Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
15. jún 2008

tilly: mam nervy, ani von dnes nepojdem, jakub zaspal vcera o siestej vecer, a uz sme ho nechali spat, zobudil sa o polnoci do pol piatej hore...samozrejme, akurat sa potom zobudil matko na papanie,a teraz jakub zas nezaspal a matko ma zavrete oci a vrieskal v kociku, tak som ho zavrela do spalne do postielky a tam jaci. to sa nam stalo prvykrat

chruminka
15. jún 2008

janetka klud....to sa stava.Matko sa vyplace a zaspinka.A to co pises ze Jakubko zaspal o siestej vecer sa stavalo nasemu ksniatku ked ho nedali poobede spat (lebo nechcel ) tak im o piatej poobede zaspal a o tretej v noci bol hore....a uz nesiel do rana spat.Sesterku islo porazit....urob si kavicku aj ja som si akurat urobila a popijam tu samucka... ☹

janetka
15. jún 2008

dakujem chrumi, predsa pojdem s matkom na prechadzku, aspon na par minut.. lebo po tom placi spal asi 30 minut, to neni buhvico...

janetka
15. jún 2008

chrumi: ja uz ani neviem, co je to byt 5 minut sama v dome

ika00
15. jún 2008

oukej, k stretku sa pokúsim prispôsobit. Napíšte ...

chruminka
15. jún 2008

jarka to ti teda verim pri dvoch detickach si asi ani kavicku v klude nevypijes...no vidis a ja sa zasa naopak dnes neuveritelne nudim ...dodo isiel do Kosic a ja neviem co so sebou.

erika1983
15. jún 2008

no caute tak mozme dat stretko aj buduci tyzden alebo teraz v stredu co vy na to komu to vyhovuje???
a mozme aj teraz aj buduci 😀

chruminka
15. jún 2008

erika mne je to jedno ja mozem aj teraz aj potom ...ja k cice babysit.nepotrebujem 😀

aruska1
15. jún 2008

ahojte, tak stretko vecer uvidim, podla muza sa ja musim organizovat

inak to stretko u nas mozeme v utorok alebo vo štvrtok tak kto pride??? 😀

dala som maleho spinkat ale nejako sa mu este nechce tak sa hra v posteli a place nad hrackami no dieta zlate 😅

aruska1
15. jún 2008

janetka co tie kamene????

janetka
15. jún 2008

aruus.. boze, sak som zabudla, prepac, muz uz spi, zajtra slubujem, ok, aj som mu to hladala teraz v telefone, ale neviem to najst.. my by sme dosli k vam sa pohrat 😉
baby, ten vecer ja moc neslubujem, muz stale maka na dvore, ale mozno by som na biku dobehla na chvilku, na jeden dva bavoraky 😉

tilly
15. jún 2008

ahojte, no dnes tu bolo veselo 😀

janetka, prečo ste dali preč bazén? a tu sa zas pilo dnes večer? lebo sme došli domov a na vedľajšom plote bol pohárik s vínkom, to akože pre nás??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja ani v stredu nemôžem, jedine s harantom

janetka
15. jún 2008

tilly: lebo sme davali cistu vodu, teda budeme davat, lebo ked prsalo, tak nam to tam zhodilo tu zakryvaciu plachtu aj so sajrajtom.. tak preto...
hej pilo sa, ale na skupinky, hehe, my, milanovci, marekovci a druha skupinka bola gabikovci a andrejkovci... milanovi uz odisla zienka, tak hned vytiahol dve flase vinka 😀

janetka
15. jún 2008

arus: uz som muzovi poslala odkaz na skype, heh, rano si ho najde, aby som nezabudla pre istotu

angua27
15. jún 2008

ahojte babuľky,
tak my sme mali dosť náročný víkend. ale pekný. len to zaspávanie je u nás des, pokiaľ doobeda a poobede nie je v kočíku vonku, tak nezaspí. ešte, že aspoň na obed vie spať doma. ☹

add stretko: ja môžem aj túto stredu, aj budúcu. ale skôr ako o deviatej sa nedostanem. predsa len uspávanie od iného ako odo mňa ešte nehrozí.

add kinderparty u arusky: ja som za utorok. vo štvrtok budem v BA a v piatok vyrážame na stretko na Nitrianske Rudno. 😉

janetka, to Ti nezávidím, to nočné bdenie. trošku to poznám. u nás aj keď sa zaspí o ôsmej, deviatej, tak raz do mesiaca sa preberie o tretej v noci a je hore aj 2-3 hodinky, ale potom ťahá dlho ráno, tak to dospím s ním. neviem si predstaviť, že by som mala ešte jedno dieťatko a spali by na striedačku. takže veľký obdiv. 😉

janne6969
15. jún 2008

Dobry vecer herecky. takze stretko? ja mozem hocikedy. ale teraz idem haji. dobru noc.

janetka
16. jún 2008
bezaz
16. jún 2008

hojte, stretko u gabiky veru neviem, zajtra idem do roboty, mmozno od stredy by som isla uz z PN
vecer mozem, po 19.00 sme skoro vzdy uz doma z BA, takze kludne

janne6969
16. jún 2008

Dobre ranko.
zuzi som sa Ta nieco chcela spytat, ale uz si nespomeniem, ze co.
Stretko moze byt v stredu? Ci som nieco neprecitala a niekomu to nevyhovuje?

bezaz
16. jún 2008

jani kludne, ked si spomenies 😀 😀 rezervnes mi buduci utorok miesto na parkovisku? ideme do poradne 😉

janne6969
16. jún 2008

Buduci utorok? No dobro.Zuzi bola si niekedy na manikure tam pri vas? Aka je ta baba? Chcem si ist dat spravit nechty a bojim sa sklamania.

bezaz
16. jún 2008

jani bola som, nechty spravila super, ale necakaj, ze si pokecas alebo co.. co mne zasa vyhovuje, ja si chcem oddychnut a nie odpovedat na rozne otazky, ako kadernicky, kozmeticky a pod zvyknu..
erika please please cislo na tu maserku mi posles?

beznadejna
16. jún 2008

ahojte baby ale vás tu večer bolo.
ako sa a kde sa stretávate? lebo ja nikoho z vás nepoznám
no a tu stredu idem si dať ráno urobiť nechty a potom makám do ba,

janni ja som tiež špekulovala kde si dať nechty urobiť našla som na nete nejaký salon ivy či ako je to v nejakom podkorvnom byte má tam aj kaderníctvo
som zvedavá ako mi to urobí a či to držať bude 😀

angua idete na zraz do rudna?aj moj švagor sa chystá,ja som bohužial v práci
a do hubic na autotuningové zrazy nechodíš?? 😀

angua27
16. jún 2008

beznadejna, autotuning? to je pre mňa španielska dedina. my tam mám stretko mamičiek s netu. to tam bude teraz tuningový zraz? no ďakujem pekne.

beznadejna
16. jún 2008

chruminka sme sa včera mohli nudit spolu ja tiež som bola celý den sama doma a ked prišiel drahý domov sme išli na kofolu 😲

beznadejna
16. jún 2008

no niečo také tam je myslín 21.6či tam nejaký víkend
a to až tam daleko chodíš?
a ty v ktorej časti bývaš? 😉

beznadejna
16. jún 2008

ináč ak by niektorá mamička chcela ta rada jej postrážim dieťa teda na prechádzku by sme išli ,sestra ma tiež dve deti najmladšia ma dvaroky tak varujeme ak sa dá 😀
na svoje deti sa ešte necítim mat aj ked roky už na tomám 😵

janne6969
16. jún 2008

A kedy ides na tie nechty? Neposles mi na nu kontakt? By som jej zavolala. Alebo skusim tu babu co u nej bola Zuzi? Ked ja neviem.

angua27
16. jún 2008

beznadejna. my sa stretávame z rôznych kútov Slovenska, tak sme dali taký stred pre všetkých, preto to Rudno. ďakujem pekne, keď tam tuning bude a my s deťmi. dúfam, že to bude na druhej strane priehrady

tilly
16. jún 2008

čo kočky? chlapi išli na zmrzku, tak môžem pracovať doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre