Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska1
20. sep 2008

wooow beziii - tak takeho muza mam aj ja - ale teraz po tej operacii zuba je uplne ze hrdina az sa sama cudujem

prave pocujem ze sa maly zobudil tak sa ideme obliekat a ficiiime na vynobranie do Modry - majte saaa 😀

chruminka
20. sep 2008

arus v takomto pocasi ste boli na vinobrani ?
my sme chceli ist zajtra do race...ale ak bude ako dnes tak to si asi uvarime vinko a ostaneme v posteli v novej spalni 😀

angua27
20. sep 2008

ahojte dievčatá,
tak my sme dnes s Maťkom sami doma a ja som si otvorila šampus. popíjam v predstihu na zajtrajšie Maťkovo zdravie. oslava síce bola minulý týždeň, ale narodky má zajtra. asi si aj poplačem od toľkej nostalgie, čo sa ma chytá. ale budú to slzy šťastia.

aruska, aké bolo vynobranie?

adka, dobre sa spinká v novej spálni?

tilly
21. sep 2008

VŠETKO NAAAAAAJ MAŤKOVI 😀

bezaz
21. sep 2008

kika nebud 😉 tes sa z toho, ze nemas usmokleneho velkeho maleho chlapca na krku, co zomiera a zanechava vsade za sebou hrby pouzitych vreckoviek 😝 nehovoriac o tom, ze uz sa mi zacina robit herpes v nose 😔

angua27
21. sep 2008

babuľky dík.
bez, musím sa priznať, že občas, keď sa mi nejaká kamoška sťažuje na svojho chlapa, tak som aj rada, že toto teraz riešiť nemusím. ale zase niekedy mi chýba objatie. a neboj, on sa vylieči a bude zase už len veľký, usmievavý chlap. dúfam, že sa s toho obaja rýchlo vystrábite. 😉

chruminka
21. sep 2008

matkovi vsetko najlepsie!

tilly
22. sep 2008

tak toto ja nemám doma... môj je zas opačný extrém, ten aj keď je chrý na zomretie, tak vyletí ráno z postele a ide makať...

janne6969
22. sep 2008

Dobre ranko.
Konecne som tu. Uz ste mi chybali. Matkovi samozrejme aj ja gratulujem.
My sme zatial zdravi. Kurime uz tyzden, lebo sme isli zmrznut. Ale ked sa tento tyzden otepli, tak hadam aj kurenie vypnem 😉
Co mame nove?

tilly
22. sep 2008

a ty čo máš nové? všetko OK? ako sa cítiš? už pracuješ?

janne6969
22. sep 2008

Uz som v praci. Dakujem, uz je to dobre. Len jemne trpim v nohaviciah, ale uz je to pohoda. A co je najlepsie, doki povedala, ze som uplne v poriadku 😉
Tak este musime dat doporiadku muza a potom by sa to uz hadam mohlo podarit 😉

tilly
22. sep 2008

super a teraz sa ide muž testovať, alebo on už má nejaké tie vyšetrenia za sebou?

bezaz
22. sep 2008

jani ahojcek 😀 dik ze vozite petrusika do BA, je z toho cely nadseny 😀

tilly
22. sep 2008

bezi, ty už si na MD? teda na dovolenke, ktorá ti plynule prejde do MD? učíš sa? ako ti to ide?

janne6969
22. sep 2008

Zuzi nieje zaco. Aspon nam rano nieje smutno. Petrusik 😉 Tak pekne si mu povedala. Dnes je celkom pekne vonku. Keby som nebola taka zlomena, tak by som isto isla behat ☹ Potom ked uz budem moct, tak zasa nebude pekne 😠

aruska1
22. sep 2008

angua vsetko naj matkovi, spravte si niekedy zajtra alebo pozajtra doobeda vylet do mliecna na kavicku a maly sa zahraju, snad pride aj janetka 😵

bezaz
22. sep 2008

miska jojo, cerpam este dofcu a jasne, ucim sa 😝 teda aspon sa snazim, do kelu tie dni bezia ako blbe
jani ze behat, ty si maniak 😲
ozi chcem petovi kupit na narodky permanentku do posilky, myslite, ze ta na veternej do dobra?

tilly
22. sep 2008

aj ja chcem ísť behať

janne6969
22. sep 2008

Ja som pocula, ze celkom dobra je ta co je vedla posty. Je to tak v podzemi. Na veternej to je to squash centrum? Tak tam to je podla mna take ako v Goleme. Nerada by som tam isla. A ako poznam Peta, tak ani on by sa tam nejako nehrnul. A co ta na Skolskej?

angua27
22. sep 2008

ahojte babuľky,
ďakujeme za gratulácie. 😀
janka je super, že si ok.
aruska, zajtra ideme do BA, tak by sme dobehli v stredu, môže byť?

bezaz
22. sep 2008

jani na skolskej je nejaka? by sme mohli dat dokopy tych nasich chlapov, ked robino teraz nebude chodit hrat hokej.. lebo peta sameho asi nikam nedostanem.. 😝

janne6969
22. sep 2008

No robo zacina cvicit od pondelka. Uz pol roka. Takze asi tak... A ked mu poviem, nech ideme aspon na prechadzku, tak ani to sa mu nechce. Neviem ho motivovat.

bezaz
22. sep 2008

jani napodobne... 😝 ale keby boli aspon dvaja, sice lemriaci 😅

janne6969
22. sep 2008

Tak skus apelovat na muza nech prehovori mojho muza. Ja ho dnes skusim prehovorit aspon na prechazku. Som zvedava ako pochodim.

tilly
22. sep 2008

baby, šupnite im lopaty do rúk a nech idú niekam okopávať, alebo keď chcú posilovať, u nás, janetky aj arušky sa okolo domu nejaká ta posilovačka nájde 😀 naši chlapi za posilku platiť nemusia 😀

janne6969
22. sep 2008

Sa ti machruje, ked byvate v dome, co? 😀 Ale zatial to s nim nieje az take zle.

tilly
22. sep 2008

nemachrujem, len ponúkam posilku zadara 😀

janetka
22. sep 2008

caute baby,
no ste toho popisali... janne a bezaz...vy ste ake dohadzovacky 😉 inak vazne, u nas treba vykopat pred domom zopar m3 😉 asi to odlozime az o rok, ale ak by boli naaki dobrovolnici, ja by som bola ich "trener" 😀
arus, angua: ja v stredu nemozem, dohodnime stvrtok 😎

erika1983
22. sep 2008

ahojte
no som vas nejako nestihala docitat
MATKOVI VSETKO NAJ NAJ
a kika ku nam mozete dobehnut niekedy podvecer okolo 17:00 som uz doma a nech sa deti hraju a my budeme klabosit co ti na to a samozrejme mozete a ostatne dobehnut
no my sme boli na oberacke cez vikend tak mam takku svalovicu na celom tele ze sa ani pohnut nevladzem 😖
no a naozaj by sme mohli zbehnut niekam vecer.

janne6969
22. sep 2008

dietky tak ja som za. Kludne by sme mohli vybehnut von.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre