Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
17. mar 2009

jani, neboj, ja sa na to tiež spolieham 😀

už ste sa asi doslnili, tu už pršíííí 😠 😠 😠 😠 😠

lujzik
17. mar 2009

Ahojte!Nie je tu náhodou aj niekto bližšie k DS?V tom Šamoríne ste super partička 😎 ,len tu to akosi nefunguje... 🙄

tilly
17. mar 2009

kira je tuším z trnávky, či sa mi to len zdalo? 😅

lujzik
17. mar 2009

No neviem presne kde to je,ale zistíme 😎

anet7
17. mar 2009

jééj, tilly ! ano, ano, ano 🙂 si ma dobre vystopovala, to ja by som podla "tilly" vobec netusila 🙂 a co to tu citam, ze v novembri cakate babatko ? gratulujem, wow ! no, s tymi aktivitami asi budem musiet chodit do BA , no, co uz ked nic blizsie asi fakt neni... a odkial ten nick "tilly"?

inak ja mam taku skusenost co sa tyka statnic s bruskom - mojej kamaratketo velmi pomohlo, ona mala termin statnic cca vtedy ked porod, a naplanovala si to tak,ze spravila statnice a tusim hned o 2 dni isla na cisarsky. jej kamoska-spoluziacka vsetkym povedala,ze ma uz termin,ze musi ist hned prva a pomohlo to 🙂

tilly
18. mar 2009

nooo, ešte o tom moc ľudí nevie...
nick tilly je z jedného talianskeho seriálu 😉

uvidíme, či mi to pomôže, nespolieham sa, u nás sú také svine tí skúšajúci...

v šamoríne je materské centrum, ale trošku staršie detičky tam chodia, tak okolo roka...

erika1983
18. mar 2009

ahojte babizne co nove ?????
zase je hnusne pocasie .-(
nic sa mi zase nechce hruza

janetka
18. mar 2009

erika: dnes sme boli v MC a brutaal naval tam bol....
a vraj je cely KD vypredany na podhradsku...

erika1983
19. mar 2009

no ahojte
no to so pocula ze vcera v MC bol naval aj to ze to je vsetko vypredane tak sa uz tesim na ten plny kultrak 🙂
vcera sme sa tak smiali na detoch zo susedou pustili sme im pesnicky a oni tancovali jak diabli uz sa tesim na dnes co budu robit 🙂
tak vecer baby

anet7
19. mar 2009

ahojte ! tilly kedy mas tie statnice? asi v maji, ze? na PF UK? ak v maji,tak to ti este nebude moc vidiet brusko, jedine,ze by si to nechala na september 🙂 ok, tak nebudem zatial ani andrei hovorit, hej? 😎 to materske centrum v samorine je kde? pisete nieco o kulturaku,kde to tam je? kedy ste tam zacali chodit? ked mal maly rok ci uz skor? dnes sme boli u Dr. s malym, uz ma 7,2 kg a 63 cm, rastie ako z vody 🙂 alebo z mliecka?? 😅
a baby vy chodite niekam cvicit - tu nablizku? ci tiez vsetko len do BA ?
tak zatial sa majte ! a Tilly niekedy sa mozeme stretnut na kafe v samorine alebo pridi ku nam,ked budes mat cas? ale ty tusim uz znova pracujes,ze? tak asi nemas moc casu a etse aj skola...chvalabohu,ze ju mam za sebou, neviem akoby som to teraz s malym zvladala...

tilly
19. mar 2009

u nás je to tak, že vo februári máme obhajoby, to mám úspešne za sebou, teraz v pondelok mám jednu štátnicu, v apríli druhú a v máji tretiu... na tú pondelňajšiu nejdem, nič neviem...

dnes sme mali v kulturáku podhradskú s čanakym 😉 asi všetci tam boli

do toho MC sa oplatí ísť, keď je dieťa trošku väčšie, minimálne aby bol lezúň 😀

cvičiť sa tu dá v squash centre na veternej ul. a v titi, ale to squash je lepšie, väčšie... cvičí sa tuším teraz už každý deň

jasné, stretnúť sa môžme, chodím síce do roboty, ale nemám takú strikntú robotu, že tam musím trčať každý deň celý deň 😀

tilly
20. mar 2009

halooo, kdeže steee?

ja som práve odovzdala dominika našim, je mi smutnooo, on chce byť až do nedele... potvora, úplne ma odpísal, zatvoril dvere na aute, že maminka ahoooj, ja chcem ísť babine a chcem tam byť dlho... no koniec...

janne6969
20. mar 2009

Tilly to je vdacnost, tie deti, co?
Ja si idem na dve hodky zdriemnut a 16.25 mi ide autobusos do Blavy. Idem predsa na to cvicenie. Minuly tyzden som to nejako prespala 🙂

arusska
20. mar 2009

ahojte, ako sa vam pacilo vcera v kulturaku????

podla mna to bolo dobre dezorganizovane, teda neviem ale ten natresk deti na podiu a vsetky mamicka pri podiu tak to bolo trosku odveci... ale co uz aspon trochu zmeny.

tilly ja som bola v 7mesiaci ked som statnicovala na spravku s bruskom a TRT mi to pomohlo, sice som spravila ale podla mna vobec nebrali ohlad na to ze som tehu.

bez diky, lebo ja som behala ohladom cistiarne uz tyzden s muzovym sakom a oblekom...

arusska
20. mar 2009

BTW uz mame internet takze sa tu ukazem castejsie 😀 😀 😀 😀

tilly
21. mar 2009

aru, ved toho sa bojim, ze mi to nepomoze a skor pohorsi...

no uvidime...

arusska
21. mar 2009

ahojte, ahojte, boli ste uz volit??? my sme si spravili peknu prechadzku. Maly dnes zaspal Ivovi v aute doobeda tak poobede nespal, o pol hodinu ho dam asi spat lebo uz je umrncany - aaaa mozeme si s muzom spravit romanticky vecer.

tilly neboj, zvladnes to, ved uz tolko sme toho v tej skole prezili a nejake tie statnice nam to predsa nepokazia - uz len tie stoja pred tebou, mna to vsetko caka o rok - a vobec sa mi nechce ani diplomovku zacat a nieto ucit - nastastie mam uz len poslednych 6 skusok...

inak som sa zasa dala na dietu - uz treti den - boze je to kriticke, zacinam mysliet len na JEDLO 😀 😀 😀 😀

tilly
23. mar 2009

čo jeeee??? kde ste?

janne6969
23. mar 2009

Ahojte. Mna odfuklo, ked som isla do obchodu 😵
Idem varit obed, lebo uz som priserne hladna 😅

tilly
23. mar 2009

ja som si istá, že pri mojej váhe ma tak ľahko neodfúkne 😀

ja som mala veeeľmi príjemné ráno, vlastne sa to len zhoršuje... ráno som sa zobudila s totálnou bolesťou hrdla, teraz ma už bolí aj hlava, do toho je mi celodenne na grc a cítim sa ako po opici už asi týždeň...

erika1983
23. mar 2009

ahojte babizne
gabi drzim palce aby si vydrzala
tilly to sa ty uz zacinaju nevolnosti 😝 nezavidim
janne a to si uz doma????
ja som v robote ale strasne sa mi nechce tu byt ale drzima pri zivote ze v apríli budem mat dovolenku tak si oddychnem 🙂

janne6969
23. mar 2009

Erika uz som na dovolenke.
Veru Tilly, tak uz ti to pomalicky zacina.
Obedik uz bude za 10 minut, tak sa konecne napapkam 😝

bezaz
23. mar 2009

caveste ja mam pre istotu herpes v nose, takze beham s ruskou po byte, mala sa na mna tvari, ze som cudzia, no proste naladicka 😝

janetka
23. mar 2009

ja mam maleho na terase a strazim kocik, aby ho neodfuklo, nenormalne fuka 😝

janetka
23. mar 2009

miska, v tomto pripade je dobre, ze je ti na grc... 😉

janetka
23. mar 2009

baby, zajtra je v squash centre od 18-00 do 19.00 cvicenie bodyforming pre zaciatocnikov? nechcete niektora ist? ja by som sla

bezaz
23. mar 2009

jarka ja by som isla radsej na ten squash.. hadam by to peto tu hodku vydrzal 😉

tilly
23. mar 2009

ale mňa bolí hrdlo aj hlava... idem si domov ľahnúť...

chruminka
23. mar 2009

tilly ten poopicny stav poznam fuj 😝 a stale sa zhorsuje a zhorsuje

bezaz
23. mar 2009

heh zeby to na vas uz doslo? ja v 8tt som uz lezala v nemocke na infuzkach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre