Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
3. aug 2008

gabi vo stvrtok sme uz v praze 😅
jarka pekny program, my sme vo viedenskej zoo este neboli, ale vraj je hrozne pekna 🙂

tilly
3. aug 2008

ahojte kočky, tak my sme už zas v šamoríne 😖 😢 periem o 106 😝

aruska1
3. aug 2008

bezi tak ty pridi zajtra ak mas cas a budes doma sama 😵

a ostatni ak budete mat cas tak ten stvrtok 🙂

aruska1
3. aug 2008

neviem ci vies bezi ako sa k nam dostanes, sme cislo domu 595, a je to trochu dalej ako ked prides k janetke - vlastne mozes ist po tej ulici (jak ma zahradu) az na konec - na konci sa toci ulica do prava a potom prejdes krizovatku a prvy dom na lavej strane sme my - nemame zvoncek tak cinkni 😀

janetka
3. aug 2008

bez: ja rusim to utornajsie kupko, lebo mam toho jaksi vela a dojdu dve kolegyne blahozelat, aj kubkovi, aj mne a iny termin sme nenasli, nakolko ta jedna v stredu ide mimo...

inak v zoo bolo super, ale som totalne odrovnana, unavena, potom sme sli do krcmy, potom este k susedom a uz ani nevidim....

arus: zatial rodina mlci, tak ten stvrtok planujeme dobehnuti...ale asik dojdeme len my, ako to vidim 😉

tilly
3. aug 2008

janetka, ešte tam vznikla horlivá diskusia o chorvátsku posledný augustový týždeň 😀 😀 😀 😀

kurnik, ja chcem ísť na dovčuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aruska1
4. aug 2008

joj my ideme vyberat last minute 15teho tak sa tesikam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janetka
4. aug 2008

tilly: asik som nejaka cudna, ale mne sa nescee ist na dovcu, ked tak jedine INSOTEL 😉 si ma nainfikovala

bezaz
4. aug 2008

gabi my sme este v ZA, prihlasujeme to nove swista 😉
ja by som sla na dofcu k moru hned, ale stacit mi bude aj praha 😵

tilly
4. aug 2008

ja neviem, zas keď zrovnám tú krétu s tým insotelom, tak to zas až taký zázrak nie je, akože je to tam na úrovni, super a tak, ale keď porovnám dve dovolenky, tak keby sme išli aj na krétu s našimi, že by sme mali od domča pokoj, tak by to bolo za jedno, len kréta cca o 30tis lacnejšia... 😉 hlavne na tej menorke nebola taká super pláž, ale insotel na malorke a ibize a formentere má vlastnú pieskovú pláž, preto by som išla radšej tam, lebo chodiť 300 -500 m na pláž v takom teple sa ti nechce a bazén máš aj doma...

ja by som ešte išla k moru... hneď ako sme pristávali som hovorila danovi, že ešte niekam chcem ísť... aj keď to má byť len chorvátsko...

bezaz
4. aug 2008

miska a vydrzalo ti nadsenie pre snazenie a manzela "skoro" bez chyb? 😉

janne6969
4. aug 2008

Ahojte damy.
Ja som vcera chytila strasny prievan na ocka, tak dnes len tak mrknem. Vidim, zze Tilly sa uspesne vratila. Super. Zuzi ako si dopadla na tom cukre?

tilly
4. aug 2008

ja nemám nadšenie pre snaženie, ja druhé dieťa nechcem, úprimne, keby mi to niekto priniesol odkojené, dvojročné, čo nepotrebuje plienky a vie rozprávať, tak OK, ale nechce sa mi byť celé noci hore a nechcem byť tehotná...

a manžel je asi ešte zotrvačnosťou OK 😀

bezaz
4. aug 2008

jani teda 😲 nasa mila teta doki mi len vypisala listocek a musim ist do ruzinova do nemocky, kde mi povedia, ci este test alebo rovno diabetolog 😒
tilly ale ale, mam ti skopirovat tvoj prispevok spred asi 10dni? 😉

tilly
4. aug 2008

bez myslíš toto? "no, ale ak si vsimnete moj pas, tak tam mam snz moj stary {teraz vobec nie frflos, ale pozorny manzel a tatinko, tato dovolenka, to je zazrak} sa skratka rozhodol, ze ma zacne hnat po dokrotoch" to tillyman sa rozhodol, že chce, ja moc nechcem, ale ako poznám rozhodnutia svojho muža, ja môžem chcieť koľko chcem a nezadarí sa a keď si on povie, že chce, tak to vyjde, aj keby som bola úplne neplodná...

janne6969
4. aug 2008

Boze Tilly to je teda 😕 Ja som tiez vzdy vravela, ze si kupim hotove a cierne. Napokon sa mi to mozno aj splni 😅

aruska1
4. aug 2008

jezis baby - to je horko 😝
idem pobalit a ideme za lubkou pozriet Oscara - ak sa Dany zobudi tak vyrazame - inak uz vacsinou spime len raz denne - tak zlate dobre stare casy ked sme spali 2x denne 😢 dufam ze este zopar krat sa to podari...

erika1983
4. aug 2008

ahojte tak tilly vitaj
jarka dohodneme sa ja pojdem na dovcu namiesto teba a ty dojdes za man do roboty 😀 😀 😀
ako ste dorazili vcera?
My sme potom este isli do velkej paky na rybku
Gabi kedy dame stretko nedobehnete niekedy do mesta okolo pol piatej mohli by sme isst niekam na ihrisko s detmi co ty na to????

janetka
4. aug 2008

my sme sa teraz vratili zvonka ... uf, dufam, ze som kubka unavila a zaspi...
erika: my sme tiez este skoncili v krcme na kofole .. jakubko "plavbu" lodou prespal.. bolo stastie, ze sa ta kompa tocila, aj tak je zazrak, ze nieco take sa prevadzkuje vobec
janne: to aj moj muz mal take chvilky, ze si adoptujeme este cernosske dievcatko 😉

chruminka
4. aug 2008

tilly vitaj.
No nam mozno ani nic ine nezostane ako maly cernosko 😅

aruska1
4. aug 2008

tilly DOMINIKOVI vsetko naj naj naj k meninkam 😵 😵 😵 😵 😵 hlavne stasnych a zamilovanych rodicov 😀

aruska1
4. aug 2008

erika OK, mozeme niekedy
ked tak rozmyslam tak zajtra ma Ivko volno a ide po doktoroch tak nemozem, v stredu mi ma prist poobede kamoska z Luznej, vo stvrtok mozeme 😀 ale mozete kludne aj k nam prist s Frederikou ak stihnete, malí sa budu pancovat v bazeniku 😵

janetka
4. aug 2008

tilly: ozaj, sme ani dnes spolu neboli,t ak tiez vsetko naj dominikovi a potom este zablahozelame osobne

tilly
4. aug 2008

ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme, domčo je ešte stále hore, spal do šiestej... v stredu ho chcem dať k našim do piatku, ale asi to neprežijem 😀

angua27
5. aug 2008

tilly, dodatočne všetko najlepšie Domčovi. ako ste oslavovali? 😀

tilly
5. aug 2008

angua, ďakujeme

to čooo je za počasieee??? 😠

majusa
5. aug 2008

ahojte šamorínčanky, viete mi prosím vás pomôcť? Objednala som si šaty a trošičku nesplnili to, na čom sme sa dohodli a šaty mi došli neupravené podľa mojich mier. Kde by mi to mohli v Šamoríne pozrieť a opraviť. 😉 . Ďakujem

beznadejna
5. aug 2008

ahojte
tak tilly už ma dovolenku za sebou.bože ale to ubehlo 😖

majusa baby ti určite poradia ak tu bude ja som tu dá sa povedať nová od januára 😀 ale myslím že som tu videla niekde nejakú opravu odevov ale ani za ten svet si teraz neviem spomenuť 😝

bezaz
5. aug 2008

majusa akurat ma napadlo, uprava odevov je hned na pesej zone na poschodi nad papiernictvom.. vchadza sa tam zboku, ako predavaju vino

erika1983
5. aug 2008

Ahojte
no tu opravu odevov viem aj ja len nad tym papiernictvom a este je sice aj vedla obchodu co je to pumukli, to je tam kde je aj lekaren na rohu, obchod s rybami ta nemocnicna budova
no mi ideme zajtra baby na pohreb co zastrelili toho agenta pri leviciach to bol mojho muza najlepsi kamarat a aj spoluziak z policajnej akademie, no je to hrozne moj muz to velmi preziva hruuuuza
tilly gratulujeme aj my domcovi
ja som zase na skoleni v bratislave 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre