Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
21. máj 2009

baby, zajtra ten obed... plati?

chruminka
21. máj 2009

baby ja zajtra na obed s vami nemozem ist drahy robi len do 12:00h tak sa naobedujeme domka spolu vsetci 4-ria 😀 ,ale na buduce by som uz aj ja s vami dakedy sla.

chruminka
21. máj 2009

a ozaj jarka+zuzka dakujeme za kavicku a kolacik aj chlebik pomazanku a prijemnu spolocnost,clovek sa hned lepsie citi
Miska skoda ze si neprisla bola som zvedava na tvoje brusko 😉 ,vsak baby hned ze ake male brusko mam ☹ .....tak ale ked ty rodis trojmesacne deti 😀 ,vsak tvoje jedno babo bude mat asi take miery ako nase obe spolu 😅

bezaz
21. máj 2009

ja som zajtra chcela ist do ikea 😅 tak neviem

angua27
21. máj 2009

babuľky, ja tiež ďakujem za super doobedie. Maťko ešte potom hoďku doma poletoval ako šarkan, neviem čo ho to chytilo, že chcel tak rýchlo odísť. som sa ho pýtala, či sa mu páčilo na návšteve a prikyvoval, že hej. aj prikývol, že či ešte pôjdeme k Jarke. tak sa tešil.

no a ja zajtra tiež neprídem. mám behačky po klientoch, v pondelok je termín na DPH a nechcem to nechávať na poslednú chvíľku. 😎

janetka
21. máj 2009

no bolo super, ziadny stres, deticky boli poslusne.... chrumi a to bud rada, ze nemas velke brusko, to este len pride a vsetci budeme zasnut.... 😉
tak zajtrajsi obed asi nechame tak, ako to tuna citam

bezaz
21. máj 2009

bolo fakt super, ked je taketo pocko najlepsie je sediet kdesi vonku v chladku 😵
babule tu je link na to papi hami http://papihami.com/menu.php

janne6969
21. máj 2009

Ahojte. Ja tiez zajtra nemozem Idem k nasim.
Inac statnice za jedna, tak som Mgr 😀

chruminka
21. máj 2009

jani supis gratulujemeeeeee vsetci traja teda styria aj s chruminkou 😀

janetka
21. máj 2009

janne: super, blahozelame... dokonca za jedna..... hmhm.... 😎

angua27
21. máj 2009

jani, veľká gratulácia. 🙂

janne6969
22. máj 2009

Dobre ranko zeny. Dakujem za gratulacie 😉 To sa mi dnes dobre stavalo. Necaka ma ziadne ucenie. Uz len pobalit knihy a sup s nimi do pivnice 😀

chruminka
22. máj 2009

jani teraz som si pozrela fotky a kocurik je uzasny,to ked ukazem dodovi tak ten sa zblazni,on sniva ze raz bude(me) mat cierneho kocura 😅

tilly
22. máj 2009

no teda, jani, super, gratulujeeeeeem, mať dva mozgy je super, že 😀 😀

chrumi, ja som bola včera v robote, ale určite budem mať väčšie brucho, pri domčovi sa ma pýtali, či to fakt nebudú dvojky... ale to bruško sa nedá úplne schudnúť, čiže čím menšie, tým lepšie...

janne6969
22. máj 2009

No mne vcera nikdo neveril, ze mam uz len par dni do porodu. Som mala dobru bluzku v ktorej som nevyzerala tak bruchato. Ale celkovo ho nemam nejake obrovske, tak dufam, ze uz sa to velmi nezmeni. Zatial ani nepopraskalo, tak verim, ze to tak zostane 😅

janne6969
22. máj 2009

Chrumi vsak je nas Murinko skvely? To bol po tazkom vikende 😀 Chyba mi tu, ale u nasich mu je ovela lepsie. Nasiel novy zmysel zivota v nocnom tulani 😀

tilly
22. máj 2009

jani, treba sa poriadne natierať, aj po pôrode, mne popraskalo po pôrode 😝

bola som na 3D, je to kraaasne, som videla tillymana, ako sa celý čas usmieval, keď sa pozeral na obrazovku, zlatý bol, určite to za to stálo, pohlavie nevieme, ale bábo je OK, čo je super po tých stresoch

janetka
24. máj 2009

ahojte, predbezne chcem dohodnut to stretko strihanie - pondelok nemozte, v utorok ja nemozem, a od stredy obeda k nam dojdu nasi, tak navrhujem, streda rano o 9.00 😉 nasi dojdu okolo 11.-12tej..... tak stihame aj strihanie, kavickovanie, hranie 😉 vyhovuje?

bezaz
24. máj 2009

jarka pisem do diara 😀

tilly
24. máj 2009

ozaj, piatok pre matky bude? ja tento týždeň môžem, kto ešte? jarka, budeš tu mať vašich? to by si mohla skočiť bez maťka, aspoň by si si oddýchla 😉

janetka
24. máj 2009

tilly: asi budem, tak ja by som sla, resp. im vzala potom pizzu domov na obed... a ja si v klude posedela 😉

angua27
24. máj 2009

streda nám vyhovuje, takže s nami rátajte. piatok ešte nepotvrdzujem, ale možno by sme s Maťom dobehli a posuniem mu obedné spanie. 😉

tilly
24. máj 2009

piatok by bol super...

ma nasrali v tom kormoráne, sme išli viac menej na silu, chcela som dať malého spať, ale tak povedala som si, že keď má byť zábava, tak nech si užije, dano chcel pozerať formulu... a oni si zrušia program, tak sme sa otočili a frčali domov, dano ešte stihol formulu, domčo si hodinu a pol pospal... ale nasraná som... 😠

ozaj, bez, vy viete niečo o tej výstave v brne? tej modelárskej?

tilly
24. máj 2009

ideme sa vyventilovať do bazéna na chvilku 😀

janetka
24. máj 2009

angua: nezabudni strojcek, budem mat aj kubka doma, strihnes aj jeho? 😉
tilly: tiez sme tam sli len kvoli tomu programu, ale potom sme sa presli, dali nanuk a dzus na lodi.. kubko popozeral zaparkovane lode a vodu.... a sli sme, celkom prijemne bolo....

angua27
24. máj 2009

janet, jasné, už som strojček nabila, takže je pripravený. a strihnem aj Kubka, v pohode. 😎

a čo malo byť dnes v Kormoráne?

bezaz
24. máj 2009

Miska, my ideme do brna toho 20.6. ci kedy to je.. peto ma uz dohodnute vselijake bussinessy 😀
jarka mozem zobrat strojcek aj ja a mozeme strihat chalosov naraz, mozno to matkovi pomoze sa nebat, ked bude vidiet kubka ako sa striha

janetka
24. máj 2009

bez: mozme vyskusat, aj ked uvidite ten cirkus pri matkovi, on sa tak placom spoti, ze mu to potom nejde strihat, s kubkom som nikdy nemala problemy so strihanim.... vyskusame rozne metody 😎 😲

v Kormorane mal byt program pre deti, sutaze v parku atd.

arusska
25. máj 2009

bre ranko to je ale pocko 🙂 sa tesim nemusim sa ucit mam teraz tyzden a pol pauzu tak si uzivam s malym - ideme mat dnes piknik pri Kormorane 😵

ozaj Erika ak stihnem tak ti tu pozvanku donesiem tento tyzden (niekedy poobede sa mozeme na ihrisku stretnut) a ak nie tak v sobotu plati, po 16,00 vas cakame 🙂 😉 😉

chruminka
25. máj 2009

ahojte tak ja v stredu tiez mozem a asi aj ten piatok obed by vyhovoval 🙂
Kym vy budete strihat ja mozem davat pozor na zvysok detureniec,kedze moje este strazit netreba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre