Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
4. dec 2009

No ja by som isla, ale mozem len o tretej.

chruminka
4. dec 2009

ja mozem zasa ken okolo 16:00h lebo nam okolo 15:00 asi bude vychadzat papanie,ale to sa este moze trosku poposuvat,ale vidim to na tu 16:00h

bezaz
4. dec 2009

tak ja tam vyslem gabiku s ninkou 😉 ja mam to rodicko 😅

tilly
4. dec 2009

chrumi a teraz okolo obeda nejdete von? my by sme išli tak o cca 12/12.30

tilly
4. dec 2009

hmmm, zaś zaspal... dospáva nočnú tancovačku...

takže pôjdeme von tak o jednej a potom o tej štvrtej 😉

erika1983
4. dec 2009

ja sa tíez pridavam o 16:00 pred MU

chruminka
4. dec 2009

nam to teda vychadza na tu stvrtu.... teraz su sice najedene a mohli by sme vybehnut von,ale chcem pozehlit a povysavat (no neviem ci stihnem vsetko,lebo deti nejako nechcu spat)

janne6969
4. dec 2009

Tak si to uzite. My sme sa prave vratili. Boli sme na navsteve u kamaratky a potom este na jednej u svagrinky. Mala uz po ceste domov zalomila a teraz este spi 😉
Inac pekny vikend prajem a bohateho mikulasa 😀

tilly
4. dec 2009

ježišku, mikuláš... ja budem musieť niečo kúpiť do čižiem... aj domčovi aj starému... a kurnik... skočím zajtra doobeda niekam sem do obchodov... my pôjdeme tak cca. 15.30 z domu, možno skôr, lebo už sa budí harant, nevydrží mi potom tak dlho hore...

chruminka
4. dec 2009

tak ja som este ni c neurobila,najprv sa Alexia pokakala ,potom sa zasa viktoria precikala (moja chyba dala som im uz plienky c.2.) konecne som doobedovala a teraz mi tu viktoria skreci ,musim ju nosit,lebo nevie spat.

angua27
4. dec 2009

ahojte krásky,

tak to máte veselé s tými deťmi malinkými. ale bude dobre. 😉

jani, včera som Ťa videla niekam uháňať cez mesto s malou. okolo pol tretej, som bola v aute a uháňala som domov sa najesť, tak som sa nepristavila. 😔

ja, ako som sa včera tešila, že dnes budem večer sama, tak už mi malý chýba. a to som ho u dedkovcov nechávala pred dvanástou. som to ja, ale ťapa jedna. 😅 ale užije si tatina poriadne, dnes si zobral voľno, aby s ním mohol byť celé dva dni, keďže minulý víkend sa vôbec nevideli.

no nič, idem ešte niečo porobiť a okolo šiestej do mesta. 😉

bezaz
4. dec 2009

baby nejako zalao prsat, ci?
oriflamacky, je akcoska, ze sa da objednat z dvoch katalogov, c.16 a 17, kto by mal zaujem http://www.oriflame.sk/index.jhtml
a dieta dnes spalo az30minut, viac uz asi ani nebude 😝

janetka
4. dec 2009

ja cakam kazdu chvilku svokru, ale tak by som za vami dobehla, aspon v ramci rodinnej vychadzky

chruminka
4. dec 2009

no my sa ideme chystat pomalicky von musim ist aj tak este do DM

bezaz
4. dec 2009

tak ja malu asi nepustim von, sak to je pocko, ani psa von nevyzenies 😝 este ze sme boli vonku cez obed

tilly
4. dec 2009

nebola zas až taká kosa... ale ten mikuláš bol o ničoooom, otras

arusska
4. dec 2009

fakt? Co ste dostaliii?? Lizanku??? 😀 😀 😀

tilly
4. dec 2009

nič sme nedostali, odišli sme...

tilly
4. dec 2009

baby, nemáte niekto šatku na odskúšanie na požičanie?

bezaz
5. dec 2009

misi mame 😉 ale masm len sanamku, mala som aj elasticku, ta by sa ti lepsie hodila na aduska, ked je este taky mini..

chruminka
5. dec 2009

Tilly tusim si uz zufala,my sme rozmyslali tiez nad odskusanim satky,hlavne koli Viktorii,ale neviem ci by sa jej to pacilo
Vcerajsie nocne zaspavanie ,bol zasa horor,trvalo vyse dve hodiny a Viktoria nakoniec skoncila u nas v postely,lebo ja uz som na nu nemala nervy a uz ani silu.Zaujmave ze vo velkej postely sa ukludni a zaspi 😠

tilly
5. dec 2009

hej, už som na nervy, skúsim mu prehodiť deň s nocou, ale budem ho musieť ráno skoro zobudiť...

chrumi, ona cíti teba, miminká, aj keď nie sú dojčené potrebujú maminu, musia mať istotu a bezpečie, keď ti lepšie spí s tebou v posteli, tak ju tam nechaj, obe sa lepšie vyspíte 😉 a neboj, nezalahneš ju

tilly
5. dec 2009

bez, manducujeme, páči sa mu to 😉

bezaz
5. dec 2009

misi super 😉

majusa
5. dec 2009

ahojte,

tak my sme včerajšieho mikuláša ani nestihli, ja som bola v BA a manželovi sa nechcelo ísť v takom počasí von. No a dnes mi hovoril, že na 100 % je ten mikuláš dnes a nie včera. Že dnes o druhej na námesti. Tak sme tam došli a nič. Samozrejme,že zasa niečo nedočítal do konca. A keď sme sa vrátili domov, tak akurát bol mikuláš v našom vchode. Ale malá už mrnčala, tak sme im ani neotvorili. Na budúci rok už bude rozumnejšia. Ale zajtra majú byť nejakí na motorkách, tak na tých sa chystá všetkými desiatimi. to si určite nepomýlil 😠

... ináč, naša Viki odmietala šatku. Keď bola malinká, nechcela byť tvárou ku mne. Ale potom, keď bola väčšia, tak sme ju dali chrbtom k nám a to už bolo v pohode. Na to sa už tešila.

angua27
6. dec 2009

majusa, naši boli dnes na prechádzke s malým a zachytili ako už ten Mikuláš na motorke sa lúčil a odchádzal. Maťko mal s toho úžasný zážitok. 😀
včerajšie požiarnického mikuláša nestihol, bol ešte u svojho tata. ale možno to aj bolo dobre, keď sme sa večer rozprávali o tom, že v noci príde mikuláš, tak hovoril, že ho nechce. ale ráno sa tešil darčekom. 😉

tilly, super, že sa malému páči Manduca. 😉

Aďka, tilly má pravdu, ak sa Vikuške páči u vás v posteli, tak ju tam nechajte. 😉

tilly
6. dec 2009

my sme boli dnes prevetrať nové autíčko, sme ani kočík nemuseli skladať, decká mali vzadu kopec miesta, domčo videl krásne dopredu na cestu, super to bolo

janne6969
7. dec 2009

Ahojte. Tak konecne zasa doma.
Nechala som otvorene okno a ked sme vecer prisli, tak tu bolo ako v ruskej rozpravke. Ale uz je vykurene 😉

bezaz
7. dec 2009

cafte
jani mam na teba prosbu, v jednej rane mi zostal este stich, nemohla by si mi ho plz vybrat? ja si na to poriadne nevidim a peter je padafka, nechce mi to vybrat 😠
ozaj a zajtra ideme plavat do DS, dam potom referencie 😉

arusska
7. dec 2009

bezi dnes plati? Od 14,45???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre