Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
17. dec 2009

vo štvrtok má byť 13 stupňov 😀 takže lyžovať sa asi nebude...

chruminka
17. dec 2009

tilly aj ja sa dnes chystam k Ciernemu 😀 ,ale az tak po 13:30h ,lebo s detskami sa tam trepat nechcem...vsak som tam ani vytah nevidela,by som ani s tym bagrom nevysla hore 😝

janne6969
17. dec 2009

Tak vidim, ze pecenie je v plnom prude. Ja dnes chcem spravit linecke a cesto na medovnicky. Uvidim kedy mala zaspi, keby to stihla okolo osmej, tak mozno tie medovnicky aj upeciem.

tilly
17. dec 2009

a ako dlho tam budes? by sme si mohli vonku navzajom postrazit deti, ja ide len na chvilocku, len si dat potvrdit ten papier na socku, dokedy tam vlastne ma byt cierny?

chruminka
17. dec 2009

tilly on tam je az do 18:00h,ja ti maleho kludne postrazim,jezibaby ostavaju doma s dodom,pride skor z prace.

janetka
17. dec 2009

chrumi: je tam vytah, ja som tam chodila s kocikom
tilly: radsej ti da to nove ako golfa??

tilly
17. dec 2009

hej, šibe mu...

ak tam je do 18, tak tam skočím asi potom... ty tam ideš na 13.30? ved sa ozvem, keby som tam išla vtedy...

chruminka
17. dec 2009

baby tak u nas susedia prerabaju okna,od rana buchaju,trieskaju a teraz vrtali a moje deti spia ako zarezane 😅

chcem sa este raz spytat na CD s detskymi pesnickami ,lebo tie co mame tak mi uz lezu na nervy ,hra nam to dokola cely den a potrebujem uz zmenu! 😝 tak ak mozete na jeden den pozicat budem vdacna,napalime si to a na druhy den vratime.

jarka kde je tam vytah?Som ho dako nepostrehla,vsak hned vo vchode su prve schody este pred velkou chodbou ako je lekaren.

tilly vsak uvidis ako sa ti bude chciet,ja urcite pojdem hned poobede ked pride dodo domov ,lebo este potrebujeme ist aj na nakup,ale ked chces len to potvrdenie tak to ti da urcite sestricka medzi dverami aj mne to tak dali na kramaroch ani dnu som nemusela ist.

tilly
17. dec 2009

áno, to mi dá medzi dverami, to netrvá dlho... ak sa vytrepem z domu, lebo dnes som ako spomaleny film, tak ti donesiem aj tie cd, máme ich dosť a ešte mi jedno vianočné má prísť...

majusa
17. dec 2009

ahojte,

chrumi, ja mám jedno napálené viackrát - skleróza nebolí, len máš niektorých vecí viac 😀 . Je to od Podhradskej - MP3, viac albumov na jednom. Tak ak chceš, darujem ti to. Ak by si bola niekde vonku poobede, môžem ti to odovzdať

tilly
17. dec 2009

jarka, pôjdeš pred škôlkou do toho mesta? by som ťa zneužila, nepotrebujem odvoz, pôjdem pešo s kočíkom, len by som potrebovala malého na minútku postrážiť, aby som ho nemusela trepať hore do nemocnice, predsalen všade je kopec chorých ľudí... a potom budem potrebovať asi vybrať dominika, má len overal, čiže mu obliekanie nebude dlho trvať a vie sa obliecť sám...

janetka
17. dec 2009

tilly: pojdeme aj so stevom tak cca o 14.00, mozme ti adka v pohode pokocikovat v meste... a aj dominika vydvihnut... a ak chces, mozme ho aj autom zobrat k nam sa pohrat

tilly
17. dec 2009

super, ja si ho zoberiem domov, on ide rád pešo a potom si ho už dano zoberie, len by som ho potrebovala vyzdvihnúť a aďka postrážiť pred nemockou, to bude len minútka a on bude spinkať v kočíku 😉 zavolám ti, keď dorazím do mesta, vyrazím tak o pol tretej z domu, o trištvrte budem už určite v meste, môže byť tak?

chruminka
17. dec 2009

tak ja zasa nestiham,este som doma a obedujem,takze aj ja sa vysuchcem asi okolo pol tretej tretej 😅

tilly
17. dec 2009

aďko ešte spinká, tak ja neviem, kedy sa my vytrepeme z domu 😠 ten tiež spí vtedy, keď nemá...
doobeda som si chcela trošku zdriemnuť, čo ja cez deň neviem, akurát som trošku zachrápala a on sa zobudil, za to teraz chrápe od dvanástej 😖

tilly
17. dec 2009

uff, jarka, dik moc, vybavila som všetko čo som potrebovala, tak som rada 😉

chrumi, ako si dopadla?

arusska
17. dec 2009

bry den 🙂 tak my sme este stale v celku. Henta onaa ne a ne porodit. Ja uz mam z nej nocne mory... dufam ze to bude skoro, lebo dnes uz mame termin 😒

tilly
17. dec 2009

chudiatko, to aj psici prenasaju?

janetka
17. dec 2009

tilly: v pohode, bola to mila prechadzka so stevom... aj na buduce 😉

erika1983
17. dec 2009

ahojte
tak nam sa vratil soplik, mali sme hroznu noc, celu sme presoplili a prekychali no hruuuza
neviem preco sa nam to vratilo 😢

tilly
17. dec 2009

môžte si to zopakovať 😀 spravte si tretie 😀 možno by to už bola baba, keď sa to už prelomilo a tuto vedla bude baba...

erika, juj, nepríjemné, rýchlo sa vyliečte

😉

janne6969
17. dec 2009

Tak hlasim, ze linecke a medovnicky napecene. Zajtra este ozdobim a potom este slane a mam hotovo. To nam dvom staci 😉

erika1983
17. dec 2009

baby ja asi budem musiet este raz piect ja zerem vsetko co vidim, 😒 urobila som suhajdy a uz polovicu nemam, a to som ich len sama jedla
a ja teda sladke nemusim

majusa
17. dec 2009

erika, žeby to niečo znamenalo? 😀

chrumi, pozerala som fotky, čo si sem nahodila a ježibabky sú nááááááádherne. Malinké krásne.

bezaz
18. dec 2009

jejda chrumi, male cicusky su uzasne, teraz ta posledna fotka 😵 sa mi zda, ze su viac na doda, ci? 😉

chruminka
18. dec 2009

dobre ranko ,tak u Dr. som dopadla tak ze papam tabletky na zastavenie toho krvacania a toho 30.12. idem na kontrolu

inac dnesne rano jedno stych chaotickych...sme sa prebalovali Alexia ocikala postielku v obyvke po krmeni sa Viktoria pogrcala ale tak ze som ju musela prezliect a aby som si nemyslela ze uz mozem ist konecne ranajkovat tak sa Alexia pre istotu zasa dosrala...ale nastastie tak inteligentne ze to bolo len v plienke,clovek skoro dve hodky nic ine nerobi len beha okolo deti respektive upratuje a cisti po nich...potvorky malinke,teraz uz konecne zasa driemkaju 😝

Bezi no na koho su tak to tazko povedat niekto tvrdi ze Viki je na Doda a Alex na mna ale dakedy sa zasa zda opacne ,asi su take pomiesane,uvidime neskor.

Erika 😵 !!!

chruminka
18. dec 2009

majusa vsak aj tvoja babula je aka velika a tie copiky 😵

o Ninke ani nehovorim to uz je riadna velka jezibabulka 😉 krasne fotecky

ale zvysok dako zanedbava fotky nikde nic nove,Tilly ani Adka neda do albumiku ☹

tilly
18. dec 2009

mne sa nechce ani fotiť, ani fotky znenšovať a albumy tu mám plné... všetky zaujímavé fotky hádžem na fcb...

tilly
18. dec 2009

jarka, hoď pls recept na tie medvedie labky, vieš tie, čo sme robili vtedy...

arusska
18. dec 2009

ahojte, tak dnes mame porodny den. Zatial sa narodil Asslan, Aaron a Aischa uvidime, dufam ze sme este neskoncili 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre