Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
9. apr 2008

ja vo štvrtok tiež nemôžem, nemám stráženie pre malého...

zo školskej je vchod, úplne posledný vchod zo zadu... je tam také parkovisko... neviem ako by som ti to...

janne6969
9. apr 2008

To parkovisko viem, kde je. Vsak buduci utorok Ti napisem a by si mi tam pripadne nejako pomohla ak pojdes 😉

tilly
9. apr 2008

jasne 😉

arusi, návod na použitie našej ulice 😀

ak si chcete občas niečo vypiť a poklábosiť, čosi pozisťovať o našej štvrti, tak treba chodiť 17.00 - 20.00/21.00 (cez týždeň, cez víkend celý deň 😀 )
ak chcete mať romantickú prechádzku a nechcete byť otravovaní, tak po 21.00 😀 😀 😀 😀 😀
ja viem, sme strašní, ale včera sa zaháňala depka jednej susedy, dnes sa zaháňala moja depka, tak to potom takto dopadne, občas mám strach, že keby išla okolo americká sociálka, tak nám poberú harantov 😅

chruminka
10. apr 2008

Tilly na akej to vlastne byvate ulici? 😀

chruminka
10. apr 2008

A inac tilly ak by si dakedy surne potrebovala poostrazit vecer maleho tak ja sa dobrovolne bezplatne ponukam 🙂 ....mam tiez skoro 3 rocneho krsneho syna 😉

erika1983
10. apr 2008

ahojte babule
ako sa mate???
uz sme doma tak mozno zajtra dojdem do mliecna kedy chodite poobede von???, Dufam ze bude este krasne ako dne skoro cely den sme boli vonku bola to parada mala behala za detickami, bola strasne zlata 😀

tilly
10. apr 2008

chrumi, my tu nemáme ulice 😀 a stráženie beriem 😀

erika, budeme tak do jednej vonku a potom okolo piatej 😉 super počko je, tak sme potom dosť dlho vonku 😉

erika1983
11. apr 2008

no uvidim lebo dnes sa mi zahlasil manzel ze pride skor domov tak to potom musim brat ale mozno prideme s nim 😅

tilly
11. apr 2008

erika, v pohode, okolo piatej už budeme vonku

janne6969
11. apr 2008

Zasa budete mat ulicovicu?
Ked je tak krasne, aj Vam zavidim, ze nemusite byt v praci 😅

tilly
11. apr 2008

janne, to my máme vždy 😀 len čakám na deň, keď to bude bez vína alebo nejakého toho destilátu...

mne sa dnes do práce nechcelo, ale mala by som ísť niečo vybaviť, ale strašne sa mi nechce, čakám na šéfa č. 2, aby našťartoval gril, mám naložené mäsko a už začínam byť hladná

tilly
11. apr 2008

janetka, neprehnali sme to trošku???

erika, dobre ste došli? my sme sa dostali domov o 21.30 😀

ale dobre bolo

bezaz
12. apr 2008

teda baby, vy v kuse zurujete 😀
a mne je v kuse zle 😝

tilly
12. apr 2008

bezi, mne bolo do 19 tt a potom ma dva týždne brutálne bolela hlava 😀 a až skoro do pôrodu ma každé ráno pri umývaní zubov naplo... dúfam, že tebe to prejde skôr, ale hovorí sa, že ak ti je zle, tak to znamená zdravé tehotenstvo 😉 (aspoň sa tým môžeš utešovať)

inak k tomu menu, teraz som pozerala tvoj pas, pre dievčatko je najkrajšie ninka 😉

erika1983
13. apr 2008

no caute
tilly dosli sme v pohode malu som okupala a potom isla hnesd spat 😉

bez neboj vydrz oplati sa ti to potom si budes uzivat babo ale som pocula ze ked grckas budes mat chalana ale to sa len tak hovori, a naozaj uz vies co to bude ???? ale este asi nie co 😅

tilly
14. apr 2008

bez, kedy máš ďalšiu štátnicu? a čo máš?

juuuj, ja mám nejakú jarnú únavu spojenú so strašnou lenivosťou a depkou 😢

eji
14. apr 2008

vcera sme boli na najlepsiej zmrzke v samorine, som sa uuplne supovala, v tej malej ulicke sa tocil bus a premavka uuplne zaseknuta a pred tym tam asi 100ciganov kukalo

bezaz
14. apr 2008

tilly tak dik, ja pevne verim, ze nacatim druheho trimestra sa to skonci...
erika este nevieme, sme malinkiiii
dalsia statnica 24.4. - trest

tilly
14. apr 2008

bez, neboj, to prejde 😉

eji, hej, tu u nás je výborná zmrzka, chodí sa sem zo širokého okolia 😉 v lete z nej až jazyk štípe 😀 v tej uličke bývajú iné chaosy cez leto, už to asi začína

janne6969
15. apr 2008

Dobre ranko. Aj ked nieje velmi pekne. Ja som sa dnes tolko vynervacila na ceste do prace. Okrem toho, ze mi to trvalo rovnu hodinu, som takmer 10 kret rozbila auto. To bola katastrofa, co dnes bolo na cestach. Zajtra idem pekne autobusom. Si sadnem a povezem sa.

tilly
15. apr 2008

janne, čo sa dialo? prečo to bolo také divoké? či je to tak každé ráno? inak, kebyže pracujem v centre, tak chodím autobusom, vysadnem rovno na nivách a som v robote... moja mama chodieva k nám autobusom a hovorí, že sú nové a dobré a je to OK...

otrasné počko zas dnes a zajtra má byť ešte horšie, ideme von, kým neleje

janne6969
15. apr 2008

No ja neviem co sa dialo. Isla som len o 5 miut neskorsie ako zvykneme a uz mi to trvalo o pol hodinu dlhsie. Iste pojdem zajtra autobusom. Su pohodlne a dobre.

bezaz
15. apr 2008

jani pripojis sa k petrikovi? 😉

janne6969
15. apr 2008

Veru. Asi ano. Ja na to nemam rano nervy. A samej sa mi to ani neoplati.

tilly
15. apr 2008

bez, tvoj muž chodí busom?

chruminka
15. apr 2008

aj my chodime busom.....lebo auto nemame 😀 ,ale ja robim v centre takze tak ako pise Tilly vysadnem na nivach a potom peso do centra....,ale ked chodim teraz na 8.00 su neuveritelne zapchy takze uz vyse tyzdna chodim v poctate na 8.30h 😎

bezaz
15. apr 2008

tilly hej, ved nema vodicak 😅

tilly
15. apr 2008

bezi, ja som myslela, že chodíte spolu, že ho vozíš 😀 dobre to má vymyslené, on autobusom a jeho žena autom 😀

janne6969
16. apr 2008

Ahojte. Aj ja som dnes isla tym autobusom. No zajtra to zasa vidim na auto. Dnes to bola hotova katastrofa.

bezaz
16. apr 2008

tilly ale nie, som teraz doma na PN, som neschopna pracovat koli tym nevolnostiam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre