Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
5. mar 2009

jarka velmi dobrea 😀
beznadejna no ja este na 100% neviem ci dve ale podla vysky toho HCG sa tak zda a kedze som vobec nekrvacala tak su tam este asi obe.Ale viac budem vediet o 3 tyzdne po UTZ.

angua27
5. mar 2009

beznadejna - drahy-nedrahy? to neviem posúdiť. potrebujeme ho predať, aby ma ex mohol vyplatiť, aby mohol vyplatiť hypotéku a začať aj svoj vlastný život, ak mu niečo zostane. 😎

chrum - čo ja viem, veštiareň? to by ma zase asi neuživilo. či si založím živnosť "Spravím vám účtovníctvo a ešte k tomu aj vyveštím." to by bolo vtipnééééé.

janne6969
6. mar 2009

Dobre ranko Samko. Aj ked teda take onicom uprsane 😅

balambi
6. mar 2009

Dobreee rankoooo, veru, take počasie, že sa človeku ani z postielky nechce...
tilly a chruminka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, nech je všetko v poriadku a krásne rastiete 🙂 🙂 🙂
angua aj mne by si mohla prosím vyveštiť...? 😀

beznadejna
6. mar 2009

dobre ranko,,,
angua 😀 tak potom hej ,no ale nieco aj jemu nechaj.
no a taketo pocasie hlasia aj na buduci tyzden to zas budu povodnove stupne stupat 🙂
chruminka tak drzime palce nech su tam dve 😉
a tvoj co na to hovori?

janne6969
6. mar 2009

Babulky a kde sme vsetky? Ste sa utopili?

tilly
6. mar 2009

ešte raz všetkým ďakujem 😉

chrumi, no jasne, budeme spolu kočíkovať, ja neviem aké mám hcg, u lekára som ešte nebola, pôjdem až tak za týždeň, možno až ten ďalší týždeň... času dosť... aj tak teraz ešte nič neuvidí... tebe hcg pekne stúpa, to je dobré znamenie

😉

sme boli dnes zas v gyori, v stavebninách, na jednom vozíku (prívesnom, naplnenom tovarom) sme ušetrili 7 tis... dobré, nie? inak sme nič nekúpili, len sme boli v centre na takom zapekanom hríbovom chlebíku, mňam a v potravinách

chruminka
7. mar 2009

tilly a ako sa citis? Lebo ja uplne normalne,akoby nic,tak som prekvapena...som myslela ze mi bude zle,ze budem grckat.....a zatial nic,tak to by mohlo ostat cely cas takto 😀

moncsi7
7. mar 2009

tilly, kde v győri si jedla ten zapekaný chlebík??? dám si aj ja v pondelok 🙂

bezaz
7. mar 2009

chrumi v 6tt je este skoro na grckanie.. len bud rada, ze ti je dobre 😀
my sme dnes boli na nakupe v mosoni, paradicka 😵

tilly
8. mar 2009

chrumi, času dosť na grckanie, to začína tak v 8 tt... takže ja na to čakám, ak bude všetko OK, tak určite grcať budem... už teraz mám celú hubu napuchnutú, hlavne teda jazyk a krvácajú mi ďasná pri umývaní, toto som mala aj pri domčovi... a pleť mám ešte horšiu ako obvykle

moncsi, v takom komunistickom obchodnom dome v centre, volá sa to skála, tam na treťom poschodí za kuframi a kabelkami je také bistro, už aspoň 20 rokov tam majú to isté, aj tie čašníčky sú tam inventár 😀

bez a čo ste nakúpili? potraviny?

bezaz
8. mar 2009

miska hej, potraviny, vybrali sme sa dost neskoro, tak sme tesco len prebehli, chceli sme ist aj do aldi, ale tam sme uz nestihli.. aspon sme to omrkli.. inak niektore regaly uplne vymetene, slovac bola na nakupoch v sobotu 😀

angua27
8. mar 2009

tilly, chrumi, tak vám prajem, aby vás blinkanie obišlo. ja som to našťastie nezažila, ale viem si predstaviť, že to nie je nič príjemnéééého. tilly a berieš aj nejaké vitamíniky pre tehuľky, možno by Ti to pomohlo s tými ďasnami. 😉

tilly
9. mar 2009

bez, preto nerada chodím do rakúska v sobotu, lebo je tam strašne veľa slovákov a zle sa nakupuje, my sme boli v piatok nakúpiť v maďarsku a dnes išiel muž do hainburgu ešte podokupovať potraviny, u nás sa neoplatí kúpiť absolútne nič...

angu, dík, s tou faktúrou sme sa s danom ešte nedohodli, dnes mu to hodím, čo ti má všetko napísať a večer ti to pošlem, beriem pregnium a pri domčovi som brala calibrum babyplan a v tomto mi to nepomáha, kúpim si tú zubnú pastu, aby mi nevypadali zuby 😅

erika1983
9. mar 2009

Ahojte
tak maminy len sa drzkajte a veru aby vas to blikanie obislo. 🙂
no my sme mali hroznu noc mala bola hore od 3 a zaspala okolo pol 5 a ja som zaspala skoro do roboti.
neviem ako mam malu odnaucit aby k nam chodila vecer do postele. poradte ak viete lebo ja som uz zufala 🙄

janne6969
9. mar 2009

Ahojte.
Tak Erika v tomto Ti neporadim. Mozno az tak o rok o dva 😉
Ja som dnes taka znicena v praci. Budem robit len pracu z mojej fiktivnej praxe 🙂 A to je vsetko, viac nezvladnem.

tilly
9. mar 2009

erika, v tomto ti tiež neporadím, domčo spí s nami, oni vyhodia skôr mňa, ako by mal ísť domčo do svojej izby 😅 😔 tatino ho nedá preč, ale aj mne by chýbal...

tiež mi toto počko nepridáva, za chvilku začnem depkošiť, robiť sa mi nechce, aj keď tu mám dve zmluvy rozrobené, inzeráty by som mala urobiť, maily popísať, no komu sa chce... a učiť sa mi vôbec nechce, neviem, čo s tým občanom, ale zas vykakať sa na to úplne nechcem, ja neviem...

janne6969
9. mar 2009

Mna ten London uplne vystavil 😔 Ani ta sprava z praxe mi nejako nejde ☹ Mam uz 2 strany, ale jedna je titulna 😵 Hadam do tej stvrtej sa nieco podari.

erika1983
9. mar 2009

no tak aj mna to pocasie strsne nici som hotova do nicoho sa mi nechce pustit , som strasne leniva
tilly tak vy uz asi dnes na ten aerobic nedojdete co ?

bezaz
9. mar 2009

cafte micuse
nam asi idu zuby, mraucime a nervacime cely den, ma aj trosku teplotku.. ideme dnes do poradne na ockovanie, tak uvidim, co povie dokina
jani kedy ides do uk? ci uz si bola? nejako nie som v obraze

janne6969
9. mar 2009

Zuzi vcera sme sa vratili. Bolo supis. Krasne pocko, nie ako tu ☹

tilly
9. mar 2009

erika, ja aj uvažujem, že ak bude všetko OK, tak by som chodila, len na zostavu, neskákala by som a posilovala by som len riť, ale najprv chcem mať všetko OK od doktora...

ozaj baby, neviem, či ste niekto pozerali včera lampáreň, ale bola tam "naša" miniškôlka a takáto reakcia je zo strany majiteľky 😀

REAKCIA:
JE AZ NEUVERITELNE AKE POTVORY MOZU EXISTOVAT KTORE SA NABAZIA NA CUDZOM NESTASTI PISEM O MATKACH KTORE SEM PRISPELI A PRISPIEVALI ESTE SKOR NEZ SA NIECO UDIALO...ZACNEM PEKNE PO PORIADKU. SOM MAMA A KED BOLO MOJE DIETA MALE, MALA SOM PROBLEM S UMIESTNENIM. MUSELA SOM TO RIESIT OPATROVATELKAMI, KTORA MA OKRADALA O OSOBNE VECI AKO OBLECENIE, PRETELEFONOVAVALA MI UCTY A BOHVIE CO SA DIALO KED SOM NEBOLA DOMA. NESKOR SOM DALA DIETA DO SKOLKY KDE SA O NEHO TEDA MOC NESTARALI A PRETOZE POTREBOVALO SPECIALNU STRAVU , OSTALA SOM S NIM DOMA..PO VLASTNYCH SKUSENOSTIACH SOM SA ROZHODLA ZE SA POSTARAM O INE DETI A TAK BUDEM DOMA. MALA SOM NAJPRV JEDNO, POTOM DVE, TRI A STYRI.. STARALA SOM SA O NE A NEBOL ZIADNY PROBLEM. Z OKOLIA VIEM ZE TO TAK ROBIA AJ INE ZENY TAK JA SOM SA ROZHODLA ZE JA TO BUDEM ROBIT OFICIALNE..ISLA SOM NA URAD KDE SOM SA PYTALA NA POVOLENIE, PYTALI SA KDE TO BUDEM ROBIT A POVEDALA SOM DOMA. PORADILI MI AKU ZIVNOST ZALOZIT S AKYM PREDMETOM. O DETI SOM SA STARALA SAMA, CHODILA NAKUPOVAT, MUSELA SOM STIHAT SEBA, UTLACOVALA SOM SA V POLKE JEDNEJ IZBY ABY DRUHE DETI MALI PRIESTOR NA HRANIE A SPANIE. KED SOM ZISTILA ZE TO SAMA NEZVLADNEM NASLA SOM SI KOCKU NA VYPOMOC. TREBALO IST AJ VYBAVIT NIECO, NIEKTO MUSEL OSTAT S DETMI. 4 DETI JE MALO, ALE VEDELA SOM ZE KED ICH ZOPAR ESTE PRIBUDNE TAK BUDEM MOCT UTIAHNUT VYPLATU A INE NAKLADY. DLHO TO TAK NEBOLO AZ POTOM SOM MALA PAR ZAUJEMKYN.KTO VIDI V TOMTO BIZNIS VELICE SA MYLI PRETOZE PRACA S LUDMI JE TA NAJHORSIA, ALE JA SOM SI KUSLA VELMI VELA KRAT DO JAZYKA A SNAZILA SA KAZDEMU VYJST V USTRETI. DUFALA SOM ZE JEDNEHO DBNA MA TATO PRACA BUDE AJ ZIVIT. POZICALA SOM SI PENIAZE NA ZAKLADNE POTREBY, RODICIA CO MI ZAPLATILI KUPILA SOM RAZ SMYKLAVKU, RAZ POTREBY, COKOLVEK, HNED SOM TO VRAZILA SPAT DO DETI. KED PRIBUDLI DALSIE DETI (MALA SOM ICH NAJVIAC MALA SOM NA KRKU TRI ZENSKE CO MI VYPOMAHALI A JA SOM IM PLATILA 100SK NA HODINU. PRI VYPOCTE 6-8 DETI X 8400,-SK A VYPLATACH OKOLO 35TISIC VAM MUSI BYT JASNE ZE TOTO NEBOL ZAROBOK!! NAKLADY NA AUTO, BENZIN, VECI OKOLO TOHO, VSETKO CO SOM MALA SOM DAVALA SPAT A DUFALA V LEPSI ZACIATOK!
NASKYTLA SA MI PRILEZITOST OTVORIT ZARIADENIE V SAMORINE, PAR MAMICIEK ODTIALTO PRISLI ZA MNOU DO BA OSOBNE CI NIECO NEMOZEM OTVORIT U NICH.. JA SOM TO TEDA SKUSILA. NASLA SOM DO PRENAJMU 4 BYT , POZICALA SI PENIAZE NA NAJOM, ZADLZILA SA NA DALSICH HRACKACH A VYBAVENI LEN ABY DETI MALI. NAKLADY NA CESTU, DENNODENNE LIETANIE MEDZI DVOMA ZARIADENIAMI MI UBERALI SIL, ALE POVEDALA SOM SI ZE TO VYDRZIM. SNAD JEDNEHO DNA BUDE LEPSIE.
NASLA SOM TAM MIESTU UCITELKU KTORA PO MESIACI OCHORELA A JA V NATLAKOCH CO DALEJ SOM SA S NOU POHADALA TAK POVEDALA ZE NENASTUPI..TYMTO SA TO VLASTNE CELE ZACALO...RODICIA KTORI DALI KU MNEDETI MI VIDELI AZ DO VLASTNEJ TASKY, BOLA SOM K NIM FEROVA, ROZPRAVALA SOM IM UPLNE VSETKO. VEDELI AKO SA DETI BUDU STRAVOVAT A NEBOL ZIADNY PROBLEM. AZ DO TOHO DNA KEDY PANI UCITELKA OCHORELA. TYZDEN UBEHOL, PRESLI SVIATKY A KED DETI MALI NASTUPIT NEPRISIEL NIK.. ZA MOJIM CHRBTOM SA DOHODLI VZAJOMNE SPOLOCNE ODIST (VSETCI SU Z JEDNEHO MALEHO MESTECKA TAKZE SA POZNAJU) A MNE OSTALO NA KRKU PRAZDNY BYT A ZIADNE PENIAZE. ODISLI 8. JANUARA ATO SOM RATALA ZE DO 15TEHO MAJU ZAPLATIT ZA DIETA ABY SOM JA MOHLA DALEJ PLATIT. LENZE KED MI NEZAPLATILI, JA SOM TIEZ NEMALA Z COHO.
POVEDZTE ESTE MI ZAVIDITE? PRISLA SOM KVOLI VAM O AUTO, KTORYM SOM VOZILA AJ VASE DETI DOMOV AK BOLO TREBA, NEMALA SOM KDE BYVAT, BYVALA SOM PO PODNAJMOCH, STRESOVALA VLASTNE DIETA, KTOREHO MAMA VIAC SA STARALA O VASE DETI! aUTO MI VZALA LEASINGOVA SPOLOCNOST. CLOVEK KTORY MI TVRDIL ZE MI POMOZE S PENIAZMI A BIZNISOM A ZE BUDE MOJ SPOLOCNIK, VYKLUL SA Z NEHO SIALENEC KTORY SI NESTAL ZA SVOJIM SLOVOM A STAL SA Z NEHO LEN VYDIERAC. DAVALI STE SEM FAKTY ZE ZARIADENIE V BA NEFUNGUJE, KED SAMORIN NEBOL A LUDIA SA V STRACHU NA MNA ZACALI OBRACAT ZE IDU RADSEJ PREC. POSKODILI STE MI MOJ SUKROMNY ZIVOT, PRACU, VZALI STE MI POSLEDNE! ZACALI STE MA VYDIERAT, ZE MAM VAM VRATIT PENIAZE, ALE ZA CO???? DOHODA ZNELA ZE BUDETE K NAM CHODIT A NIE ZE PO DVOCH MESIACOCH SA OBJAVITE VO DVERACH ZE NAVAL PRACHY A MY ZASE POJDEME!!!! KEBY VASE DETICKY CHODILI NIC BY SA NEBOLO STALO. ROZBURILI STE TU VOJNU, JASNE ZE JE VAS VIAC VED V JEDNOTE JE SILA, JA SA BRANIT MOZEM LEN TAKTO! BOHUZIAL ZIVNOST BOLA NA MNA, TAK SOM SI TO CELE ZLIZLA JA.
DALSIA VYCHYTRALKYNA V PODOBE UCITELKY V BA MI ZA CHRBTOM ODVIEDLA DETI A JA SOM PRISLA RANO A NIKDE NIKTO. Z COHO SOM MALA ZAPLATIT VECI KED SOM ZRAZU NEMALA PRACU? LUTUJEM SKUTOCNE LUTUJEM ZE SOM NEPRACOVALA AKO ZAMESTNANEC , ZE SOM SA NECHALA TAKTO ZLOMIT, ZE SOM VOBEC NIECO CHCELA UROBIT PRE LUDI...
JA SOM SKUTOCNE PRISLA O VSETKO. NA ZAKLADE DLHOV KTORE MI NARASTLI NA NEHORAZNU SUMU, PRISLA SOM O ZDRAVIE, PRIATELOV(SKUTOCNE PRIATELKY MAM DVE A TIE MI OSTALI) A HLAVNE SOM RPISLA AJ O BUDUCNOST!!!!!!! DAKUJEM VAM!! MYSLITE SI ZE TOTO MI STALO ZA TYCH PAR TISIC CO VAM UDAJNE DLZIM? VED NEMAM SOM SI NEMOHLA PLATIT ANI ZDRAVOTNE POISTENIE! NEBOLO Z COHO. VSETKO ISLO NASPAT. KEBY SOM ICH MALA DALA BY SOM VAM ICH AJ KED BY SOM VAM ICH NEDLZILA LEN NECH MAM POKOJ!! ANO PAR RODICOM DLZIM PENIAZE. DALI DOREDU A ICH DETI NENASTUPILI ALE TO BOLA INICIATIVA Z ICH STRANY A JA SOM TAKETO NIECO NECAKALA.. (ALE NIELEN MNE ALE AJ PANI VYCYHTRALEJ UCITELKE, KTORA SA ZASOBILA MOJOU PECIATKOU A PYTALA PENIAZE OD RODICOV V HOTOVOSTI AKOZE ZA MNA..ZE SOM JEJ TO NARIADILA. POTOM SI VZALA SVOJE PENIAZE A PO DVOCH MESIACOCH SOM ZISTILA ZE NEMAM UZ NIC..V ZARIADENIACH OSTALI NEJAKE VECI, MNE NEOSTALO NIC.
SOM PO AUTOHAVARII A VASIMI PRISPEVKAMI O MNE, KTORE NEBOLI PRAVDIVE, ALE VY STE CHCELI DOSIAHNUT SVOJE, TAK STE ZACALI TAKYMTO SPOSOBOM NA MNA TLACIT, STE AJ DOSIAHLI..

CO MI CHCETE ESTE ZOBRAT??
NIELENZE STE UBLIZILI MNE ALE ZAROVEN MOJEJ RODINE, AJ MNE AKO MATKE, KTORA MILUJE SVOJE DIETA!!!!!!

MOZNO SA VAM TO RAZ VRATI..MOZNO TIEZ NIEKTO UBLIZI VAM A VASIM DETOM.. NEPRAJEM VAM TO..ALE AZ KED PREZIJETE TAKUTO SKAZU CELEHO VASEHO ZIVOTA, SI POVIETE ZE NA PENIAZE SA MOZETE VYKASLAT.

AK MATE ESTE ,KUSOK LUDSKOSTI PROSIM VAS NECHAJTE MNA AJ MOJU RODINU NA POKOJI..ZNICILI STE MA DOST.. A TYM CO DLZIM, AKO FIRME MAQITA, SVOJE DLHY SI SPLATIM.. LEN BOHUZIAL NEVIEM POVEDAT KEDY..
PRISAHAM ZE SOM NETUSILA ZE TO NEBUDEM MAT Z COHO ZAPLATIT.
DUFALA SOM TOTIZ V DOBRO LUDI A NADEJ ZE BUDEM MAT DETI A PRIJEM..

HLBOKO SOM SA MYLILA...

erika1983
10. mar 2009

ahojte
jezis tilly ty si to nejak prehnala 😀 nie???
Dnes krasne svieti slniečko už som tak rada uz sa tesim na leto 🙂

bezaz
10. mar 2009

tilly nie, ta "teta" 😵

tilly
10. mar 2009

bez, keď si už tu, tak ťa zneužijem, nemáš náhodou OSP?
alebo aspoň občana proces? úplne ideálne vypracované otázky?

tilly
10. mar 2009

hej, normálne mi tej tety prišlo ľúto, keď som to čítala... keby som nevedela, kto to je...

bezaz
10. mar 2009

tilly nieco mam, musim pohladat.. vypracovane otazky.. ale napr na proces som sa dost ucila aj zo zakona

tilly
10. mar 2009

ja práve zákon nemám, teda OSP...

beznadejna
10. mar 2009

nepozerali ste vcera niekto nahodou zamena manzeliek
to bol aky idiot tej jednej
som teda nadavala 😀

janne6969
10. mar 2009

Ja som to pozerala len v prestavke. Ktoreho myslis? Jeden bol tusim riaditel, ci nieco v skole, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre