Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
21. aug 2009

ok 11:30h

janne6969
21. aug 2009

Baby tak ja nepridem. Musela som ist do banky a mala bude za pol hodinu papat.
Ma nejaky posunuty rezim. Ale snad sa napravi.

chruminka
21. aug 2009

jani vsetko najlepsie a najkrajsie k meninkam 🙂 vela zdravicka,stasticka a lasky.....

janne6969
21. aug 2009

Dakujem 😀

tilly
23. aug 2009

halooo, žijete? 😀

bezaz
23. aug 2009

misi ani neee.. kedy dobehnes pre toho obcana?

janne6969
23. aug 2009

Ahojte.
My zijeme 😉 Sme zasa u nzasich, ale vecer prideme domov. Miska prosim Ta ake su rozmery podorysu Vasho domceka? Hladam nejaky projekt, ktory by sa mi vmestil na pozemok a mal veeeeeelku garaz.

tilly
23. aug 2009

jani, ktorý domček myslíš, lebo ten, v ktorom bývame má veeeľkú garáž a k tým čo staviame robíme veľkú garáž... každopádne tu sú oba projekty:
http://prodom.sk/?p=projekty&project=206&PHPSES... v takomto byvame

http://prodom.sk/?p=projekty&project=77&PHPSESS... + http://prodom.sk/?p=projekty&project=321&PHPSES... staviame

kurnik, aby som tie domy ani nepozerala, lebo by som hneď stavala 😀

http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=a... táto má super vyriešenú garáž, to by sme mohli mať aj obe autá v garáži... a mala by som kam dať všetky odrážadlá a kočíky 😀

http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=g...

bez, keby môžem? 😉 už som z toho zúfalá, mám len 5 týždňov a s tehudemenciou by som potrebovala tak 4 krát viac času...

bezaz
23. aug 2009

misi uz sme doma, buduci tyzden ideme zajtra poobede do poradne a v stredu ku zubarke, inak by sme mali byt tu, takze zavolaj
adi, janka mam pre vas nachystane nejake veci pre baby, tak sa zastavte tiez 😉

janne6969
23. aug 2009

Miska ten v ktorom byvate. Ale muzovi sa nepaci, takze asi nic ☹
Bez stavim sa, uz mam tie tvoje veci poprane a pozehlene, tak to prinesiem na vymenu 😀

angua27
23. aug 2009

aj my žijeme. babuľky, čo bolo včera v meste? som myslela, že niekoho uškrtím, pred 22 ohňostroj. som sa bála, aby malého nezobudil, ale našťastie nie. 😔

jani, som sa Ti ani neozvala, lebo sme v piatok nakoniec boli poobede na kupku a dnes sme lemrovali doma. a zajtra a utorok a štvrtok idem do práce a v stredu pol dňa budeme preč, ale v stredu by sme mohli dať stretko. kedy chodíte von? keď budem vedieť, kedy ideme na návštevu, tak by som Ti napísala SMS. 😎

janetka
24. aug 2009

kika: ved boli oslavy Stefana uhorskeho 😉 ako kazdy rok 😉
stretko by sme mohli dat aj niektory den u nas.... porozmyslam ktory a dam vam vediet

chruminka
24. aug 2009

zuzi ja mozem hoci kedy okren stvrtka tak daj vediet kedy to tebe vyhovuje a donesiem ti uz aj peniazky

my sme boli v sobotu podvecer pozriet v meste,ale nic moc,tri stanky s pitim jedlom (len ciganska ) a jeden s hovadinami pre deti,Dodo si kupil cigansku a skoncili sme nakoniec v podkove na pivku...a ohnostroj sme videli trosku aj od nas s bytu

beznadejna
24. aug 2009

ahojte
mna teda ten ohnostroj zobudil 😀
este som sa pytala co to bucha
chruminka ako vzdy tri stanky a staci 😀

janne6969
24. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Kika mne je jedno kedy.
Ze oslavy? No a my sme tu zasa neboli....

tilly
24. aug 2009

jani, nám sa tiež nepáčil na začiatku, ani sme o ňom neuvažovali, ale potom sme si pozreli vnútornú dispozíciu a tá spĺňala všetko, čo sme chceli a zvonku sme urobili kozmetické úpravy, hlavne strašne veľa spravilo spojenie garáží a dom vyzerá úplne inak... a hlavne sa teším, že týchto domov nie je tak veľa, takže to vôbec nevyzerá ako tuctový katalógový barák...

my sme ohňostroj videli z DL z cesty 😀

angua27
24. aug 2009

janet, dík za objasnenie. minulý rok si to nepamätám a pár rokov predtým som tu nebývala, tak neviem. ale teda ma to riadne vytočilo, ešte že sa fakt malý nezobudil. 😎

ja som tiež za stretko, ale my môžeme len piatok. podľa nás sa však neriaďte. a jani v stredu poobede sme free, kedy chodíte na prechádzky, že by sme mohli ísť spolu. 🙂

janetka
24. aug 2009

som za stvrtok, alebo piatok....

chruminka
24. aug 2009

baby tak dnes alebo zajtra by mal dorazit nas kocik-bager 😀 .....sa tak tesim

janetka
24. aug 2009

angua: to bolo zo srandy, ani ja som netusila, az mi suseda o pol desiatej volala, aby sme sli k nim na vinko, ze o 21.50 bude velky ohnostroj.... 😎

angua27
24. aug 2009

janet 😀 😎

tilly
24. aug 2009

chrumi 😀

ja som dnes ešte nič neurobila, teda okrem raňajok... sme sa zobudili o desiatej, potom sme sa ledva vytrepali do billy, nakúpiť, potom sme sa o dvanástej naraňajkovali a teraz sa hráme, ale pôjdeme trošku von a potom sa okúpať, je mi nejako teplo 😀

janetka
24. aug 2009

chrumi: naloz babiky a dojdi pokocikovat 😀 😀

janne6969
24. aug 2009

Kika kedykolvek 😉
Chrumi alebo naloz kocura a chod na prechadzku 😀

chruminka
24. aug 2009

este ho nemame doma,dnes ho posielali takze pride az zajtra 😠
My nemame doma ziadne babiky,vsak naco ked budeme mat dve zive 😀 a kocur=macka 😉 by sa vozit nedala ona je mala svina ,ked bude kocik zaparkovany urcite sa do neho natrepe,ale ako nahle by sa pohol uz by zdrhla...
ale nebojte este sa nakocikujem dost,aj si budete mat moznost vyskusat 😀 ,len Jarka bude musiet pre nas branku viac pootvorit ako pre Zuzku s Ninkou 😵

arusska
24. aug 2009

jeej bude stretko? Fajn tesim sa ak sa teda mozeme pridat..

erika1983
24. aug 2009

ahojte
tak ja som zase bez malej ☹
jane co idete stavat??? a kde???
mi idemme tiez prerabat u nasich taky starsi dom

janetka
24. aug 2009

chrumi: stevo ju bude musiet premazat 😉 😉
arus: jasne, dame piatok?
erika: fiha, a chcete sa tam potom prestahovat?

bezaz
24. aug 2009

caveste tak piatok sa hodi aj nam, vo stvrtok sa chystame kupat do AT, snad nam vyjde pocko

janne6969
24. aug 2009

No ja v piatok hadam budem stihat. Maju mi prist svokrovci, tak chcem nieco upiect. Aj ked neviem naco, ked nikdy si nic nedaju, ale aspon nam zostane 🙂
Erika ideme postavit domcek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre