Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
4. jún 2008

matka no to dufam, ze nie
jani, ved dame zasa nejake vecerne bez deti 😉

janetka
4. jún 2008

smatul: to som rada, ze sa pridas k nam 😉 skoda, ze si sa neozvala skorej, uz si mohla byt dnes u nas na kinderparty :o)

janetka
4. jún 2008

janne: ja zas nahanam debilov zo socialnej poistovne, lebo mi neodvadzaju do dds, hlavne, ze som tam bola osobne v DS 🙄

smatulka
4. jún 2008

janetka, dakujem, ze na mna myslis, dnes by sme to s miskom aj tak nezvladli, takze nevadi, nejaky je od vcera nervozny, stale placka, takze si s nim velmi po navstevach netrufam, potrebujem ist do obchodu aj to rozmyslam, ci ist alebo nie, ale vsak bude este urcite nejake stretko

bezaz
4. jún 2008

erika sak dame vecerne stretko, ja tiez uz zacnem chodit do roboty 😉

janetka
4. jún 2008

aj pocasie bolo dnes relativne super, ze nebol taky vypek...

bezaz
4. jún 2008

janet a dokedy ste zurovali?

janetka
4. jún 2008

bez: vies, ze ani neviem presne, cca do jednej... este sa chlapci stihli pobit o hasicsku prilbu 😕 potom este prisla jedna susedka s dievcatkom, potom sme sli este do obchodu.. proste narvate dopoludnie 😉 ale zas co sa budeme nudit, ne? 😉

bezaz
4. jún 2008

janet ale ked odisla frederika, tak ste tam mali samych chlapov kokso 🙂

janetka
4. jún 2008

no veru a potom to tak vyzera, nema ich kto krotit....

angua27
4. jún 2008

babuľky, dík za pekné doobedie. bolo super. prišli sme domov, Maťko sa najedol a padol do postieľky ako taška. spal hodinu a pol bez zamrnčania a potom ešte pol hodinu so mnou vo veľkej posteli. 😀

erika1983
5. jún 2008

no ahojte dnes mame super pocasie 😖
mala mi vstala uz o 6:30 tak som hotova
no vcera bolo super musime to zopakovat,
dnes asi ani nepojdeme von, ☹

janetka
5. jún 2008

erika: treba nakupit gumacky a neni problem 😵 jakub uz polhodinu otravuje, ze chce ist na dvor, tak gumaky vytahujeme 😉

janetka
5. jún 2008

a k tomu vstavaniu, my sme hore asi od 5.30 😕 matko teraz spinka... ale kubko nie.

bezaz
5. jún 2008

veru vcera sme to vymakli, dnes s tym prsanim by sa to moc nedalo 😉

erika1983
5. jún 2008

no my sme uz po vychadzke prisli sme dnu mala bola cela spinava
napapala sa a teraz som ju dala spat, uz sa uci zaspavat sama aj cez den, vecer to uz je uplne super, vcera uz buvala aj poobede sama a dnes tusim tiez uz zaspala, 😉
no ale bolo treba toho dazdu lebo tu bolo tak dusno, no fuuj

bezaz
5. jún 2008

erika pocuj, nevidime si my do okien? mate okna nasim smerom?

erika1983
5. jún 2008

no nie lebo ja byvam na 1 a celkom na druhu stranu mam okna
preco ???

bezaz
5. jún 2008

jaj tak nic, ja ze ti zakyvam 😀

janne6969
5. jún 2008

Zuzi zakyvaj mne 😀 Ja ta tiez sice neuvidim, ale urcite ti odkyvam 😉

erika1983
5. jún 2008

jaj tak si kyvajme navzajom
😀
ž už cž nvcni§o bbbxžžžžžžžžžžžžžžž0000000000 ľý bnNA
NO TOto vam odkazuje frederika 😅

janne6969
5. jún 2008

Takze kyvam. som slamena vdova,tak sa aspon takto zabavim. 😀

bezaz
5. jún 2008

jej moja fanynka, pozdrav ju 😀
jani mate doma net ci si v robote?

janne6969
5. jún 2008

zuzi pripajam sa cez mobil. web and walk. ale je to take nesikovne, ze vazne uvazujem, nad normalnym internetom.

erika1983
5. jún 2008

no ja som tiez slamena vdova moj muz isiel na pivo, a ja som zase sama doma, trocha sme sa chytili, lebo ja som uz zufala z tej detskej mal mat vcera dovolenku ale zevraj mu ju nedaju co viem ze nie je pravda, on je jednoducho workoholik co mi niekedy max. vadi, som uz z toho na narvy asi si dam pivo lebo ma drbne

janne6969
5. jún 2008

Moja klud. aj ten moj je workoholik. ale stale lepsie ako alkoholik. takze nazdravie. ja si dam dva deci cerveneho,nech sa mi dobre spinka.

smatulka
5. jún 2008

janne, erika, som na tom rovnako ako vy, aj ja som slamena vdova, priatel je tiez na pive 😀 prisiel mu brat tak to hned vyuzil, este tu nikoho nepozna, tak za normalnych okolnosti nema velmi s kym chodit, ale workoholik teda nieje, uteka z roboty hned ako moze 😀 😀

janne6969
5. jún 2008

Tolko slamenych vdov. to som necakala. aspon,ze je v telke ta ordinacia. ked skonci, tak pojdem haji.

erika1983
5. jún 2008

no janne aj ja napodobne po ordanacii idem spat ale akurat som volala kamoske ze buduci tyzden ideme mi na pivo, ked dnes usli nasi muzi 😝

janne6969
5. jún 2008

Mudro. uplne to schvalujem. ked mozu muzovia,preco by nemohli aj zeny. tak dobru noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre