Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
1. feb 2008

ahojte tak sme tu

vcera som skoro cely den upratovala tak som sem ani nestihla prísť a vobec som ani nevarila len som si objednala pizzu a na veceru som uvarila cesetoviny a to som mala aj na obed a teraz poobede som si kupila v meste bagetku 😅 a na vecer budeme mat buchty na pare a cez vikend nemam ani ponatia co budem varit 😀

chruminka super fotecka to ja ako keby tvoje babo 🙂))
aj my mame skype tak kto chce nech sa ozve popiseme 😀

chruminka
1. feb 2008

ahoj Erika.....a ako ta najdem na skype napis IP

janetka
1. feb 2008

erika, aruska: tak dnes ste nas vymakli pri tom obediku.. sme robili sojovu svieckovu s knedlou 😉 to nam tak vidno az do kuchyne? 😉 ja tiez posledne dva dni akosi nestiham, furt kmitam, zajtra dojdu na navstevu brat s fraj a aj moji rodicia, a zostanu do nedele...
dnes sme boli v tej skolke na veternej a relativne to vyzera nadejne, tak uvidime... riaditelka bola velmi mila. Este sme bola poobede vonku s obomi, potom zas len kubko s bicyklom, a taaak ma boli hlava, ze pijem kavu z "vajdlinka".

erika1983
1. feb 2008

no janetka vymakli sme ta poriadne vidno ti do kuchyne ale nevadi my sme ti len zavideli 😀 😀 😀 ze sme vonku a ty v teple vo vnutry 😀 😀 😀

ja tiez mam nahlasene navstevy bo je zajtra eriky uz som napiekla aj muffiny a pagace a este nieco musim daco tiez rychle poradte daco dobre

od muzika som uz dostala obrovitansku kyticu ze som ledva nasla tak vazu je tam 9 ruzy ale tych velkych potom 1 strelicia a 7 orchidei no sa vytiahol 😀 😀 😀

a tiez Danko mi dal kyticu a aj gabika mi dala krasnu modru fialku ja som totiz blazon do kvetov uz ich pomaly nemam kde davat 😀 😅

bezaz
1. feb 2008

erika ja robim take tie pizzky z listkoveho cesta, je to super rychlo a malo roboty a strasne to vsetkym chuti.. 🙂

erika1983
1. feb 2008

bez tie robim aj ja ale mali sme ich minuly tyzden chcela som nieco kremove

janetka
1. feb 2008

bezaz: presne tie som chcela poradit erike, ja zoberiem jedno listkove a z polky urobim pizzky a z polky sladke satocky a je to 😉
erika: ste mali zaklopkat.. mozno by som otvorila, heheh, aj som chcela za vami vybehnut, ale uz ked ste boli za zakrutou, tak som nechcela zmatkovat...
manzelik sa teda vytiahol, pekne od neho. Ja mam tiez rada kvety, v garzonke mi vzdy vsetko skapalo, ale tuna v domceku sa im dari, tak moj manzel vie, ze ked mam sviatok, tak nie rezanu kyticu, ale kochlikovu a najradsej mam sukulenty.

janetka
1. feb 2008

erika: kremove?? mam super recept na Oblizprst.... ale je dlhyyy..chces?

janetka
1. feb 2008

tilly: no co je dnes vecer s tym "opijasom" u Teba???

janetka
1. feb 2008

tak ked nic, tak ja idem do hajan... dobru noc a pekny vikend vam zelam 😎

erika1983
1. feb 2008

uz tu asi nie si co janetka keby nahodou tak posli recept na ten obliz prst 🙂

bezaz
1. feb 2008

erika ked chces nieco ine, ja to riesim mrazenou strudlou z lidla.. je strasne dobra, maju makovu, tvarohovu a jablkovu.. 😉

erika1983
1. feb 2008

fiha to som este bez nevidela
pocuj a ty nemas skype alebo icq???

janetka
2. feb 2008

erika: takze cesto: 20 dkg hladkej muky, 20 dkg praskoveho cukru, 4 vajcia, 1 dc vody, 1 dc oleja,1 vanilinovy cukor, 1 prasok do peciva, kakao podla chuti, vsetko vymixujes spolu a das na plech upiect.
plnka: pol litra mlieka, 4 lyzice hladkej muky, 4 zltka, vsetko spolu uvarit na kasu, nechas vychladnut, a primiesas do toho 15 dkg cukru, vanilkovy cukor a jedno male maslo klasicke. Je to dost sladke, tak ja davam obcas menej cukru, ochutnaj to, strasne je dobra ta plnka, maly ju rad vylizuje. A tiez muku .. daj plne polievkove lyzice, aby to potom netieklo dole, tak to musi byt take hustejsie ako puding. Tu hmotu vylejes na to vychladnute cesto. a potom navrch das slahacku a posypes grankom.. a kazdy si len prst oblizne ake je to mnam.. vzdy s tym zozeniem uspech..tak skus, fakt dobrotka

janetka
2. feb 2008

inak vsetko robim v mixeri, takze je to sup sup

janetka
2. feb 2008

erika: VSETKO NAJ k meninam, vela zdravicka, babatiek a splnenych snov... 😵

janetka
2. feb 2008

bezaz: ja som prave teraz kupila mrazenu jablkovo skoricovu strudlu v tescu, tak to chcem vyskusat, mali akciu 1+1 no nekup to 😀

janetka
2. feb 2008

baby, ja vam dam skype... potom to tu budete flakat... aj ja mam skype, ale dost nerada cez to telefonujem,r adsej pisem

erika1983
2. feb 2008

janetka dakujem
😀 😀 😀

janetka
2. feb 2008

erika: ides na to??
ja some ste v tescu kupila original Fajitas a netusila som,z e v tom je aj koreniaca zmas a aj salsa... stalo to asi 90 korun, tak som len kuracie hodila na olivovy olej, + paprika a pridala tu zmes a obed pre navstevu hotovy.. mali aj buritos, ale to som zavahala nejak, nevadi kupim na buduce..
mam velmi rada mexicku kuchynu, a tie fajitas a buritos su uz urobene, len sa hodia do mikrovlnky na minutku... tak vyskusajte, teda este dnes vam podam recenzie od hosti 😀

bezaz
2. feb 2008

jej erika, vsetko naj k meninam.. 😀
janet no aj v kauflaci maju, je to rychlo upecene a vsetky navstevy ju strasne chvalia..

erika1983
2. feb 2008

bez dakujem
😀

tilly
3. feb 2008

ahojte,

bez, ako? už je lepšie? závrate prešli? alebo???... 😀

janetka, spíte? pôjdete von? ja domča dnes nedám spať, ešte sme neobedovali, jemu sa ešte spať nechce, tak pôjdeme radšej večer skôr spať, zajtra ideme všetci spolu kjasnym čejvenym autom do BA, tak nech skôr vstaneme, keď sa zobudíte, prezvoň ma, my budeme určite vonku, ja si pôjdem trošku zaskákať, ak bude takéto krásne počko, tak budem do leta zase cica 😀

bezaz
3. feb 2008

tilly hej, teraz mi je zase blbo od zaludka 😅
co s tym bytom? mas nieco v ponuke? 😉

tilly
3. feb 2008

jaaaj, ten byt, nemám teraz žiadny byt v ponuke, len pár domčekov tu v okolí, jeden činžiak v starom meste a pár priemyselných pozemkov...

a kedy máš mať ms?

bezaz
3. feb 2008

tilly next week.. v piatok som uz mala depku, lebo vsetko nasvedcovalo tomu, ze uz je to tu, ale zatial sa nic nedeje.. no ved uvidime 😒

tilly
3. feb 2008

jaj, no to je ešte skoro testovať,ale ja som mala dostať v sobotu na budúci týždeň a už mám aj po 😝 ☹
zajtra idem k doktorke, najprv k endokrinologičke, potom ku gyne...

tilly
3. feb 2008

ozaj, kto to chcel vedieť cenu autosedačky ferarri? 9-18 kg 159 E 😉

erika1983
3. feb 2008

ahojte tak ja mam chvilu casu moje dve deti spinkaju a ja som uz vsetko prichystala pre navstevu este sa mi do robi kolienko udene a budeme chalovat, cely den som sa nezastavila 😒 a to pecienie som vyriesila tou strudlou z lidla takze uz to je hotov ale som to uz aj skoro cele zjedla 😅 , a este som musela dorabat pagaciky lebo muzik sa vecer ddo nich pustil a uz rano nebol ani jeden 😅 🙄
bez dufam ze to bude znak prichodu babetka, myslim tie zavrate drzime palceky 😀 😀 😀
tilly to mas poriadne nabity program na zajtra 😀 😀 😀

tilly
3. feb 2008

erika a ešte idem ukázať jednej babe kočík a samozrejme musím ísť do robotky a na kjasnom čejvenom sa ide meniť olej... a to chem byť doma za svetla, aby sme išli von 😀
moje decko ešte chrápe, kurnik, zas ho budem do 11. uspávať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre