Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
20. apr 2009

jeeej dozvedela som sa ze moja velmi dobra kamoska caka babatko. Taaaak straaaasne jej zavidim, aj ja by som si dala povedat, aj ked u nas je to skor o stasti ako o snazeni. Takze uvidime ci sa dockame este niekedy

angua27
20. apr 2009

balambi, segra k jednej chodí tuto v Šamku na Hlavnej. opýtam sa jej, kde presne to je a večer dám vedieť. 😉

tilly
20. apr 2009

aru, veď poď so mnou na materskú, ja nemám v mliečne teraz nikoho tehu, žiadnu parťáčku...
ozaj, angua ako chruminka, nevieš o nej niečo? tá jej sesternica je tiež v novembrovkách, ale je tam veľmi máličko, lebo má silné nevoľnosti...

arusska
20. apr 2009

tilly to u mna nie je az take jednoduche 😀

angua27
20. apr 2009

tilly, chruminka sa má celkom dobre. cez deň v pohode, ale poobede jej začínajú nevoľnosti a k večeru býva už dosť unavená a zničená. takže príde s práce a chodí rovno spinkať. boli sme aj spolu na prechádzke 2x. bruško už trošku vidieť, aj sa teší, len tie nevoľnosti ju trápia + rozťahovanie maternice. už nech jej to prejde, aby si to mohla užívať. 😎
a čo Ty, ako si na tom?

arusska
21. apr 2009

janetka tak vas dnes cakame, kedykolvek lebo sme dnes uz od 5,40 hore 😀

janetka
21. apr 2009

arus: ok, my od 6.00, asi fakt zalezi od hviezd 😉

bezaz
21. apr 2009

bre rano, aj my sme dnes vstavali 6.10, takze pohodka 🙂
kika pozdrav chrumi {hlavne, ze byva dva domy dalej}, nech si z nevolnosti nic nerobi, pokial ju to nebude drzat ako mna do 20tt 😉 a ked jej je zle len poobede, tak fajn, mne bolo celodenne 🙄

arusska
21. apr 2009

tilly hned napis ako bolo, ako si dopadla - som zvedava 😉 a inak drzime straaasne palce

tilly
21. apr 2009

zle som dopadla, skúšal ma nejaký čentéš, nikdy predtým som ho nevidela, vraj je prokurátor a samozrejme som si vytiahla prokurátora z procesu... takže asi tak... a ešte prokeinová, tá sa trošku snažila, ale on bol taký dosť prísny, nepríjemný bol, polovica neurobila...

ja som na tom podobne ako chrumi, len ja si dávam v poslednej dobe coccinele a je mi trošku lepšie, ale inak je to fakt najhoršie poobede a večer a hlavne keď strašne páli slnko, nevydržím na slnku, neviem, čo bude v lete...

arusska
21. apr 2009

tilly to znamena ze si vyletela??? jezis to mi je luto... ☹ a tak som na teba myslela...

angua27
21. apr 2009

tilly, tak to je smola. a tehu blúzku si mala a brucho pučila? 😀
ešte otázka, čo je to ten coccinele. by som to doporučila chruminke, keď Ti to pomáha.
a ja som tiež počas tehu nemohla byť moc na slnku, ale začala som nosiť klobúk proti slnku a bolo lepšie. a veľa chodiť v tieni. 😎 babuľky, dnes to stretko nestíham, zase. ach joj. 😢

bezaz
21. apr 2009

tilly no skoda, ze tam nie som, centesa by sme vedeli spacifikovat 😅 taky trtko z generalnej prokuratury, ma milion literatury
kika coccinele je homeopatikum, mne vobec nezaberalo.. len mandle, ladova cola a prinajhorsom torecan {to su cipky}

tilly
21. apr 2009

ozaj, to stretko dnes co???

dáme ho inokedy? ak vás toľko nemôže, tak dajte vedieť iný termín...

bez, škoooda, že tam nie si, som si aj porevala v aute cestou do roboty... bolo mi to fat ľúto, podľa mňa u iného by som bez problémov urobila...

chruminka
21. apr 2009

ahojte tak som sa dnes prinutila sadnut za compik a precitat co ste pisali 🙂
kika je super spravodaj 😀
Ja som s tym slnieckom podobne,tak som sa tesila na teplo a teraz mi je na slnku zle,fakt neviem co v lete a z brusiskom!Vcera vecer mi uz bolo trosku lepsie ale aj tak som o 20:00h zalahla.Vstavam kazde rano o 6:00h do prece potom ta uzasna cesta do BA a v praci sedim cely den za compikom ani nohy si nemam kde vystriet a hlavu polozit ked ma poobede chyta spanok....tak potom som vecer uplne mimo.....pridem o 18:00h domov,to uz len rovno sprcha nieco zjest (vela krat este aj uvarit) a sup do postele.
No ale mojej sesterke je poctatne horsie chudatku, tak to je moja jedina utecha (nie ze by som bola skodoradostna to nie,len aspon viem ze dakomu je este horsie ako mne)
ja by som bola uz tiez za dake stretko,len vecer po 20:00h to nezvladam (aspon zatial),ja som najviac akcna doobeda,ale to som vacsinou v robote 😝 , ale tak od juna by som asi uz aj zostala doma,vsak v tych horucavach cestovat do BA busom!!!! uz teraz je to zle!

arusska
22. apr 2009

ahojte tak ja o 5min odchadzam do skoly, boooze dnes ju mam az do 19tej - ma tam trtne z toho 🙄

janne6969
22. apr 2009

Ahojte.
No Chrumi ten autobus Ti veru nezavidim. Ja sice nemam s tym problem ani teraz, ale zasa ja ani neviem, ze som tehu. Minule som isla naobed autobusom domov a to vtedy isli vsetky decka zo skoly. Jasne, ze som si nemala kde sadnut a nikoho ani len nenapadlo, ze by ma mohol pustit. Az potom jedna tetuska sa zdvihla a pustila sa. A pritom nezabudla vynadat pubertiackam naokolo, ze su nevychovane. Tak som sa len uskrnala. 😀
Tak som zvedava aka bude cesta dnes. Idem za hodinu 😕

tilly
22. apr 2009

janne, škoda, že som nevedela, po ôsmej som išla aj ja do ba... mohla som ťa aspoň po ružinov zobrať...

chrumi, no čítala som, že zuzka je na tom zle, chudiatko, ja vraciam len ráno a večer mi je tiež na prd, ale už je to o dosť lepšie, normálne fungujem, predminulý týždeň som vôbec nefungovala...

baby, kedy to stretkooo???

chruminka
22. apr 2009

ahojte este som sa chcela spytat nechystate sa niekto na brusne tance?Ta kamoska Lubka co som ju raz doniesla na stretko sa dopocula ze budu v Samku aj brusne tance a chcela by chodit len sa jej samej nechce.

chruminka
22. apr 2009

baby neuveritelne tak u nas v panelaku sa teraz vrta!!!!Ja sa chystam spat,lebo uz ledva sedim a oni tu budu teraz vrtat?A mame tu aj par malych deti v dome tak by sa mali ukludnit,ale co mozem este nie je 22h.
Vsak my tiez raz zacneme vrtat v nedelu 6:05h!! 😠

angua27
22. apr 2009

čaute,
ja nestíhačky. dnes som celý deň lietala po klientoch, malý bol s dedkom tak si užili jeden druhého. a zajta ideme pre nové autíčko. 😀 😀 😀

balami, tak segra chodila na tie gelové nechty do salónu, čo je na Gazdovskom rade blízko reštaurácie Venetto. 😎

janne6969
23. apr 2009

Ahojte baby.
Tilly tak dnes idem okolo jednej, keby si nahodou isla 😀 😀 😀 😀 😀
Chrumi to s tym vrtanim je blbe. Ja mam taku susedu, ktora neustale vykrikuje na chodbe a to Ti poviem, ze to je stokrat horsie ako vrtacka, ten jej hlas. Ako cirkularka. A este k tomu po madarsky. A tiez jej je jedno, kolko je hodin....
A tie brusne tance by som aj skusila. Kedy to zacina?

arusska
23. apr 2009

no este ze nebyvam v panelaku 🙂

angua a co robis ze behas po klientoch??

beznadejna
23. apr 2009

chruminka tam v tych vasich barakoch sa stale nieco vrta alebo sa tu kosi
byvam oproti tebe a mam problem zaspat ked pridem po nocnej,a minule zacali o pol8cestu robit ma skroro porazilo 😀
aj ja by som sa pridala na tie tance ale tiez sama by som nesla nevies zistit kedy kde a o kolkej to byva dakujem

balambi
23. apr 2009

angua27 dakujem 🙂
tie brusne tance zneju zaujimavo, ja teraz zacinam v Ba, ale keby sa dalo by som sa pridala radšej tu...takže kedy a kde? 😅 😅 😅

tilly
23. apr 2009

jani, rano keby si niekedy išla okolo osmej deviatej alebo z BA okolo druhej pol tretej 😉

angua27
23. apr 2009

aruska, som účtovníčka na voľnej nohe. 😉

arusska
24. apr 2009

bre ranko dnes to vyzera na pekny den 🙂

janne6969
24. apr 2009

Dobre ranko. No kiezby aj aj bolo pekne. Poobede by som isla do BA cvicit. Ale ak sa zamraci, tak budem radsej spat. Dnes sa chystam pozehlit detske vecicky. Som uz polovicu poprala 😀

chruminka
25. apr 2009

ahojte na tie brusne tance sa popytam,lebo to mi len ta kamoska Lubka spominala a ja som na take neni tak zhanala niekoho koho by to bavilo,zistim kde kedy a ako 😀

tak sa musime pochvalit,nezbednikom sa dari dobre jeden taky bufetak-spachtos (samozrejme po drahom,on je taky kludas) ma 5,58 cm a druhy nezbednik tak ten je az moc aktivny stale sa vrtel a hybal ani sa dokyne nechcel nechat zmerat! namerala cca 4,87 cm,ale ze kludne moze mat aj 5cm kedze bol taky rozkokoseny 😀
No skuste hadat pokom je ten divoch? 😀

Janka tebe sa to veru uz krati ,aj ti zavidim,to tehotenstvo v lete ma dost desi ked vidim co robi to slnko uz teraz so mnou!

Tilly a vy ako kedy bude dalsi UTZ vsak aj ty by si mala mat teraz dakedy.No sesterka je veru iny pripat ta len grcka a grcka uz ma 4kg dole,je mi jej luto,lebo tie vecerne stavy sa daju trosku predychat a ked zaspim tak je uz dobre!Jej nezavidim.

A zvysok ako?Uz sa chystate na leto?Dovolenky a tak? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre