadene prebalene napapane,spinkaju a ja som sa konecne dostala k ranajkam.Doda som poslala konecne vybavit rodne listy a poistenecke karticky,tak som zvedava kedy pride,lebo v radiu hlasia strasne zapchy pred luznou.

Kika daco mi uslo? 😅

Baby mi rezim asi tak lahko mat nebudeme ,ale aspon tato noc bola ok aj ked vcerajsi vecer bol hrozny vyse 3h mozno aj viac vrieskali na striedacku raz jedna raz druha a nevedeli sme co s nimi a co im je prebalene napapane,ale asi ich trapili bruska.Takze sme porusili vsetky moje zasady co som kedy mala ,nosenie sa na rukach a aj vo velkej posteli uz boli aj ked len na chvilku pomojkat sa,ja som pred polnocou odkvecla a neviem ako sa Dodovi podarilo utisit ich ale od polnoci do cca 3:30h bolo u nas ticho.

Musim dat na kona dake nove fotky ,len teraz neviem kam ich dodo ulozil a nemam tolko casu hladat ich tak ked pride a bude doma klud tak dame nove fotecky.

bezaz
2. nov 2009

ahojte
jeeej chrumi, vitaj domka 😀 no tie prve tyzdne boli aj u nas peklo, v podstate peklo to bolo donedavna, odkedy je ninka uz viac samostatna, tak sa da aj cosi doma stihnut.. si to neviem predstavit s dvoma babami, mas moje obr sympatie a drzanie palcov.. a system nemame doteraz 😅
keby si nieco potrebovala, kludne daj vediet, mozem pripadne pozicat satku, by si vyskusala, ci by to nepomohlo.. a pupik na bruska, u nas nastastie nebol problem..
inak teraz je asi nieco vo vzduchu, lebo aj u nas sa strasne zle spi, tuto noc tiez prerevala asi hodku, uz som myslela, ze ju odnesiem dedovi do obyvacky 😔

janne6969
2. nov 2009

Ahojte.
Chrumi vitaj doma 😀 No aj my sme mali zlu noc. Teda noc ani nie, ale zaspala skoro az o desiatej, co je u nas takmer nemozne. Vzdy uz o osmej spi 😒 A dnes uz zasa mrncanie. Vyvesam pradlo, napapame sa a ideme von, lebo toto ma zabija 🙄

tilly
2. nov 2009

chrumi, na nájdenie režimu máš 6 týždňov 😉 tých prvých 6t je najťažších, potom do troch mesiacov je to náročné, ale potom sa už detičkám ukludnia brušká, zvyknú si na svet a je to OK, potom to začne keď začnú zúbky 😅
najlepšie obdobie začne až po dvoch rokoch 😀

jo a je niečo vo vzduchu, dnes bude spln... to my sme vždy mali zlý spánok tak dve noci pred splnom + noc splnu + noc potom 😉

a kludne ich nos, oni to potrebujú 😉 veď ako dlho boli v brušku nosené, teraz si musia zvykať...

ja určite nosiť budem aj len tak na rukách, aj v mdc, teším sa 😀

bezaz
2. nov 2009

misi plz nepozicala by si mi nejake tie knihy na spravko? ako pomenili otazky, tak niektore veci ani netusim, co tam chu pocut 😝 aj proces aj hmota ☹

tilly
2. nov 2009

proces nemám, len hmotu, jasne, požičiam, po tretej pôjdem pre domča, tak ti ich môžem doniesť

bezaz
2. nov 2009

oki, ja sice idem ucit, ale svokor bude doma 😉

tilly
2. nov 2009

tak zajtra ráno po ceste do škôlky ti to donesiem 😉

arusska
2. nov 2009

bezi lutujem ta - to ucenie, akoze na nervy...

tilly
2. nov 2009

bože, dnes som nič nestihla urobiť... otras, keď je človek doma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre