Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
11. mar 2008

ahojte, ako ste sa krasne rozkecali 😀

tilly
11. mar 2008

nie, mám hnedé vlasy 😀

chrumi ahoj, no ja pomaly končím, ideme von, kúpili sme malému bicyklík, tak sa idem vyjedovať

chruminka
11. mar 2008

ja uz tiez pomalicky padam s robotky....tento tyzden mam dlhu ☹ ale vyho da je ze od 16:30h mame odblokovane stranky.... 😝

chruminka
11. mar 2008

tilly vsak aj mne sa zdalo ze to mas dost blede 😨

tilly
11. mar 2008

chrumi, nie, mám tmavé 😉

tak sme boli na tej salse, sranda bola, ale moc sme sa nezapotili, takže aerobic vyhráva 😀

bezaz
12. mar 2008

tilly no teda, ze by som mala saleni zraku s tou blond? asi hej 😕
ja som vcera vecer spokojne kolikovala.. ozi baby zbehle matky, nedate nejaky recept na kminovy odvar?

janne6969
12. mar 2008

Dobre ranko. Takze to latino nic moc? Nevadi. Aspon mi nieje luto, ze som tam nebola.
Tilly ja mam zasa chutky prefarbit sa na hnedo. Ale nejko mi chyba odvaha 😅

tilly
12. mar 2008

latino bolo dobre, ale je to lepšie so svojim chlapom, síce sa tam tí muži striedali, ale aj tak bolo málo chlapov, tak som robila chlapa ja, aj tak som tam bola najvyššia 😀
ale sranda bola, len to nie je na chudnutie, to je tak na zabavenie a možno naučiť sa trošku hýbať, je to skôr pre kočky, čo ešte chodia na diskošky, čo u nás už nehrozíííí

janne6969
12. mar 2008

To ako ze sme na to uz stare? Ja sa citim mlado 😉
No uvidim, Buduci utorok sice niesom doma, ale potom hadam vybehnem. Ci to je zasa velka noc? No uvidime.
A boli tam aj chlapi? No to si neviem predstavit, ze by som na toto prehovorila toho mojho 😀

tilly
12. mar 2008

boli tam aj chlapi, ja som toho svojho prehovorila, ale len pod podmienkou, že pôjde aj kamoškin muž a ten určite nepôjde 😀 (čo ten môj určite dobre vie 😀

janne6969
12. mar 2008

No mne je jasne, ze aj ten moj by hodil tiez nejaku nesplnitelnu podmienku. Ale radsej mu ani nepoviem, ze tam su cudzi chlapi. Alebo mu to poviem a prave preto bude chciet ist? No uvidime.

triminka
12. mar 2008

ahojte samorincanky🙂 viem,ze sa to sem moc nehodi,ale o 2tyzdne ideme kupit psika. viete mi poradit dobreho veterinara/ku v samorine?
dakujem

janne6969
12. mar 2008

No ja poznam len toho co je na Pomlejskej. Ale ten je myslim si ze dobry.

triminka
12. mar 2008

a mas na neho telefonne cislo?

tilly
12. mar 2008

triminka, za billou, taký zelený plot je taká zlatá doktorka, ale je tam len 17 - 19 hod a je ooooveľa lacnejšia ako ten na pomlejskej, okrem toho ten na pomlejskej má vždy plno...
a akého havinka si idete kúpiť?

janne, tam sa partneri striedajú, tak mu môžeš povedať, že si zatancuje s mladučkými pipkami a určite pôjde 😀

triminka
12. mar 2008

dakujem tilly....ideme kupit cinskeho chocholateho psika🙂 uz 4roky po nom tuzim...inak to bude fenka mia🙂

janne6969
12. mar 2008

Fenka? Tak to potom bude mat aj deticky 😉 Mozno aj ja by som si mala kupit nejakeho havinka.

tilly
12. mar 2008

jeee, no to je zlaté, jedna kočka tu takého má

tilly
12. mar 2008

jeee trimi, dala si si ju do albumu, krásnučká je

triminka
12. mar 2008

tilly , ano, videla som uz takeho havina v samorine.velmi pekny,len som tu babu len raz stretla,tak som sa jej nestihla popytat,ci bude mat malinke....miu ideme zobrat do ciech

bezaz
12. mar 2008

trim uz sa tesim, ako tu bude vystekavat 😀

chruminka
12. mar 2008

ahojte, vidim ze sa tu pomenili fotecky...... 😀
super take jarne svadobne 😵

triminka
12. mar 2008

bezaz, nem boj, este budes chodit vencit🙂

tilly
12. mar 2008

triminka, niet nad susedov, ktorí ti vyvenčia psíka 😀

inak, ten náš bol včera 4 hodiny pred zmrzlinou zaviazaný, zdrhol susede 😀 potom ho zobrali policajti 😀 😀

tilly
13. mar 2008

haloooooooooooo

janetka
13. mar 2008

tu sooom
to bolo zas dnes pocko

janetka
13. mar 2008

tilly: mne sa zda, ze mit en pas troska pomohol na to brusino moje velke, ze mat o trocha stiahlo

tilly
14. mar 2008

heeeej? 😀 aj s gabikou sme sa smiali, že sú jej zrazu nejaké volné rifle v páse 😀 mne nepomohol, stále mám bachor

ideme po obede k našim, teraz je domčo v škôlke a potom ho vyberieme a ideme, fuj, sa mi nechce, zas budem počúvať samé pindy, ale na budúci týždeň už idemeeeeeeeeeeee 😀

janne6969
14. mar 2008

Ahojte baby. Juj taka som znicena. Konecne je vikend. V pondelok pojdem cvicit. Hadam sa s niektorymi stretnem 😀

tilly
15. mar 2008

janne, ja by som chcela tiež, ale už nekričím, že naisto idem, lebo vždy, keď poviem, že ja určite idem, tak mi do toho niečo skočí 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre