Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
10. feb 2009

Baby nejako to tu vymiera
kedy dame syrovu party????
mohli by sme tento tyzden co vy na to ???
povedzme stvrtok????okolo 19:00??? a v tom sup sup ????

tilly
10. feb 2009

erika, to radšej aerobic party, nepos... si to vyprážaným syrom, nie? pekne niečo diétne, aj janetka držala nejakú diétku... vo štvrtok máme kaderníčku, takže my s janetkou asi nemôžme, a v nedeľu chceme vybehnúť na nestydu...

angua27
10. feb 2009

ja tento týždeň tiež nemôžem. potrebujem začať pracovať. 😀 😎

tilly, janet - nestyda je super. včera som neplánovane na ňom bola a zabávala som sa fakt prvotriedne. 😝

zuzitka
10. feb 2009

cafte janetka a angua27 😀 obe vas poznam z inych regionov 😀 😀

angua27
10. feb 2009

ahoj zuzi. 😀

janetka
11. feb 2009

zuzitka: no vidis, aky je svet maly :o))

erika1983
11. feb 2009

ahoj samorin
v prvom rade Gabike zelam k vcerajsim meninkam vsetko naj naj 😀 😀 😀
no tak stretko nechame na buduci tyzden

tilly
11. feb 2009

áááno, gabika mala včera meninky

tilly
11. feb 2009

všetko naaj

janetka
11. feb 2009

arus: vsetko naj k meninam, vela zdravicka, lasky, penazi

bezaz
11. feb 2009

Gabi vsetko naj k meninam 🙂

angua27
11. feb 2009

Gabi, všetko naj dodatočne. dúfam, že si to riadne oslávila. 😀

chruminka
11. feb 2009

gabika aj ja zelam dodatocne vsetko najlepsie k meninkam 🙂

janne6969
12. feb 2009

Ahojte baby. Aj ja prajem vsetko naj. Vcera som bola cely den doma bez pocitaca, a este sa nam aj digi pokazilo 🙄 . Pozerala som vsetky DVD co som nasla. Dnes uz bude dufam lepsie, ked uz aspon pocitac mam 😉

tilly
12. feb 2009

tak som obhájila... no, ale mala som na mále... boli tam piati chlapi a vŕtali do mňa, vytáčali ma, vôbec mi nedovolili hovoriť o tom, čo som ja chcela 😠 asi 45 min. ma držali ... a potom sa 10 minút radili, no otras... hlavne, že to mám, teraz sa idem pustiť do štátnic...

aru, zajtra ti prinesiem tú knihu, kúpila som si ju dnes

janne6969
12. feb 2009

Tilly gratulujem. Polovica za tebou 😀
Ja dnes cely den nic nerobim a neviem sa donutit pustit sa dotej diplomovky. Mala by som zacat, ale myslim si, ze staci aj zajtra 😅

chruminka
12. feb 2009

tilly gratulujem 🙂
kika ty si uz zdrava?

angua27
12. feb 2009

tilly, obrovská gratulácia. 😀

adka, áno, už hej. aj keď ešte ma trošku drhne kašeľ, ale to vždy po chorobe. a Ty ako? zajtra som pravdepodobne večer bez malého, tak keby si mala chuť, tak môžeme niekam vybehnúť, alebo hodiť u vás nejaké spoločenské hry. som vtírka, ja viem. ale ak sa na to necítiš, tak nič. aj tak budem vedieť, či som bez malého až okolo tretej. 😉

erika1983
13. feb 2009

ahojte
no tilly gratuuuullllluuujjeem
kika a kludne mozes dobehnut aj k nam ked budes mat chut
baby nepoznate niekoho na urade prace??? potrebujem zisti ktore firmy tu prepustaju
zajtra ideme na ples poriadne sa tesim dufam ze sa dobre vytancujem 😀 😀 😀

janne6969
13. feb 2009

Dobre ranko baby.
Dnes som pekne pospinkala. Musela ma macka budit, lebo by som tahala aj doobeda. A teraz ma z toho boli hlava. No nic, dam si nieco papat a idem si lahnut 😀

janne6969
13. feb 2009

No halooooo Samorin!!!!! Kde ste cely den? Sa ulievame?

angua27
13. feb 2009

ahojki,
ja som sa cez deň venovala malému. od tretej, čo odišiel som makala a teraz sa chystám von. beriem jednu kamošku, tiež mamičku na menší výjazd do víru veľkomesta. 😀 pekný večer všetkým

janne6969
13. feb 2009

Fiiiiiiha. Tak si to uzite. Ja som slamena vdova, tak len vymyslam co by som este vyviedla, kym sa muzo vrati 😉

tilly
13. feb 2009

kika, tak si to uži...

ďakujem, ďakujem, ďakujem...

bohužial, nemám polovicu za sebou, ale len štvrtinu, ešte ma čakajú 3 štátnice, marec, apríl, máj... 😝

ozaj, bez, ty už máš všetko za sebou? aru, kúpila som si tú knihu, tak ti tú tvoju môžem vrátiť

bezaz
13. feb 2009

tilly a to kde si obhajovala? mne tam sedel balko.. a balko.. takze super obhajoba
chyba mi este spravko bleeee 😝

angua27
13. feb 2009

tak už som doma. kamoška cvakala o 22. ale som rada, že sme išli trošku skôr. v BA za 3 hodiny napadlo 5cm snehu. som musela odhrabávať ako divá, aby som sa dostala z parkoviska. a tu iba sem-tam vločka. dúfam, že to do Šamka do rána nepríde.

tilly, aj štvrtina je dosť. ostatné sfúkneš ľavou zadnou. 😎

bez a Ty tiež. Ninka Ti určite pomáha pri učení. ako sa inak mávate?

bezaz
14. feb 2009

kika ale zatial sa neucim, kedze pan dekan v ramci vytahovania prachov od studakov rozhodol, ze ziadne jarne terminy nebudu, ale az "o rok" na jesen.. nakoniec som aj celkom rada, lebo svokrovci su ucitelia, tak cez leto mi postrazia trochu malu a budem sa moct ucit

tilly
14. feb 2009

bez mne tam sedel zloch 😝 a rýpal a rýpal 😝 veď ho poznáš...

kika, to fakt? to je v BA sneh???

angua27
14. feb 2009

bez, tak to máš dobré, keď budeš mať stráženie pre malú a čas na učenie. a aj Ninka už bude väčšia, tak to bude jednoduchšie. 😉

tilly fakt. snežilo tam ako bláznivé, na cestách kopec snehu a rovno zamŕzal, aj ma párkrát jemne potočilo do strán, keď som sa rozbiehala. nič príjemné, tak hádam sa to do pondelka roztopí.

tilly
14. feb 2009

no pekne, dúfam, že sa to neudrží, sila, čo robili cestári, spinkali???

aj by som zobrala dominika posánkovať sa, ale je prechladnutý 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre