Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
19. okt 2009

gabi mam pre teba aj ten gel na prsia 😉 tak ta skasnem
erika, no zastavim sa 😀

tilly
19. okt 2009

juuuj, budem čakať na infošky od chruminky, držím palce a závidím tú plánovanú sekciu

majusa
19. okt 2009

jeeej, tak chrumi držím palce. Nech to rýchlo a hlavne dobre prebehne. Nech už má svoje ježibabky rýchlo v náručí. Už sa teším. Dúfam, že sa niekedy stretneme niekde na prechádzke. Ešte som nikdy nevidela také malé dvojičky 🙂

tilly
20. okt 2009

chrumi, akooo???

bez, budete cca. o tretej, pol štvrtej doma? by som vybehla pre kočík, keď pôjdem pre domča do škôlky... idú zajtra ráno...

to bol des ráno, stálo sa už za lidlom... jedna uzavretá cesta v biskupiciach a sme v prdeli... sme to obchádzali celé zozadu, ani neviem kade, druhý krát by som tam už netrafila, som zvedavá na cestu domov 😖

bezaz
20. okt 2009

baby tak je to tu
Ahoj, Volame sa Alexia a Viktoria, vazime 2200 a 2100g, ale miery nepozname, lebo ocko sa zabudol opytat. Prisli sme na svet medzi 8.30 a 9.30

GRATULUJEMEEEEEE 😵

tilly
20. okt 2009

jeeeeej, gratulujeeem, takže šamorín má o dve kočky viac 😀

erika1983
20. okt 2009

GRATUUUUULLLLUUUJJJJEEEEMMMMMEEEEE
a vítame nové kamošky 😀 už sa tešíme na príchod domov sme zvedave bez hodim si mobil na adku chcela by som jej poslat sms, dikes.

janetka
20. okt 2009

blahozelaaaaam...az mam zimomriavky

janne6969
20. okt 2009

Blahozelaaaaaammmmmmeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
Tak mame dalsie babizne 😉 Juj tak som sa potesila. Idem hned Adke napisat gratulacnu SMS 😀
Veru neviete niekdo preco uzatvorili tu cestu? To ako mame teraz akoze chodit do BA? To urobili naschval?

majusa
20. okt 2009

ahojte,

gratulujemeeeeeeee, teším sa.

janne akú cestu uzatvorili???? 😲

janne6969
20. okt 2009

No myslim tu zadnu, co ide z Luznej pri strkarni 😉 Moj muzo chodil len tadial.

janne6969
20. okt 2009

A este jedna otazka. Kdo navstivi zajtra Zumbu? 😀 😀 😀 😀

bezaz
20. okt 2009

zumbaaa zajtraaaa 😀

balambi
20. okt 2009

Adka a ježibaby a novopečený tatík gratulujeeeeeeeeme...hlavne nech ste všetci v poriadku 😀
zajtra sa zumba nekona, treba ísť do práce ☹ tak dávajte veľký pozor, potom sa doučím... 😉

arusska
20. okt 2009

boze to akoze cestari strajkuju, alebo co? SOm isla dnes do Senca a zatvorene medzi Zlatymi Klasmi a tou dalsou dedinou, kua ze obchadzka cez Tomašok - dalsich 20km naviac.....

tilly
20. okt 2009

uzatvorili cestu v biskupiciach, ale tak, že keď niekto chodil cez miloslavov, tak sa tam nedalo dostať, čiže celý hviezdoslavov a okolie, miloslavov, kvetko... čiže milión áut to musí nejako obísť a obchádza sa to buď cez šamorín, čo sa ráno stálo už pri lidli, alebo krkolomne cez most, kde sa išlo tiež krokom... a vraj to chcú mať uzavreté až do konca roka!!!!!!!!! hajzli

ako pôjdem do pôrodnice??? 😀 😅

hmm, zumba, hneď by som išla 😀

angua27
20. okt 2009

babuľky, tak vidím, že už viete o Alexii a Viktórii. ja sa tiež pridávam ku gratulácii. Aďka je v poriadku, nemala úplnú narkózu, takže je hore. hovorila som s Dodom - šťastným tatinom. dievčatá nie sú v inkubátore, sú úplne ok. strašne sa teším.

ja som dnes ráno išla cez Bernolákovo. 😠 do konca roka???? to čo je???? odteraz chodím radšej o 20km viacej, ale aspoň som išla. 😖

balambi
20. okt 2009

To myslíte vážne tie cesty???to ako kedy pôjdem z domu ráno??
Tilly - zavolaj di záchranku a budeš to mať rýchlo, so svetielkom aj s muzikou 😀 🙂 😀

bezaz
20. okt 2009

misi nemyslis vazne, ze do konca roka 🙄 total hajzli.. peto to dnes skusal aj cez gabcikovo, tam je zasa uzavrety most 😠
kika no sak baby boli super velke. pekne vahy.. mne v porodke vravela dula, ze dnes davaju do inkubatora ked je pod 2kg 😉

arusska
20. okt 2009

no tak toto je fakt na nervy s tym cestovanim....

babulka123
20. okt 2009

ahojte, ja vas citam.. len nepisem

chruminke neskutocne gratualujem.. male su uplne krasne.. nadherne a tesim sa e to tak dobre zvladla..

a to cestovanie.. no desss... ja len dufam ze to ze to ma byt uzavrete do konca roka je len strasne zly zart..

angua27
20. okt 2009

babuľky, pozerala som informácie o tej uzávierke na stránke BA a je tam, že to bude do 9.11., takže nie až do konca roka.

bez, to veru ježibabky boli veľké. dlho sa držali u Aďky, čo je super. mne malého dali do inkubátoru, aj keď mal cez 3kg, ale zase mal ťažší ten svoj príchod na svet. 😎

chruminka
20. okt 2009

Čaute, baby. Tu je šťastný tatino. Pozrite si foto!!! Nové správy. Aďu veľmi bolí tá sekcia. Ani sa nevie sústrediť. Museli sme ukončiť telefonovanie. Ale hádam to bude fajn.

balambi
20. okt 2009

su nadhernééééééééééééééé 😀

bezaz
20. okt 2009

jeeej tie su kraasneeeeeee 😵 a vyzera, ze sa podobaju 😀 dodo, good work 😉

janne6969
20. okt 2009

Jasne, ze to bude fajn 😉 A ozaj su krasne herecky 😀

janetka
20. okt 2009

chrumi:dodo: no to boli prvych 24 hodin dost intenzivne, nech si pyta lieky proti bolesti.... ta kocka vedla mna dostala vela injekcii proti bolesti, ja som to vydrzala..
malicke su nadherne

erika1983
20. okt 2009

jeeej super krasne baby
aj kolegyne gratulujuuuu 😀
joj aj som mala zimomriavky

tilly
20. okt 2009

áno, sekcia prvé hodiny dosť bolí, ale to prejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre