Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
13. okt 2009

hmm, pozerám na fcb segrine fotky, čo priebežne posiela... je v turecku a sťažuje sa, že v noci nemôže spať, lebo je tam 25 stupňov, aj ja chceeeem ☹ má tam fotky z pláže, taká provokácia, všetci sú tam opálení, vypekajú sa, more sa leskne... a tu je takááá kosaaaa 😝

janetka
13. okt 2009

tilly: miska a co sa ti stalo?

janetka
13. okt 2009

Ja som sa pred cvhilkou vratila z avionu.... aj stevka uz mam doma, tak nieco podnikneme.... zatial netusim co.. kupila som kubkovi nexxt rifle za 50% zlavu, a sedia mu... konecne nejake... tie nextky mu vzdy sedia, co sa cudujem a matkovi dva rolaciky tie klasika cackove.....

tilly
13. okt 2009

už majú v tom ca roláčiky? lebo v rakúsku ešte nemali, ani naposledy, keď som tam bola nemali...

janetka
13. okt 2009

hej maju po 117

janne6969
13. okt 2009

Jari supis cena. V sobotu zbehnem aj ja na nakup 😉
Veru v tej operative nic moc nemali. Nic sme nekupili.

tilly
13. okt 2009

musím poskúšať tie minuloročné, dva ešte kúpil dano v rakúsku vo vogele, hentie roláky sú strašne dobré, domčo nič iné ani v zime nenosil... máme ich tuším od 92 v každej veľkosti 😅

bezaz
13. okt 2009

veru v operative nic nemali.. ale aspon sme sa prebehli v tom fujaku a ako bonus sme aj trosku zmokli 😀
fiha, jarka v avione maju nejake zlavy? potrebujem bubine kupit nejake zateplene gatuse, najlepsie dolu s gumickou

erika1983
13. okt 2009

ahojte tak vidim vy vo velkom obchodujete, nakupujete, ja som tiez bola vcera v avione ale nic som nekupila len okuliare 🙂 pre seba klasicke dioptricke a pre muza slnecne 🙂
bez veeeellllkkkaaaa vdaka za dnes 😉

bezaz
14. okt 2009

erika ved nemas za co, mam to u teba 😀 len chuda frederi, ako plakala, cica mala 😅

erika1983
14. okt 2009

no ahojte
ale ona zvykne takto ale ved nemala ani slzy uz nejak tento tyzden dotiahneme a bude dobre 😀
uz sa tak tesim ze budem len do 16:00 konecne som si to vydobila

tilly
14. okt 2009

minulý týždeň vo štvrtok sme obedovali v safari, sedeli sme pri okne a nedalo sa to tam vydržať, také neskutočné teplo tam bolo... teraz sme tam boli a takáá kosa vonku, vnútri už kúrili, ale vonku som skoro umrzla 😝

tilly
14. okt 2009

ozaj, v dm už dávajú zákaznícke karty 😀

janne6969
14. okt 2009

Tie origos, alebo len tie papierove?

tilly
14. okt 2009

zatial sú papierové, zaregistruješ sa a do 10týždňov by ti mala prísť normálna plastiková

janne6969
14. okt 2009

No ja som uz nejaky ten tyzden zaregistrovana, tak preto som myslela, ze snad uz maju plastikova 😅

balambi
14. okt 2009

Ahojte, tak kto ide dnes cvičiť? nezabudnite si malý uterák a pitie...
a vonku že 3,5 stupňa, skoro som zamrzla... 😖

janne6969
14. okt 2009

No ja idem. Ako sme sa dohodli. Len by sme sa mohli stretnut uz o 19:15, lebo sa bojim, ze tam bude natresk 😅

balambi
14. okt 2009

ok, tak o 19,15/ budem ten najväčší snehuliak zababušený / 😀 ale v podstate je to jedno, lebo my máme miesto rezervované, som tam volala 😀 pre istotu 😀

janne6969
14. okt 2009

Supis 😀

janetka
14. okt 2009

dnes sa vsetci vo velkom chystaju na tu zumbu...

bezaz
14. okt 2009

a bolo supeeeeer 😵 baby diky, uz som davno nebola taka vytesena 😉

janne6969
14. okt 2009

Pohyb robi svoje 😉 Super bolo 😀

balambi
14. okt 2009

Ej veru, super bolo..dík baby 😀
janetka - ešte hľadáš tie plavky? dnes som jedny videla, v avione v edusche...moc som ich neobzerala, myslím, že neboli niejaké extra, modré s bielym lemovaním...podľa toho na čo to chceš...ale ak človek iné nezoženie, sú dobré aj tie... 😀

arusska
15. okt 2009

ahojte, mame dvoch krasnych vypasenych kocurikov k odberu ak by mal niekto zaujem 😵

arusska
15. okt 2009

Erika tak dnes ak mas chut tak sa stavte s malou, pravdepodobne aj Lubi pride. Tesim sa, dufam ze to dovtedy stihnem 😀

janetka
15. okt 2009

balambi: hej videla som ich... ale to su take plavecke..... je pravda, ze z nudze cnost.... ale zatial som ich nekupila, pojdem v sobotu do DS pozriet

bezaz
15. okt 2009

jarka a kam sa chystas? ak to nie je tajomstvo 😀

tilly
15. okt 2009

ja chcem tiež zumbuuu... zatiaľ má zumbu len čabika v brušku...

jarka, teba by ani tá zumba nebavila? veď to je vlasnte tanec, nie?

janetka
15. okt 2009

bez: ideme do SNV ... k rodine, ale ako babka zomrela, tak sa predal dom, kde sme spavali, tak mame objednany hotel na 3 noci a je tam uplne nove wellness od septembra, a poslali mi mail, ze nam ho poskytnu zadarmo na cely pobyt po dohode s GR... comu som sa potesila... lebo dve hodky tam stoja 12 EUR....

tilly: gabika tam s beatkou vcera boli a moc ich to nenadchlo...tak neviem...

bez: nedame ten squash niekedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre